О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2009 года № 202 "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 16 июля 2010 года № 245. Зарегистрировано Управлением юстиции Карасуского района Костанайской области 23 июля 2010 года № 9-13-113. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
Рассмотрев постановление акимата Карасуского района, в соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2010-2012 годы" от 21 декабря 2009 года № 202 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-13-99, опубликовано 6 января 2010 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1 561 614,0" заменить цифрами "1 580 297,0";
цифры "1 153 294,0" заменить цифрами "1 154 477,0";
в подпункте 2) цифры "1 602 559,5" заменить цифрами "1 620 047,5";
в пункте 3-1 абзаца четвертого указанного решения цифры "4 350,0" заменить цифрами "4 501,0".
Приложение 15 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии Карасуского
районного маслихата                        А. Ибраев
Секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карасуского района"
________________ И.Горлова
16.07.2010 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
________________ Л.Евсюкова
16.07.2010 год
Приложение № 1
к решению маслихата
от 16 июля 2010 года № 245
Приложение № 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2009 года № 202
Районный бюджет на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 "Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі № 245 шешімі. Қостанай облысы Қарасу ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 шілдеде № 9-13-113 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қарасу ауданы әкімдігінің қаулысын қарап, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарасу ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-13-99 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 6 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған), мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшасында:
"1 561 614,0" деген сандар "1 580 297,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 153 294,0" деген сандар "1 154 477,0" деген сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасында "1 602 559,5" деген сандар "1 620 047,5" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-1-тармағындағы төртінші абзацтың "4 350,0" деген сандар "4 501,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасу аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   А. Ибраев
Қарасу аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
________________ И.Горлова
16.07.2010 жыл
"Қарасу ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
__________________ Л.Евсюкова
16.07.2010 жыл
2010 жылғы 16 шілдедегі
№ 245 мәслихат шешіміне
№ 1 қосымша
2009 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 202 мәслихат шешіміне
№ 1 қосымша
2010 жылға арналған аудандық бюджеті
Санат
Сомасы,
мың тенге
сыныбы
ішкі сыныбы
Ерекшелігі
АТАУЫ
1. Кірістер

590,0
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
4917,0
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
32344,0
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового
языка, индивидуальными
помощниками в соответствии с
индивидуальной программой
реабилитации инвалида
1331,0
019
Обеспечение проезда
участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны
по странам Содружества
Независимых Государств, по
территории Республики
Казахстан, а также оплаты им
и сопровождающим их лицам
расходов на питание,
проживание, проезд для
участия в праздничных
мероприятиях в городах
Москва,Астана к 65-летию
Победы в Великой
Отечественной Войне
64,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи
участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны,
а также лицам, приравненным к
ним, военнослужащим, в том
числе уволенным в запас
(отставку), проходившим
военную службу в период с 22
июня 1941 года по 3 сентября
1945 года в воинских частях,
учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в
состав действующей армии,
награжденным медалью "За
победу над Германией в
Великой Отечественной войне
1941-1945 гг." или медалью
"За победу над Японией",
проработавшим (прослужившим)
не менее шести месяцев в тылу
в годы Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне

590,0
014
Үйдегі мұқтаж болған
азаматтарына әлеуметтік көмек
көрсету
4917
016
18 жасқа дейінгі балаларға
әлеуметтік жәрдемақылар
32344,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес, мұқтаж
мүгедектерді міндетті
гигиеналық құралдармен
қамтамасыз ету және ымдау
тілі мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
1331,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы
бойынша жол жүруін, сондай-ақ
оларға және олармен бірге
жүретін адамдарға Мәскеу,
Астана қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
64,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген, оның
ішінде майдандағы армия
құрамына кірмеген, 1941 жылғы
22 маусымнан бастап 1945
жылғы 3 қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жж.
Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгені үшін" медалімен
немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен марапатталған
әскери қызметшілерге, Ұлы
Отан соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызметте болған) адамдарға
біржолғы материалдық көмек
төлеу

4490
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Карасу"
10909
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Койбагар"
5351
Государственное учреждение
"Аппарат акима Люблинского
сельского округа"
5354
Государственное учреждение
"Аппарат акима села
Новопавловка"
6024
Государственное учреждение
"Аппарат акима Новоселовского
сельского округа"
4608
Государственное учреждение
"Аппарат акима села
Октябрьское"
7985
Государственное учреждение
"Аппарат акима села
Павловское"

4490
"Қарасу ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
10909
"Қойбағар ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
5351
"Люблин ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
5354
"Новопавлов ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
6024
"Новоселов ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
4608
"Октябрь ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
7985
"Павлов ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі

4775
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Степное"
4881
Государственное учреждение
"Аппарат акима Теректинского
сельского округа"
5784
Государственное учреждение
"Аппарат акима Ушаковского
сельского округа"
5427
Государственное учреждение
"Аппарат акима Целинного
сельского округа"
4967
Государственное учреждение
"Аппарат акима Челгашинского
сельского округа"
4747
Государственное учреждение
"Аппарат акима Черняевского
сельского округа"
4556
023
Материально-техническое
оснащение государственных
органов
3934
Государственное учреждение
"Аппарат акима Айдарлинского
сельского округа"
195
Государственное учреждение
"Аппарат акима Белорусского
сельского округа"
195
Государственное учреждение
"Аппарат акима Восточного
сельского округа"
145
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Жалгыскан"
195
Государственное учреждение
"Аппарат акима Жамбыльского
сельского округа"
345
Государственное учреждение
"Аппарат акима
Железнодорожного сельского
округа"
195
Государственное учреждение
"Аппарат акима Ильичевского
сельского округа"
195
Государственное учреждение
"Аппарат акима Карамырзинского
сельского округа"
195
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Карасу"
145
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Койбагар"
145
Государственное учреждение
"Аппарат акима Люблинского
сельского округа"
194
Государственное учреждение
"Аппарат акима села
Новопавловка"
194
Государственное учреждение
"Аппарат акима Новоселовского
сельского округа"
194
Государственное учреждение
"Аппарат акима села
Октябрьское"
144
Государственное учреждение
"Аппарат акима села
Павловское"
194
Государственное учреждение
"Аппарат акима села Степное"
194
Государственное учреждение
"Аппарат акима Теректинского
сельского округа"
194
Государственное учреждение
"Аппарат акима Ушаковского
сельского округа"
194
Государственное учреждение
"Аппарат акима Целинного
сельского округа"
194
Государственное учреждение
"Аппарат акима Челгашинского
сельского округа"
144
Государственное учреждение
"Аппарат акима Черняевского
сельского округа"
144
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
18719
3
Благоустройство населенных
пунктов
18719

4775
"Степной ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
4881
"Теректі ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
5784
"Ушаков ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
5427
"Целинный ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
4967
"Шолақашы ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
4747
"Черняев ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
4556
023
Мемлекеттік органдарды
материалдық-техникалық
жарақтандыру
3934
"Айдарлы ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
195
"Белорус ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
195
"Восток ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
145
"Жалғысқан ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
195
"Жамбыл ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
345
"Железнодорожный ауылдық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
195
"Иличьев ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
195
"Қарамырза ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
195
"Қарасу ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
145
"Қойбағар ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
145
"Люблин ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
194
"Новопавлов ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
194
"Новоселов ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
194
"Октябрь ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
144
"Павлов ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
194
"Степной ауылы әкімінің
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
194
"Теректі ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
194
"Ушаков ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
194
"Целинный ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
194
"Шолақашы ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
144
"Черняев ауылдық округі
әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
144
7
Тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы
18719
3
Елді-мекендерді абаттандыру
18719