О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2009 года № 260 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 21 октября 2010 года № 372. Зарегистрировано Управлением юстиции Мендыкаринского района Костанайской области 27 октября 2010 года № 9-15-136
Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение маслихата "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2010-2012 годы" от 22 декабря 2009 года № 260 (номер в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9-15-119, опубликовано 14 января 2010 года в районной газете "Меңдіқара үні") внести следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1599208" заменить цифрами "1602691,6";
в подпункте 2):
цифры "1602396,3" заменить цифрами "1605879,9";
в пункте 5 указанного решения цифры "1312" заменить цифрами "1311";
приложения 146 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        С.Бабак
Секретарь районного
маслихата                                  В.Леонов
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_______________ Г. Айсенова
21 октября 2010 года
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Налоговое
управление по
Мендыкаринскому району
Налогового департамента
по Костанайской области
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
________________ Т. Ниязов
21 октября 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 октября 2010 года № 372
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2009 года № 260
Районный бюджет Мендыкаринского района на 2010 год
Категория
Утвержден
ный
бюджет на
2010 год
класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Доходы

Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 260 "Меңдіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2010 жылғы 21 қазандағы № 372 шешімі. Қостанай облысы Меңдіқара ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қазанда № 9-15-136 тіркелді
Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "Меңдіқара ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 260 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіміндегі тіркелген нөмірі 9-15-119, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланды) өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағының:
1) тармақшасында:
"1599208" цифрлер "1602691,6" цифрлерімен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1602396,3" цифрлер "1605879,9" цифрлерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 5 тармағында "1312" цифрлері "1311" цифрлерімен ауыстырылсын;
аталмыш шешімнің 146 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            С. Бабак
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    В.Леонов
КЕЛІСІЛГЕН
"Меңдіқара ауданының
экономика және бюджет
жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
___________ Г. Айсенова
2010 жылғы 21 қазанда
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Қостанай
облысы бойынша Салық
департаментінің Меңдіқара
ауданы бойынша Салық
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
міндетін атқарушы
______________ Т. Ниязов
2010 жылғы 21 қазанда
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 қазандағы
№ 372 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған Меңдіқара ауданының бюджетті
Санат
2010 жылға
бекітілген
бюджет
Сынып
Ішкі сынып
Специфика
АТАУЫ
Кірістер

611
014
Оказание социальной помощи
нуждающимся гражданам на дому
10627
016
Государственные пособия на
детей до 18 лет
26023
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов специальными
гигиеническими средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового языка,
индивидуальными помощниками в
соответствии с индивидуальной
программой реабилитации
инвалидов
1273
019
Обеспечение проезда участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по территории
Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их
лицам расходов на питание,
проживание, проезд для участия
в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к
65-летию Победы в Великой
Отечественной войне
70
020
Выплата единовременной
материальной помощи участникам
и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также
лицам, приравненным к ним,
военнослужащим, в том числе
уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в
период с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не
входивших в состав действующей
армии, награжденным медалью "За
победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945
годы" или медалью "За победу
над Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее шести
месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию
Победы в Великой Отечественной
войне

611
014
Әлеуметтік көмекті қажет ететін
азаматтарға үйде көмек көрсету
10627
016
18 жасқа дейінгі балаларға
мемлекеттік жәрдемақы
26023
017
Мүгедектерді оңалту жөніндегі
жеке бағдарламасына сәйкес,
жеке көмекшілермен, ым тілінің
мамандарының қызметін беру және
арнаулы тазалық құралдарға
мұқтаж мүгедектерді қамтамасыз
ету
1273
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына орай Ұлы Отан
соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы елдері
бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша
жол жүруін, сондай-ақ оларға
және олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына, жол
жүруіне арналған шығыстарын
төлеуді қамтамасыз ету
70
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің
65 жылдығына Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген,
оның ішінде майдандағы армия,
құрамына кірмеген, 1941 жылғы
22 маусымнан бастап 1945 жылғы
3 қыркүйек аралығындағы кезеңде
әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен
өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жылдарға
Ұлы Отан соғысында Германияны
жеңгені үшін" медалімен немесе
"Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты
ай жұмыс істеген (қызметте
болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу

