Об организации оплачиваемых общественных работ на 2010 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 14 января 2010 года № 4. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 19 февраля 2010 года № 9-20-170
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень предприятий, предоставляющих временные рабочие места для организации оплачиваемых общественных работ, виды и объемы общественных работ согласно приложению.
2. Руководителям предприятий, указанных в перечне согласно приложению, определить конкретные виды и условия работ для заключения договоров на выполнение общественных работ с государственным учреждением "Федоровский районный отдел занятости и социальных программ".
3. Утвердить размер оплаты труда участников в размере минимальной заработной платы установленной законодательством Республики Казахстан. Оплату труда безработных занятых на общественных работах осуществлять за счет средств районного бюджета.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                А. Корниенко
СОГЛАСОВАНО
Директор государственного
учреждения "Федоровский
дом–интернат для престарелых
и инвалидов общего типа"
____________ Д. Абельдинова
Главный врач государственного
казенного коммунального предприятия
"Федоровская центральная районная больница"
_________________ В. Финк
13 января 2010 год
Утвержден
постановлением акимата
от 14 января 2010 года № 4
Перечень предприятий, предоставляющих временные
рабочие места для организации оплачиваемых
общественных работ, виды и объемы общественных работ
№ п/п
Наимено-
вание предпри-
ятия
Виды
общест-
венных
работ
Объем
общественных работ
Расчетно
человеко-дни
Человек
Чело
веко
-дни
1
Госу-
дарствен
ное
ком
муналь
ное предпри
ятие
"Бытсер-
вис
Федо-
ровка"
акимата Федоров-ского
района
Участие в
оказа-
нии
помощи в
уборке
террито
рии
населе-
ных
пунктов
,
промыш-
ленных
предп-
риятий
через
органи-
зации
жилищно
-ком
муналь-
ного
хозяйс-
тва
Банновский сельский
округ
12
264
1. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории центральной
площади села Банновка
и прилегающей к ней
территории (9600
квадратных метров)
2. Периодическая
уборка от мусора,
сухостоя и сорной
растительности кюветов
и обочин улиц села
Банновка с регулярным
выкашиванием травы
газонокосилкой (28600
квадратных метров).

2010 жылға арналған ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 4 қаулысы. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 19 ақпанда № 9-20-170 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзі-өзін басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20-бабы 7-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ақылы қоғамдық жұмыстарды, қоғамдық жұмыстардың түрлерін және көлемін ұйымдастыру үшін уақытша жұмыс орындарын ұсынатын кәсіпорындар тізбесi бекітілсін.
2. Қосымшаға сәйкес тізбеде аталған кәсіпорындар басшылары "Федоров аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесімен қоғамдық жұмыстарды орындау шарттарын жасау үшін жұмыстардың нақты түрлері мен шарттарын анықтасын.
3. Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген еңбек ақы төлеу мөлшерінің ең аз мөлшерінде бекітілсін. Қоғамдық жұмыстарғы жұмыссыздардың еңбек ақысы аудандық бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылсын.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                А. Корниенко
КЕЛІСІЛДІ
"Қарттармен мүгедектерге арналған
жалпы үлгідегі интернат үйі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ Д. Абельдинова
13 қаңтар 2010 жыл
"Федоров ауданының орталық
ауруханасы" мемлекеттік
қазыналық коммуналдық
кәсіпорынның бас дәрігері
_____________ В. Финк
13 қаңтар 2010 жыл
Әкімдіктің 2010 жылы 14 қаңтар
№ 4 қаулысымен бекітілген
Ақылы қоғамдық жұмыстарды, қоғамдық жұмыстардың
түрлерін және көлемін ұйымдастыру үшінуақытша жұмыс
орындарын ұсынатын кәсіпорындарының
тізбесі
Кәсіпо-
рынның
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың көлемі
Адам-күні
адам
Адам-
күні
1
Федоров
ауданы
әкім-
дігінің
"Быт-
сервис
Федо-
ровка"
мемле-
кеттік
комму-
налдық
кәсі-
порыны
Тұрғын-үй
коммуналдық
шаруашылық
ұйымдар
арқылы елді
мекен
аумағын,
өнер
кәсiптiкік
кәсіпорын-
дардың
аумағын
жинауға
көмек
көрсетуге
қатысу
Баннов селолық
округі
12
264
1. Баннов селосының
орталық алаңының
аумағын және оған
жақын жатқан аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (9600 шаршы
метр).
2. Баннов
селосындағы
көшелердің шегін
және кюветтерін
қоқыстан, құрғақшөп
және арам шөптен
мерзімді жинау және
көгалшапқышпен шөпті
тұрақты шабу (28600
шаршы метр).

3. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории кюветов и
обочин села Чеховка с
регулярным
выкашиванием травы
газонокосилкой (8500
квадратных метров).
4. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
стадиона и прилегающей
к ней территории с
регулярным
выкашиванием травы
(2430 квадратных
метров)
Вишневый сельский
округ
10
220
1. Периодическая
уборка от мусора,
сухостоя и сорной
растительности кюветов
и обочин улиц села
Вишневое (19100
квадратных метров).
2. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территорий при въезде
в село Вишневое,
центральной площади,
улиц 8 Марта, имени
Ленина и территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа
(22100 квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
пустырей и территории,
прилегающей к
безхозяйным домам
(8200 квадратных
метров).
4. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории прилегающей
к домам одиноко
проживающих
пенсионеров (1000
квадратных метров)
Воронежский сельский
округ
20
440
1. Периодическая
уборка и расчистка
снега территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (500
квадратных метров).
2. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (2500
квадратных метров).
3. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории пустырей в
селе Придорожное (3000
квадратных метров).
4. Периодическая
уборка территории
обочин и кюветов по
улицам в селе
Придорожное (5000
квадратных метров), по
улице Вайберта в селе
Успеновка (4000
квадратных метров).
5. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории,
прилегающей к
памятникам воинам,
павшим в годы в
Великой Отечественной
войне в селах
Придорожное и
Успеновка, памятнику
погибшим милиционерам
в селе Успеновка
(500 квадратных
метров).
6. Периодическая
очистка от мусора и
сорной растительности
территории,
прилегающей к
бетонному ограждению
по улице Центральной
(250 квадратных
метров) с погрузкой
мусора на транспортное
средство (0,5 тонны).
7. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории,
прилегающей к кладбищу
села Придорожное (1000
квадратных метров) с
погрузкой мусора на
транспортное средство
(1 тонна).
8. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории,
прилегающей к кладбищу
села Успеновка (1000
квадратных метров) с
погрузкой мусора на
транспортное средство
(5 тонн)
Жаркольский сельский
округ
3
66
1. Периодическая
уборка территории
кюветов и обочин от
мусора, сухостоя и
сорной растительности
по улицам Космонавтов,
Победы, имени
Карбышева, Школьной,
имени Буденного, имени
Маяковского, имени
Щорса (16000
квадратных метров).

3. Чехов селосының
көшелердің шегін
және кюветтерін
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау және
көгалшапқышпен шөпті
тұрақты шабу (8500
шаршы метр).
4. Стадион аумағын
және жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау және
шөпті тұрақты шабу
(2430 шаршы метр)
Вишневый селолық
округі
10
220
1. Вишневое
селосындағы
көшелердің шегін
және кюветтерін
қоқыстан, құрғақшөп
және арам шөптен
мерзімді жинау
(19100 шаршы метр).
2. Вишневый селоға
кіре берісін,
орталық алаң, 8
Март, Ленин
көшелерді, селолық
округтін әкім
аппаратына жақын
жатқан аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (22100 шаршы
метр).
3. Иесіз үйлерге
іргелес аумақтарды
және алаңқайларды
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (8200 шаршы
метр).
4. Жалғыз тұратың
зейнеткерлердің
үйлеріне жақын
орналасқан
аумақтарды қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(1000 шаршы метр)
Воронеж селолық
округі
20
440
1. Селолық округінің
әкімі аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аумағын
қардан мерзімді
тазарту (500 шаршы
метр).
2. Әкімдікті және
оған жақын
орналасқан аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (2500 шаршы
метр).
3. Придорожное
селосының алаңқай
аумақтарды қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(3000 шаршы метр).
4. Успенов селоның
Вайберт көшесінде
(4000 шаршы метр)
және Придорожное
селосында (5000
шаршы метр)
көшелердін шегіндер
және кюветтер
аумағын мерзімді
тазалау.
5. Придорожное және
Успенов
селоларындағы Ұлы
Отан соғысында қаза
тапқан жауынгерлер
ескерткіші және
Успенов селосындағы
қаза тапқан милиция
ескерткіштерінің
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау (500
шаршы метр).
6. Центральная
көшесінде бетондық
қоршау жағалай
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(250 шаршы метр)
және оны көлікке
тиеу (0,5 тонна).
7. Придорожное
селосының зират
жағалай аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (1000 шаршы
метр) және оны
көлікке тиеу (1
тонна).
8. Успенов селосының
зират жағалай
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(1000 шаршы метр)
және оны көлікке
тиеу (5 тонна)
Жаркөл селолық
округі
3
66
1. Космонавт,
Победа, Карбышев
атындағы, Школьная,
Буденов атындағы,
Маяковский атындағы,
Щорс атындағы
көшелер бойынша
көшелердің шектерін
және кюветтерін
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (16000 шаршы
метр).

