О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 260 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19 февраля 2010 года № 284. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 24 февраля 2010 года № 9-15-123
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 260 (номер в реестре государственной регистрации нормативных-правовых актов 9-15-119, опубликовано 14 января 2010 года в районной газете "Меңдіқара үні") внести следующие изменения:
"1. Утвердить районный бюджет Мендыкаринского района на 2010-2012 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы -1575256 тысяч тенге, в том числе по:
поступлениям трансфертов – 1264788 тысяч тенге;
2) затраты – 1575258,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) чистое бюджетное кредитование – 13343 тысяч тенге.
5) дефицит бюджета (профицит) - -13345,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 13345,7 тысяч тенге.
7) поступления займов - 13343 тысяч тенге;
8) движение остатков бюджетных средств 2,7 тысяч тенге";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              В. Леонов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского района"
______________________ Г. Айсенова
19 февраля 2010 года
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление по
Мендыкаринскому району Налогового
департамента по Костанайской области
Налогового комитета Министерства
финансов Республики Казахстан"
____________________ Г. Нурахметова
19 февраля 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата

"Меңдіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 260 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010 жылғы 19 ақпандағы № 284 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 ақпанда № 9-15-123 тіркелді
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 260 "Меңдіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміндегі тіркелген нөмірі 9-15-119, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланды) өзгерістер енгізілсін:
"1. Меңдіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1575256 мың теңге, оның ішінде:
трансферттердің түсімдері – 1264788 мың теңге;
2) шығындар – 1575256,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) таза бюджеттік кредиттеу – 13343 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) – 13345,7 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 13345,7 мың теңге;
7) займдар түсімі – 13343 мың теңге;
8) бюджет қаражаты қалдықтарының жылжуы – 2,7 мың теңге";
аталмыш шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынаң бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               В. Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджет жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
___________________ Г. Айсенова
19 ақпан 2010 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Қостанай облысы бойынша Салық
департаментінің Меңдіқара ауданы
бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Г. Нұрахметова
19 ақпан 2010 жыл
Мәслихаттың