005
Государственная адресная социальная помощь
006
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям
нуждающихся граждан по решениям местных
представительных органов
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов,
воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся
гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов
специальными гигиеническими средствами и
предоставление услуг специалистами
жестового языка, индивидуальными
помощниками в соответствии с
индивидуальной программой реабилитации
инвалидов
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам
Великой Отечественной войны по странам
Содружества Независимых Государств, по
территории Республики Казахстан, а также
оплаты им и сопровождающим их лицам
расходов на питание, проживание, проезд
для участия в праздничных мероприятиях в
городах Москва, Астана к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
020
Выплата единовременной материальной помощи
участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также лицам,
приравненным к ним, военнослужащим, в том
числе уволенным в запас (отставку),
проходившим военную службу в период с 22
июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в
воинских частях, учреждениях, в
военно-учебных заведениях, не входивших в
состав действующей армии, награжденным
медалью "За победу над Германией в Великой
Отечественной войне 1941-1945 годы" или
медалью "За победу над Японией",
проработавшим (прослужившим) не менее
шести месяцев в тылу в годы Великой
Отечественной войны к 65-летию Победы в
Великой Отечественной войне
09
Прочие услуги в области социальной помощи
и социального обеспечения

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі
бойынша азаматтардың жекелеген топтарына
әлеуметтік көмек
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек
балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек
көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына
сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы
гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге,
және ымдау тілі мамандарынан, жеке
көмекшілердің қызмет көрсету
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы бойынша жол жүруін,
сондай-ақ оларға және олармен бірге
жүретін адамдарға Мәскеу, астана
қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы
үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне
арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ оларға
теңестірілген, оның ішінде майдандағы
армия, құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22
маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек
аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде,
мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери
қызметтен өткен, запасқа босатылған
(отставка), "1941-1945 жылдарға Ұлы Отан
соғысында Германияны жеңгені үшін"
медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін"
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында
тылда кемінде алты ай жұмыс істеген
(қызметте болған) адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік
қамтамасыз ету салаларындағы өзге де
қызметтер

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района
001
Услуги по реализации государственной
политики на местном уровне в области
жилищно-коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и автомобильных
дорог района
15
Трансферты
01
Трансферты
452
Отдел финансов района
006
Возврат неиспользованных
(недоиспользованных) целевых трансфертов
020
Целевые текущие трансферты в вышестоящие
бюджеты в связи с изменением фонда оплаты
труда в бюджетной сфере
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство
особо охраняемые природные территории,
охрана окружающей среды и животного мира,
земельные отношения
475
Отдел предпринимательства, сельского
хозяйства и ветеринарии района
009
Бюджетные кредиты для реализации мер
социальной поддержки специалистов
социальной сферы сельских населенных
пунктов
IV. Сальдо по операциям с финансовыми
активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
9
Прочие
452
Отдел финансов района
14
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
Приложение 3
к решению маслихата
от 21 октября 2010 года № 372
Приложение 6
к решению маслихата
от 22 декабря 2009 года № 260
Перечень бюджетных программ сел и сельских
округов на 2010 год
Функциональная группа
Утвержден
ный
бюджет на
2010 год
Подфункция
Администратор
Программа
Наименование
II
Затраты
143745
01
Государственные услуги общего
характера
143745
01
Представительные, исполнительные
и другие органы, выполняющие
общие функции государственного
управления

458
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары
бөлімі іс-шаралар өткізу
001
Қала тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық,
жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары
бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
15
Ресми трансферттер
01
Ресми трансферттер
452
Ауданның қаржы бөлімі
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық
пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
020
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының
өзгеруіне байланысты жоғары тұрған
бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы
трансферттер
III. Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше
қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған
ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер
қатынастары
475
Ауданның кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы
және ветеринария бөлімі
009
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік
саласының мамандарын әлеуметтік қолдау
шараларын іске асыру үшін жергілікті
атқарушы органдарға берілетін бюджеттік
кредиттер
IV.Қаржы активтерімен операциялар бойынша
сальдо
Қаржы активтерін алу
13
Басқалар
9
Басқалар
452
Ауданның қаржы бөлімі
14
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
Мәслихаттың
2010 жылғы 21 қазандағы
№ 372 шешіміне 3 қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 260 шешіміне 6 қосымша
Селолардың және селолық округтердің бюджеттік
бағдарламалары
Бернелік топ
2010 жылға
бекітілген
бюджет
Кіші функция
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
II
Шығындар
143745
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік
қызмет көрсетулер
143745
01
Мемлекеттік басқарудың жалпы
функцияларын орындайтын өкілді,
атқарушы және басқа органдар