2. Периодическая
уборка территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа от
мусора, сорной
растительности и
регулярное подметание
данной территории (250
квадратных метров)
Камышинский сельский
округ
17
374
1. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории:
1) площади,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (1000
квадратных метров);
2) площади,
прилегающей к зданию
дома культуры и
торгового комплекса
(1000 квадратных
метров);
3) площади,
прилегающей к
памятнику воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны
(2500 квадратных
метров);
4) кюветов и обочин
улиц села Чистый
Чандак (15000
квадратных метров).
2. Погрузка вручную
мусора на транспортное
средство (3 тонны)
Коржинкольский
сельский округ
4
88
1. Периодическая
уборка от снега
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (2000
квадратных метров).
2. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (7000
квадратных метров).
3. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
пустырей и территории
около безхозяйных
домов (8200 квадратных
метров)
Косаральский
сельский округ
7
154
1. Периодическая
уборка обочин и
кюветов улиц села
Кенарал вручную от
мусора и сорной
растительности (31000
квадратных метров).
2. Погрузка мусора на
транспортное средство
и выгрузка на свалку
вручную (5 тонн).
3. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории,
прилегающей к зданиям:
1) аппарата акима
сельского округа (700
квадратных метров);
2) врачебной
амбулатории (200
квадратных метров);
3) сельского клуба
(700 квадратных
метров);
4) средней школы (2000
квадратных метров).
4. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории центральной
площади (5200
квадратных метров).
5. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности территории парка села Кенарал, территории, прилегающей к памятникам воинам, павшим в годы Великой Отечественной войны (7000 квадратных метров).
6. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
пустырей и территории
около безхозяйных
домов (8200 квадратных
метров).
7. Периодическая
уборка территории
кладбища (20000
квадратных метров)
Костряковский
сельский округ
11
242
1. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
обочин и кюветов улиц
села Костряковка:
Победы, Мира,
Целинная, имени
Косыгина, Степная,
Пионерская (15000
квадратных метров).
2. Периодическая
уборка территории
стадиона и футбольного
поля от мусора и
сорной растительности
(7000 квадратных
метров).
3.Периодическая уборка
от мусора и сорной
растительности
прилегающей территории
к дому культуры (1500
квадратных метров).

2. Селолық округінің
әкімі аппаратының
ғимараты маңайындағы
аумағын қоқыстан,
арам шөптен мерзімді
жинау және осы
аумақты тұрақты
сыпыру (250 шаршы
метр)
Камышин селолық
округі
17
374
1. Аумақты қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау:
1) селолық округінің
әкім аппаратының
ғимаратына
жақын жатқан алаң
(1000 шаршы метр);
2) мәдениет үйі және
сауда кешене жақын
жатқан алаң
(1000 шаршы метр);
3) Ұлы Отан соғысы
жылдарда қаза тапқан
жауынгерлерге
ескерткіш маңайына
жақын жатқан аумағын
(2500 шаршы метр);
4) Чистый Чандак
селосының көшелер
шегін және кюветтер
(15000 шаршы метр).
2. қоқысты қолмен
көлікке тиеу (3
тонна)
Қоржынкөл селолық
округі
4
88
1. Селолық округінің
әкімі аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аумағын
қардан мерзімді
тазалау (2000 шаршы
метр).
2. Селолық округінің
әкімі аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аумақты
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (7000 шаршы
метр).
3. Бос жерлерін және
иесіз үйлердің
маңайындағы аумақты
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (8200 шаршы
метр)
Қосарал селолық
округі
7
154
1. Кенарал селосының
көшелерді көшелердің
шектерін және
кюветтерін қоқыстан
және арам шөптен
қолымен мерзімді
жинау (31000 шаршы
метр).
2. Көлікке қолымен
тиеу және қоқыс
тастайтың жеріне
түсіру (5 тонна).
3. Келесі
ғимараттарға жақын
орналасқан
аумақтарын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау:
1) селолық округі
әкімінің аппараты
(700 шаршы метр);
2) селолық
дәрігерлік
амбулатория (200
шаршы метр);
3) селолық клубы
(700 шаршы метр);
4) орта мектебінің
аумағын (2000 шаршы
метр).
4. Орталық алаңының
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау (5200
шаршы метр).
5. Кенарал селосының
саябақтың және Ұлы
Отан соғысы жылдарда
қаза тапқан
жауынгерлерге
ескерткіштерін
аумақтарын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(7000 шаршы метр).
6. Иесіз үйлерге
жақын жатқан
аумақтарды және
алаңқайларды қоқытан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(8200 шаршы метр).
7. Зират аумағын
мерзімді жинау
(20000 шаршы метр)
Костряков селолық
округі
11
242
1. Костряков
селосының: Победа,
Мира, Целинная,
Косыгин атындағы,
Степная, Пионерская
көшелердің шектерін
және кюветтерін
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (15000 шаршы
метр).
2. Стадион және
футбол алаңын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (7000 шаршы
метр).
3. Мәдениет үйінің
маңайындағы аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (1500 шаршы
метр).

4. Периодическая
уборка территории на
пустырях села
Костряковка от мусора
и сорной
растительности (1500
квадратных метров).
5. Периодическая
уборка сорной
растительности при
въезде в село
Костряковка, в сквере
возле здания аппарата
акима сельского округа
(2500 квадратных
метров)
Новошумный сельский
округ
8
176
1. Периодическая
уборка территории
памятника воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны,
от мусора и сорной
растительности; уборка
вдоль ограждений
въездных арок, вокруг
памятника имени
Чапаева, территории
автобусной остановки,
территории,
прилегающей к
памятнику
первоцелинникам (3800
квадратных метров).
2. Периодическая
уборка близлежащих
территорий домов
одиноко проживающих
пенсионеров (1000
квадратных метров).
3. Периодическая
уборка обочин и
кюветов улиц села
Новошумное (30000
квадратных метров) и
территории прилегающей
к зданию сельского
клуба от мусора и
сорной растительности
(5000 квадратных
метров).
4. Периодическая
уборка территории от
сорной растительности
вдоль ограды кладбища
села Новошумное (1200
квадратных метров)
Пешковский сельский
округ
13
286
1. Периодическая
уборка от снега
территории центральной
площади села Пешковка
(2200 квадратных
метров).
2. Периодическая
уборка территории
центральной площади
села Пешковка и
прилегающей к ней
территории от мусора и
сорной растительности
(2200 квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка от мусора и
сорной растительности
территории стадиона и
прилегающей территории
(4000 квадратных
метров).
4. Периодическое
скашивание травы и
уборка сорной
растительности на
пустырях, при въезде в
село Пешковка, на
обочинах и кюветах по
улицам: имени Чкалова,
имени Кирова, имени
Пушкина, имени Ленина
(42500 квадратных
метров).
5. Погрузка вручную
мусора на транспортное
средство и вывоз
(1 тонны)
Украинский сельский
округ
10
220
1. Периодическая
уборка территории
центральной площади
села Малороссийка и
прилегающей к ней
территории от мусора и
сорной растительности
(1200 квадратных
метров).
2. Периодическая
уборка кюветов и
обочин улиц Ленина,
Садовой, Карла Маркса, Набережной от мусора, сухостоя и сорной
растительности (21000
квадратных метров).
3. Погрузка и
разгрузка мусора (4
тонны)
Чандакский сельский
округ
12
264
1. Периодическая
уборка центральной
улицы села Мирное и
прилегающей к ней
территории от мусора и
сорной растительности
(6800 квадратных
метров).
2. Периодическая
уборка кюветов и
обочин улиц села
Мирное от мусора,
сухостоя и сорной
растительности (27300
квадратных метров)
Ленинский сельский
округ
5
110
1. Периодическая
уборка территории
центральной площади
села Ленино и
прилегающей к ней
территории от мусора и
сорной растительности
(3500 квадратных
метров).

4. Костряков
селосының бос
жерлердің аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (1500 шаршы
метр).
5. Костряков
селосына кірер
жерді, селолық
округі әкімінің
аппараты ғимаратының
маңайындағы
саябақтың аумағын
арам шөптен мерзімді
жинау (2500 шаршы
метр)
Новошумный селолық
округі
8
176
1. ҰОС жылдарда
қайтқан ескерткіштің
аумағын, шегінің
бойындағы, Чапаев
атындағы
ескерткіштің
айналасында,
аялдаманың аумағын,
тың ашқан
тұңғыштарға
ескерткіштің маңайын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (3800 шаршы
метр).
2. Жалғыз басты
зейнеткерлердің
үйлерінің
маңайындағы аумағын
мерзімді жинау (1000
шаршы метр).
3. Новошумное
селосының көшелер
шегін және
кюветтерін (30000
шаршы метр) және
мәдениет үйіне жақын
жатқан аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (5000 шаршы
метр).
4. Новошумное
зираттың қоршауына
жақын жатқан аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (1200 шаршы
метр)
Пешков селолық
округі
13
286
1. Пешков селосының
орталық алаңын
аумағын қардан
мерзімді тазалау
(2200 шаршы метр).
2. Пешков селосының
орталық алаңның
аумағын және оған
іргелес аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (2200 шаршы
метр).
3. Стадион және оған
жақын жатқан аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау (4000 шаршы
метр).
4. Пешков селосының
кірер жолын, бос
жерлерін, Чкалов
атындағы, Киров
атындағы, Ленин
атындағы, Пушкин
атындағы көшелердің
шеттерін және
кюветтерін қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді шабу және
жинау (42500 шаршы
метр).
