О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 254 "О районном бюджете Костанайского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 14 июля 2010 года № 323. Зарегистрировано Управлением юстиции Костанайского района Костанайской области 21 июля 2010 года № 9-14-132
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", рассмотрев постановление акимата Костанайского района от 12 июля 2010 года № 397 "О внесении на утверждение сессии Костанайского районного маслихата проекта решения маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 254 "О районном бюджете Костанайского района на 2010-2012 годы", Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2010-2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 254 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-14-116, опубликовано 15 января 2010 года в районной газете "Арна") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "4206276,8" заменить цифрами "4225751,8";
цифры "2806276,8" заменить цифрами "2805751,8";
в подпункте 2):
цифры "4213482,6" заменить цифрами "4232957,6";
в пункте 4-2 указанного решения:
цифры "14990,0" заменить цифрами "15090,0";
в пункте 4-18 указанного решения:
цифры "1563,0" заменить цифрами "938,0";
приложения 1, 4, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата                        В.Черненко
Исполняющий обязанности
секретаря Костанайского
районного маслихата                        В.Черненко
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования"
акимата Костанайского района
____________________М.Шилина
14 июля 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 14 июля 2010 года
№ 323
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 254 "Қостанай ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 323 шешімі. Қостанай облысы Қостанай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 шілдеде № 9-14-132 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қостанай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 12 шілдедегі № 397 "2010-2012 жылдарға арналған Қостанай ауданының аудандық бюджеті туралы" 2009 жылға 23 желтоқсандағы № 254 мәслихат шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" мәслихат шешімінің жобасын Қостанай аудандық мәслихаты сессиясының бекітуіне енгізу туралы" қаулысын қарап, Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 254 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-14-116 нөмірімен тіркелген, 2010 жылдың 15 қаңтарында аудандық "Арна" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1)-тармақшада:
"4206276,8" деген сандар "4225751,8" сандармен ауыстырылсын;
"2806276,8" деген сандар "2805751,8" сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшада:
"4213482,6" деген сандар "4232957,6" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4-2 тармағында:
"14990,0" деген сандар "15090,0" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4-18 тармағында:
"1563,0" деген сандар "938,0" сандармен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық мәслихатының
кезектен тыс сессиясының төрағасы          В.Черненко
Қостанай аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы               В.Черненко
КЕЛІСІЛДІ:
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін
атқарушы
__________________ М. Шилина
"____" шілде 2010 жыл
Мәслихаттың
2010 жылғы 14 шілдедегі
№ 323 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

1412,0
014
Оказание социальной
помощи нуждающимся
гражданам на дому
17982,0
016
Государственные пособия
на детей до 18 лет
42359,0
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими
средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового
языка, индивидуальными
помощниками в
соответствии с
индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
4453,0
019
Обеспечение проезда
участникам и инвалидам
Великой Отечественной
войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по
территории Республики
Казахстан, а также
оплаты им и
сопровождающим их лицам
расходов на питание,
проживание, проезд для
участия в праздничных
мероприятиях в городах
Москва, Астана к
65-летию Победы в
Великой Отечественной
войне
171,0
020
Выплата единовременной
материальной помощи
участникам и инвалидам
Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том
числе уволенным в запас
(отставку), проходившим
военную службу в период
с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в
воинских частях,
учреждениях, в
военно-учебных
заведениях, не входивших
в состав действующей
армии, награжденным
медалью "За победу над
Германией в Великой
Отечественной войне
1941-1945 гг." или
медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее
шести месяцев в тылу в
годы Великой
Отечественной войны к
65-летию Победы в
Великой Отечественной
войне

1412,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде
әлеуметтiк көмек көрсету
17982,0
016
18 жасқа дейінгі
балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
42359,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес
мұқтаж мүгедектерді
міндетті гигиеналық
құралдарымен қамтамасыз
етуге және ымдау тілі
мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет
көрсету
4453,0
019
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының
қатысушыларына және
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы
бойынша жол жүруін,
сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларындағы мерекелік
іс-шараларға қатысу үшін
тамақтануына, тұруына,
жол жүруіне арналған
шығыстарды төлеуді
қамтамасыз ету
171,0
020
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы
армия құрамына кірмеген,
1941 жылғы 22 маусымнан
бастап 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы
кезеңде әскери
бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа
босатылған (отставка),
"1941-1945 жж. Ұлы Отан
соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен
немесе "Жапонияны жеңгені
үшін" медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан
соғысы жылдарында тылда
кемінде алты ай жұмыс
істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу