О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 25 декабря 2009 года № 226 "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 3 февраля 2010 года № 237. Зарегистрировано Управлением юстиции Житикаринского района Костанайской области 2 марта 2010 года № 9-10-135
Примечание РЦПИ.
Сохранена авторская орфография и пунктуация.
Рассмотрев постановление акимата Житикаринского района, в соответствии с пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Житикаринского района на 2010-2012 годы" от 25 декабря 2009 года № 226 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-10-130, опубликовано 7 января 2010 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному решению:
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
администратора бюджетных программ 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)" с бюджетными программами "001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства", "008 Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов" исключить;
дополнить администратором бюджетных программ 474 "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)" с бюджетными программами следующего содержания:
"001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии"
"009 Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
администратора бюджетной программы 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)" с бюджетной программой "009 Проведение противоэпизоотических мероприятий" исключить;
дополнить администратором бюджетной программы 474 "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)" с бюджетными программами следующего содержания:
"013 Проведение противоэпизоотических мероприятий";

"2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 мәслихат шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2010 жылғы 3 ақпандағы № 237 шешімі. Қостанай облысы Жітіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 2 наурызда № 9-10-135 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Жітіқара ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттiк кодексiнiң 106 бабы 3 тармағына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 226 "2010-2012 жылдарға арналған Жітіқара ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-10-130 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 қаңтарда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мәслихат шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасындағы:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобындағы:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобындағы:
462 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі "001 Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", "008 Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер" бюджеттік бағдарламаларымен алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламалары бар 474 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" бюджеттік бағдарламалардың әкімшісімен толықтырылсын:
"001 Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер"
"009 Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобындағы:
462 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарламаның әкімшісі "009 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу" бюджеттік бағдарламасымен алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламалары бар 474 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" бюджеттік бағдарламаның әкімшісімен толықтырылсын:
"013 Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу";

в приложениях 2 и 3 к указанному решению:
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
администратора бюджетной программы 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)" с бюджетной программой "001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" исключить;
дополнить администратором бюджетной программы 474 "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)" с бюджетной программой следующего содержания:
"001 Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
одиннадцатой сессии Житикаринского
районного маслихата                        З. Асадуллин
Секретарь
Житикаринского районного маслихата         Г. Алпысбаева
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Житикаринского района"
____________ Г. Жидебаева

көрсетілген шешімнің 2 және 3 қосымшаларындағы:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобындағы:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобындағы:
462 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарламаның әкімшісі "001 Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасымен алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы бюджеттік бағдарламасы бар 474 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" бюджеттік бағдарламаның әкімшісімен толықтырылсын:
"001 Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер".
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жітіқара аудандық мәслихатының
он бірінші сессиясының
төрағасы                                   З. Асадуллин
Жітіқара аудандық мәслихатының
хатшысы                                    Г. Алпысбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Жітіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
________________ Г. Жидебаева