4. Қоқысты қолмен
көлікке тиеу және
шығару (1 тонна)
Украин селолық
округі
10
220
1. Малороссийка
селосының орталық
алаңның аумағын және
оған жақын
орналасқан аумағын
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (1200 шаршы
метр).
2. Ленин атындағы,
Садовая, Карл Маркс
атындағы, Набережная
көшелердің шеттерін
және кюветтерін,
қоқыстан, құрғақ
және арам шөптен
мерзімді жинау
(21000 шаршы метр).
3. Қоқысты қолмен
көлікке тиеу және
шығару (4 тонна)
Шандақ селолық
округі
12
264
1. Мирное селосының
орталық алаңның
аумағын және оған
жақын орналасқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(6800 шаршы метр).
2. Мирное селосының
көше шегін және
кюветтерін қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(27300 шаршы метр)
Ленин селолық
округі
5
110
1. Ленино селосының
орталық алаңның
аумағын және оған
жақын орналасқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(3500 шаршы метр).

2. Периодическая
уборка территории
кюветов и обочин улиц
села Ленино от мусора,
сухостоя и сорной
растительности (30000
квадратных метров).
3. Периодическая
уборка молодой поросли
и сорной
растительности
территории парка
прилегающей к
памятникам Ленину и
павшим воинам в годы
Великой Отечественной
войны (20000
квадратных метров).
4. Погрузка мусора на
транспортное средство
(5 тонн)
село Федоровка
165
3630
1. Периодический покос
и уборка сухостоя,
сорной растительности,
камыша, бурьяна
серпами вручную на
пустырях, по обочинам
проезжей части и
кюветам села Федоровка
и погрузка мусора на
транспортное средство:
1) улица имени
Легкодухова (40000
квадратных метров);
2) улица
Красноармейская (14200
квадратных метров);
3) улица имени
Кравцова (59700
квадратных метров);
4) улица Советская
(32800 квадратных
метров);
5) улица имени
Юнацкого (17600
квадратных метров);
6) улица имени Гоголя
(5000 квадратных
метров);
7) улица имени Ленина
(28400 квадратных
метров);
8) улица имени
Мелехова (22100
квадратных метров);
9) улица имени
Шевченко (31300
квадратных метров);
10) улица Победы
(66800 квадратных
метров).
2. Периодическая
уборка центральной
площади:
1) уборка сухой травы
и листвы,
периодический покос
сорной растительности
(35000 квадратных
метров);
2) периодическая
уборка территории,
прилегающей к обелиску
воинам Великой
Отечественной войны и
обелиску воинам
гражданской войны от
мусора и сорной
растительности (16400
квадратных метров);
3) периодическая
очистка от снега
центральной площади
(17500 квадратных
метров);
4) периодическая
очистка от снега
территории,
прилегающей к обелиску
воинам Великой
Отечественной войны и
обелиска воинам
гражданской войны
(8400 квадратных
метров).
3. Периодическая
уборка от снега
вручную лопатами
тротуаров по улицам
села Федоровка:
1) улица Легкодухова
(2700
квадратныхметров);
2) улица Кравцова
(2700 квадратных
метров);
3) улица Советская
(1650 квадратных
метров);
4) улица Юнацкого
(1050 квадратных
метров);
5) улица Ленина (1350
квадратных метров);
6) улица Шевченко
(1060 квадратных
метров).
4. Периодическая
очистка существующих
тротуаров от грязи и
сорной растительности
по улицам села
Федоровка вручную:
1) улица имени
Легкодухова (1500
квадратных метров);
2) улица имени Ленина
(870 квадратных
метров);
3) улица имени
Кравцова (2700
квадратных метров);
4) улица имени
Мелехова (750
квадратных метров).
5. Периодическая
уборка территорий
кладбищ (2640
квадратных метров).
6. Периодический покос
сорной растительности,
камыша, бурьяна
серпами вручную и
погрузка его на
транспортное средство
на стадионе "Атлет"
(10000 квадратных
метров).
7. Периодическая
очистка от грязи,
сорной растительности
бордюр на территории
стадиона "Атлет" (500
погонных метров).

2. Ленин селосының
көшелер шегін және
кюветтерін,
айналасын қоқыстан
және арам шөптен
жинау (30000 шаршы
метр).
3. Ленин және Ұлы
Отан Соғыс жылдарда
рухы түскен
жауынгерлерге
ескерткіштерге жақын
орналасқан саябақ
аумағын жас бұтақтар
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(20000 шаршы метр).
