О внесении изменений и дополнений в решение Сарыкольского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 162 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16 июля 2010 года № 194. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарыкольского района Костанайской области 23 июля 2010 года № 9-17-102
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и на основании подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, рассмотрев постановление акимата Сарыкольского района от 8 июля 2010 года № 216 "О внесении на утверждение сессии Сарыкольского районного маслихата проекта постановления акимата "О внесении изменений и дополнений в решение Сарыкольского районного маслихата от 28 декабря 2009 года № 162 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2010-2012 годы" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2010-2012 годы" от 28 декабря 2009 года № 162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9-17-90,опубликовано 4 февраля 2010 года в газете "Сарыколь") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
в подпункте 1):
цифры "1919015,0" заменить цифрами "1925555,0";
цифры "1507357,0" заменить цифрами "1513897,0";
в подпункте 2):
цифры "1921307,6" заменить цифрами "1927847,6";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) на проведение ремонта детского сада в поселке Сарыколь – 5000,0 тысяч тенге";
в пункте 4-1 указанного решения:
цифры "3750,0" заменить цифрами "5250,0";
цифры "5907,0" заменить цифрами "5947,0";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата              В. Айгулаков
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
Лысяк Татьяна Ивановна
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Сарыкольского района"
Насыров Илияс Мунжасарович
Приложение 1
к решению маслихата
от 16 июля 2010 года № 194
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2009 года № 162
Бюджет Сарыкольского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

"2010-2012 жылдарға арналған Сарыкөл ауданының аудандық бюджеті туралы" Сарыкөл аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 162 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 16 шілдедегі № 194 шешімі. Қостанай облысы Сарыкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 шілдеде № 9-17-102 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасы негізінде,Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 8 шілдедегі № 216 "2010-2012 жылдарға арналған Сарыкөл ауданының аудандық бюджетi туралы" Сарыкөл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 162 шешiмiне өзгерiстер және толықтырулар енгiзу туралы" әкімдік қаулысының жобасын Сарыкөл аудандық мәслихатының сессиясында бекітуге енгізу туралы" қаулысын қарастырып,Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Сарыкөл ауданының аудандық бюджетi туралы" мәслихаттың 2009 жылғы 28 желтоқсандағы № 162 шешiмiне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 9-17-90 нөмірімен тіркелген,2010 жылдың 4 ақпанында "Сарыкөл" газетінде жарияланған) келесі өзгерiстер және толықтырулар енгiзілсін көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1) тармақшасында:
"1919015,0" сандары "1925555,0" сандарына ауыстырылсын;
"1507357,0" сандары "1513897,0" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшасында;
"1921307,6" сандары "1927847,6" сандарына ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) Сарыкөл кентінде балабақшаның жөндеуін өткізуге - 5000,0 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 4-1 тармағында:
"3750,0" сандары "5250" сандарына ауыстырылсын;
"5907,0" сандары "5947,0" сандарына ауыстырылсын;
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына келісе жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы              У. Айғұлақов
КЕЛІСІЛДІ
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Татьяна Ивановна Лысяк
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Илияс Мыңжасарұлы Насыров
Мәслихаттың
2010 жылғы 16 шілдедегі
№ 194 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2009 жылғы 28 желтоқсан
№ 162 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
Санат
Сомасы,
мың теңге
Класс
Кiшi класс
АТАУЫ
I
Кіріс