О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 22 декабря 2010 года № 325. Зарегистрировано Управлением юстиции Узункольского района Костанайской области 29 декабря 2010 года № 9-19-143. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 апреля 2013 года № 77)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Узункольского района Костанайской области от 17.04.2013 № 77).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1546918,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 318244,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3566,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1098,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1224009,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1549257,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 375,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30 266,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 891,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 5 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37 214,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 214,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 27.10.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011); с именениями от 11.11.2011 № 429 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 016 340,0 тысяч тенге.
Бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 6 201,1 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.01.2011 № 339 (вводится в действие с 01.01.2011).
3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:

2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 325 шешімі. Қостанай облысы Ұзынкөл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 желтоқсанда № 9-19-143 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 17 сәуірдегі № 77 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 17.04.2013 № 77 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған Ұзынкөл ауданының аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1546918,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 318244,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 3566,3 мың тенге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1098,0 мың тенге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1224009,7 мың теңге;
2) шығындар – 1549257,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 375,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30 266,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 891,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 5 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37 214,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 214,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редақцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.10.27 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - 2011.11.11 № 429 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 1 016 340,0 мың теңге сомасы көлемінде берілетін субвенция ескерілсін.
Облыстық бюджетке аудандық бюджеттен бюджеттік алымдары ескерілмеген.
2-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте 6 201,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.01.19 № 339 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және дамуға арналған трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 3 338,8 тысяч тенге;
на укрепление материально-технической базы объектов коммунальной собственности в сумме 4 844,0 тысячи тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 31 466,0 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения в сумме 3 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 27.10.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 9867,1 тысяч тенге;
для реализации мер по оказанию социальной поддержки специалистам в сумме 4724,0 тысячи тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 8192,0 тысячи тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 15949,8 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому в сумме 3108,0 тысяч тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 7348,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.01.2011 № 339 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 11.11.2011 № 429 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 686,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.01.2011 № 339 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 11.11.2011 № 429 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм:
целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 6 763,0 тысячи тенге;

"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 3 338,8 мың теңге сомасында;
коммуналдық меншік нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға 4 844,0 мың теңге сомасында;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға 31 466,0 мың теңге сомасында;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға 3 000,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редақцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.10.27 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
эпизоотикаға қарсы іс-шараларды өткізуге 9867,1 мың теңге сомасында;
мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға  4724,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 8192,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді ашуға 15949,8 мың теңге сомасында;
үйінде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге 3108,0 мың теңге сомасында;
қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) ұстауға ақшалай қаражаттарды ай сайынғы төлеуге 7348,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.01.19 № 339 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.11 № 429 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға 686,0 мың теңге сомасында республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.01.19 № 339 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - 2011.11.11 № 429 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сомаларының түсімі қарастырылғаны ескерілсін:
инженерлік – коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға республикалық бюджеттен 6 763,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт;

целевого трансферта на развитие из республиканского бюджета на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда в сумме 22 615,0 тысяч тенге;
бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 30 266,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.01.2011 № 339 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета на развитие системы водоснабжения в сумме 64 100,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 19.01.2011 № 339 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-5. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 7 520,0 тысяч тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 7 814,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-5 в соответствии с решением  маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.04.2011 № 380 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 25.07.2011 № 395 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе:
на создание центров занятости в сумме 5619,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 715 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-6 в соответствии с решением  маслихата Узункольского района Костанайской области от 15.04.2011 № 380 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 25.07.2011 № 395 (вводится в действие с 01.01.2011); с именениями от 11.11.2011 № 429 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Узункольского района на 2011 год в сумме 1 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 27.10.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011).

мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйінің құрылысына республикалық бюджеттен 22 615,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт;
жергілікті атқарушы органдарға ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 30 266,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер.
Ескерту. Шешім 3-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.01.19 № 339 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға республикалық бюджеттен 64 100,0 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер сомасы түсімінің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-4 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.01.19 № 339 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3-5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 7 520,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдері мен білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін 7 814,0 мың теңге сомасында қосымша төлем мөлшерін ұлғайтуға.
Ескерту. Шешім 3-5 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.04.15 № 380 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редақцияда - 2011.07.25 № 395 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3-6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
жұмыспен қамту орталықтарын құруға 5619,0 мың теңге сомасында;
еңбек ақыны ішінара қаржыландыруға 715,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-6 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.04.15 № 380 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редақцияда - 2011.07.25 № 395 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерту енгізілді - 2011.11.11 № 429 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. 2011 жылға арналған Ұзынкөл ауданы жергілікті атқарушы органының резерві 1 300,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.10.27 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить бюджетные программы поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2011 год, согласно приложению 5.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной,
XV сессии Узункольского
районного маслихата
IV созыва                                   А. Куанышева
Секретарь Узункольского
районного маслихата
IV созыва                                   В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Отдел финансов Узункольского
района", начальник
________________ А. Сарсенова
22 декабря 2010 года
Государственное учреждение
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского
района", начальник
_____________ Н. Абдрахманова
22 декабря 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 325
Приложение 1
к решению маслихат
от 11 ноября 2011 года № 429
Районный бюджет на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 11.11.2011 № 429 (вводится в действие с 01.01.2011).
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

5. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2011 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
кезекті XV сессиясының
төрайымы                                   А. Куанышева
IV шақырылған Ұзынкөл
аудандық мәслихатының
хатшысы                                    В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттiк мекемесі,
бастық
_______________ А. Сарсенова
2010 жылғы 22 желтоқсанда
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттiк мекемесі, бастық
_______________ Н. Абдрахманова
2010 жылғы 22 желтоқсанда
Мәслихаттың
№ 325 шешіміне 1 қосымша
2010 жылғы 22 желтоқсан
Мәслихаттың
2011 жылғы 11 қарашадағы
№ 429 шешіміне қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.11.11 № 429 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кіріс

014
Формирование или увеличение
уставного капитала юридических
лиц
6400,0
V. Дефицит (-), профицит (+)
-17919,0
VI. Финансирование дефицита
(использование профицита)
17919,0
Приложение 4
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 325
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
НАИМЕНОВАНИЕ
04
Образование
2
Начальное общее, основное общее, среднее
общее образование
464
Отдел образования района (города областного
значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению маслихата
от 22 декабря 2010 года № 325
Приложение 2
к решению маслихата
от 25 июля 2011 года № 395
Бюджетные программы поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа на 2011 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 25.07.2011 № 395 (вводится в действие с 01.01.2011).
№ п/п
Исполнительный орган
- администратор
программ,
распределитель
лимитов
Код
Бюджетная программа
1
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Бауманского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
2
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Ершовского
сельского округ
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
3
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Киевского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
4
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Карлмаркского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
5
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Кировского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
6
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Суворовского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
7
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Узункольского
сельского округа Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
8
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Федоровского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
9
Государственное
учреждение "Аппарат
акима Чапаевского
сельского округа
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов
10
Государственное
учреждение "Аппарат
акима села Узунколь
Узункольского района"
01-1-123-001
Услуги по обеспечению
деятельности акима района
в городе, города районного
значения, поселка,
аула (села), аульного (сельского)
округа
01-1-123-022
Капитальные расходы
государственных органов

014
Заңды тұлғалардың жарғылық
капиталын қалыптастыру немесе
ұлғайту
6400,0
V. Тапшылық (-), профицит (+)
-17919,0
VI. Тапшылықты қаржыландыру
(профицитті пайдалану)
17919,0
Мәслихаттың
№ 325 шешіміне 4 қосымша
2010 жылғы 22 желтоқсан
2011 жылға арналған аудандық бюджетті орындау
процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім
беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім
беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мәслихаттың
№ 325 шешіміне 5 қосымша
2010 жылғы 22 желтоқсан
Мәслихаттың
2011 жылғы 25 шілдедегі
№ 395 шешіміне 2 қосымша
2011 жылға арналған кенттің, ауылдың (селоның),
ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2011.07.25 № 395 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ р/с
Атқарушы орган- бағдарламалар
әкімшісі, лимиттер
таратушылары
Код
Бюджеттік бағдарлама
1
"Ұзынкөл ауданы Бауман
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
2
"Ұзынкөл ауданы Ершов селолық
округінің әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
3
"Ұзынкөл ауданы Киев селолық
округінің әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
4
"Ұзынкөл ауданы Карлмаркс
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
5
"Ұзынкөл ауданы Киров селолық
округінің әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
6
"Ұзынкөл ауданы Суворов
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
7
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
8
"Ұзынкөл ауданы Федоров
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
9
"Ұзынкөл ауданы Чапаев
селолық округінің әкімі
аппараты" мемлекеттік
мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары
10
"Ұзынкөл ауданы Ұзынкөл
селосының әкімі аппараты"
мемлекеттік мекемесі
01-1-123-001
Қаладағы аудан, аудандық
маңызы бар қаланың, кент,
ауыл (село), ауылдық
(селолық) округ әкімінің
қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
01-1-123-022
Мемлекеттік органдардың
күрделі шығыстары