4. Қоқысты көлікке
тиеу (5 тонна)
Федоров селосы
165
3630
1. Федоров селосының
бос жерлерін, жүру
жолының шеттерін
және кюветтерін арам
шөпті, қамысты
мерзімді шабу, жинау
және қоқысты көлікке
тиеу:
1) Легкодухов
атындағы көшесі
(40000 шаршы метр);
2) Красноармейская
көшесі (14200 шаршы
метр);
3) Кравцов атындағы
көшесі (59700 шаршы
метр);
4) Советская көшесі
(32800 шаршы метр);
5) Юнацкий атындағы
көшесі (17600 шаршы
метр);
6) Гоголь атындағы
көшесі (5000 шаршы
метр);
7) Ленин атындағы
көшесі (28400 шаршы
метр);
8) Мелехов атындағы
көшесі (22100 шаршы
метр);
9) Шевченко атындағы
көшесі (31300 шаршы
метр);
10) Победы көшесі
(66800 шаршы метр).
2. Орталық алаңының
аумағын мерзімді
тазалау:
1) Құрғақ шөп және
жапырақтарды жинау,
арам шөпті мерзімді
шабу (35000 шаршы
метр);
2) ҰОС ардагерлердің
обелискіне және
Азаматтық соғысы
жауынгерлердің
обелискіне жататын
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау
(16400 шаршы метр);
3) орталық алаңың
аумағын қардан
мерзімді тазалау
(17500 шаршы метр);
4) ҰОС ардагерлердің
обелискі және
Азаматтық соғысы
жауынгерлердің
обелиск аумағын
қардан мерзімді
тазалау (8400 шаршы
метр).
3. Федоров селосының
көшелерін колмен
күрек арқылы
тратуарларды қардан
мерзімді жинау:
1) Легкодухов
атындағы көшесі
(2700 шаршы метр);
2) Кравцов атындағы
көшесі (2700 шаршы
метр);
3) Советская көшесі
(1650 шаршы метр);
4) Юнацкий атындағы
көшесі (1050 шаршы
метр);
5) Ленин атындағы
көшесі (1350 шаршы
метр);
6) Шевченко көшесі
(1060 шаршы метр).
4. Федоров селосының
көшелер бойынша
батпақтан және арам
шөптен бар
тротуарлардың
қолымен мерзімді
тазалау:
1) Легкодухов
атындағы көшесі
(1500 шаршы метр);
2) Ленин атындағы
көшесі (870 шаршы
метр);
3) Кравцов атындағы
көшесі (2700 шаршы
метр);
4) Мелехов атындағы
көшесі (750 шаршы
метр).
5. Зираттардың
аумағын мерзімді
жинау (2640 шаршы
метр).
6. "Атлет" стадионда
арам шөпті, камысты,
құрайды қол орақпен
мерзімді шабу және
оны көлікке тиеу
(10000 шаршы метр).
7. "Атлет" стадион
аумағында ернеуді
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (500 қума
метр).

8. Периодическая
уборка территории
стадиона "Атлет" от
мусора (2000
квадратных метров).
9. Периодическая
уборка вокруг
территории
Свято-Никольского
храма и мечети от
мусора и сорной
растительности (2000
квадратных метров)
Участие в оказании
помощи в уборке
территории здания
дома–интерната для
престарелых и
инвалидов общего типа
2
44
Периодическая уборка
территории от мусора и
сорной растительности
(3509,5 квадратных
метров)
Участие в
восста-
новле-
нии
истори-
ко-ар-
хитек-
турных
памят-
ников,
комп-
лексов
и
запо-
ведных
зон
Косаральский
сельский округ
1
10
1. Участие в текущем
ремонте обелиска
воинам, павшим в годы
Великой Отечественной
войны, и стелы воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны:
1) побелка известью (8
квадратных метров);
2) оштукатуривание (8
квадратных метров);
3) покраска масляной
краской (12 квадратных
метров);
4) ремонт и покраска
краской ограждения (50
погонных метров)
Ленинский сельский
округ
1
15
Участие в текущем
ремонте и покраска
памятников имени
Ленина и воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны
(21 квадратных
метров)
Новошумный сельский
округ
2
44
1. Участие в текущем
ремонте памятника
воинам, павшим в годы
Великой Отечественной
войны, труженикам тыла
Великой Отечественной
войны (700 квадратных
метров).
2. Участие в
восстановлении центра
досуга молодежи (3000
квадратных метров)
Украинский сельский
округ
1
22
1. Участие в текущем
ремонте памятника
имени Ленина и
памятника воинам
украинцам, погибшим в
годы Великой
Отечественной войны:
1) снятие старой
штукатурки с
постаментов (4
квадратных метров);
2) приготовление
цементного раствора;
3) оштукатуривание
постаментов (4
квадратных метров);
4) приготовление
известкового раствора;
5) побелка
постаментов (52
квадратных метра).
2. Очистка от пыли и
мусора монументов
воинам-украинцам,
погибшим в годы
Великой Отечественной
войны и имени Ленина
(10 квадратных
метров).
3. Реставрация списка
погибших воинов
памятника
воинам-украинцам,
погибшим в годы
Великой Отечественной
войны в селе
Малороссийка (25
фамилий).
4. Участие в текущем
ремонте и покраска
деревянной конструкции
помоста двух
памятников (8
квадратных метров).
5. Покраска въездной
стелы (5 квадратных
метров)
Вишневый сельский
округ
2
44
Участие в текущем
ремонте стелы и
памятника воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны:
1) снятие старой
штукатурки (14
квадратных метров);
2) подвоз песка и
цемента, приготовление
раствора;
3) частичное
оштукатуривание стены
(14 квадратных
метров);
4) побелка стелы
известковым раствором
(52 квадратных метров)
Чандакский сельский
округ
4
60
1. Участие в текущем
ремонте памятника
воинам, павшим в годы
Великой Отечественной
войны (20 квадратных
метров).

8. "Атлет" стадион
аумағын қоқыстан
мерзімді жинау (2000
шаршы метр).
9. Свято-Никольский
ғибадатхана және
мешіт аумағының
айналасында қоқыстан
және арам шөптен
мерзімді жинау (2000
шаршы метр)
Қарттар және мүгедек
жалпы бейнелік
үй–интернаттың
ғимарат аумағының
тазалауда көмек
көрсетуде қатысу:
1) Қоқыстан және
арам шөптен мерзімді
жинау (3509,5 шаршы
метр)
6
132
Тарихи-
сәулеттік
ескерткіш-
терді,
кешентерді
және қорық
жерлерді
қалпына
келтіруге
қатысу
Қосарал селолық
округі
1
10
1. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткішті және Ұлы
Отан соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
стеласын жөндеу
бойынша қосалқы
жұмыстар:
1) әкпен ақтау (8
шаршы метр);
2) сылақтау (8 шаршы
метр);
3) май сырмен бояу
(12 шаршы метр);
4) қоршаулырды
жөндеу және бояу (50
құма метр)
Ленин селолық
округі
1
15
Ұлы Отан соғысында
қаза тапқан
жауынгерлердің және
Ленин атындағы
ескертеіштерін
жөндеу және бояу (21
шаршы метр)
Новошумный селолық
округі
2
44
1. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлерге, Ұлы
Отан соғысында арт
еңбекшілерге
ескерткішті ағымдағы
жөндеуде қатысу (700
шаршы метр).
2. Жастар бос уақыт
орталығын қайта
жаңартуда қатысу
(3000 шаршы метр)
Украин селолық
округі
1
22
1. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан украин
жауынгерлердің
ескерткішті және
Ленин атындағы
ескерткішті ағымдағы
жөндеуде қатысу:
1) тұғыр ескі
сылауды алып тастау
(4 шаршы метр);
2) цемент ерітінді
дайындау;
3) тұғырды сылау (4
шаршы метр);
4) әқ ерітінді
дайындау;
5) тұғырларды ақтау
(52 шаршы метр).
2. Малороссийка
селосында Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан украин
жауынгерлердің
ескерткішті және
Ленин атындағы
ескерткішті шан және
қоқыстан тазалау (10
шаршы метр).
3. Малороссийка
селосында Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан украин
жауынгерлердің
ескерткіштін қаза
тапқан
жауынгерлердің
тізімін қайта
жаңарту (25 тегі).
4. Екі
ескерткіштердін ағаш
тұғыр конструкцияның
жөндеу және бояу (8
шаршы метр).
5. Кіре берісін
стеланы бояу (5
шаршы метр)
Вишневый селолық
округі
2
44
Ұлы Отан соғысында
қаза тапқан
жауынгерлерге
ескірткішті және
стеланы жөндеу
бойынша қосалқы
жұмыстар:
1) сылауды алып
тастау (14 шаршы
метр);
2) құм және цемент
әкелу, ерітінді
дайындау;
3) қабырғаны
жарым-жарты сылау
(14 шаршы метр);
4) әқ ерітімен
стеланы екі рет
ақтау (52 шаршы
метр)
Шандақ селолық
округі
4
60
1. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан жауынгерлерге
ескірткішті ағымдағы
жөндеуде қатысу (20
шаршы метр).

2. Покраска
декоративных цепей
ограды памятника (20
метров)
Воронежский сельский
округ
2
44
1. Участие в текущем
ремонте памятника
воинам, павшим в годы
Великой Отечественной
войне в селе
Придорожное (80
квадратных метров).
2. Участие в текущем
ремонте памятника
воинам, павшим в годы
Великой Отечественной
войне, памятника
погибшим милиционерам
в селе Успеновка (60
квадратных метров)
Камышинский сельский
округ
1
22
Участие в текущем
ремонте и покраска
масляной краской
памятника воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны
(75 квадратных
метров).
Участие
в
эколо-
гичес-
ком
оздоро-
влении
региона
(озеле-
нение,
благо-
устрой-
ство)
Банновский сельский
округ
22
484
1. Периодическая
побелка бетонного
ограждения с двух
сторон на центральной
площади, у зданий
средней школы и
сельской врачебной
амбулатории (580
квадратных метров).
2. Периодическая
побелка ограждения из
штакетника на
центральной площади
(42 квадратных
метров).
3. Регулярная прополка
территории,
прилегающей к
памятнику на
центральной площади
села Банновка (95
квадратных метров).
4. Периодическая
побелка столбов по
улицам сел Банновка и
Чеховка (260 штук).
5. Обрезка деревьев,
молодой поросли вокруг
ограждения на
центральной площади
(150 квадратных
метров) с погрузкой на
транспортное средство
(0,5 тонн).
6. Периодическая
обрезка сухих веток и
уборка сухостоя в
парке возле дома
культуры (5000
квадратных метров) с
погрузкой на
транспортное средство
(0,5 тонны).
7. Посадка саженцев
деревьев с подготовкой
ям (200 штук).
8. Регулярный полив
цветочных клумб на
центральной площади
(42 квадратных метра).
9. Регулярный полив
саженцев на стадионе и
прилегающей территории (400 штук).
10. Побелка ограждения
приусадебных участков,
принадлежащих одиноко
проживающим
пенсионерам в селах
Банновка и Чеховка
(600 квадратных
метров).
11. Обрезка молодой
поросли кленов на
трибунах стадиона (500
квадратных метров) с
погрузкой вручную
веток на транспортное
средство для вывоза
вручную (0,3 тонны).
12. Периодическая
очистка от травы и
сорной растительности
крыши здания на
стадионе (150
квадратных метров).
13. Установка и
покраска ограждения на
территории
медицинского пункта в
селе Цабелевка (88
квадратных метров),
выкапывание ям под
столбики (25 штук),
установка столбиков
для крепления изгороди
(25 штук), покраска
изгороди масляной
краской (60 квадратных
метров).
14. Установка изгороди
на территории,
прилегающей к
памятнику воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны в
селе Банновка (19,2
квадратных метров),
выкапывание ям (8
штук), установка
столбиков (8 штук),
покраска изгороди
(19,2 квадратных
метров).
15. Установка изгороди
на территории,
прилегающей к
памятнику воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны в
селе Каракопа (19,2
квадратных метров),
выкапывание ям (8
штук), установка
столбиков (8 штук),
покраска изгороди
(19,2 квадратных
метров).

2. Ескірткіш дуалдың
сәндік шынжырды бояу
(20 метр)
Воронеж селолық
округі
2
44
1. Придорожное
селосындағы Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан жауынгерлер
ескерткіш ағымдағы
жөндеуде қатысу (80
шаршы метр).
2. Успенов
селосындағы Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан жауынгерлер
және қаза тапқан
милиция
ескерткіштерін
ағымдағы жөндеуде
қатысу (60 шаршы
метр)
Камышин селолық
округі
1
22
Ұлы Отан соғысында
қаза тапқан
жауынгерлер
ескерткіш ағымдағы
жөндеуде қатысу және
май сырмен бояу (75
шаршы метр)
Аумақты
экологиялық
сақтанды-
руына қатысу
(көгалан-
дыру,
көркейту)
Баннов селолық
округі
22
484
1. Орталық алаңда,
орта мектептін және
селолық дәрігерлік
амбулаторияның
ғимараттарында
бетондық қоршауды
екі жақтан мерзімді
ақтау (580 шаршы
метр).
2. Орталық алаңда
қада қоршауды
мерзімді ақтау (42
шаршы метр).
3. Баннов селосының
орталық алаңдағы
ескірткіштін
аумағынды тұрақты
шөп шабу (95 шаршы
метр).
4. Баннов және Чехов
селоларда көшелерде
бағаналарды мерзімді
ақтау (260 дана).
5. Орталық алаңда
қоршау айналасында
ағаштарды және жас
өсімдіктерді
мерзімді кесу (150
шаршы метр) және оны
көлікке тиеу (0,5
тонна).
6. Мәдениет үйінін
қасында саябақта
құрғақ бұтақшаларды
мерзімді кесу және
құрап қалған
ағаштарды жинау
(5000 шаршы метр)
және оны көлікке
тиеу (0,5 тонна).
7. Ұрандарды дайында
және ағаш көшеттерін
отырғызу (200 дана).
8. Орталық алаңда
гулдер клумбаны
тұрақты суару (42
шаршы метр).
9. Стадионда және
жақын жатқан аумақта
көшеттерін тұрақты
суару (400 дана).
10. Баннов және
Чехов селоларда
жалғыз тұратың
зейнеткерлерге
тиесілді үй
қасындағы
учаскелердін
қоршауды ақтау (600
шаршы метр).
11. Стадион
жаршыларда
клендардың жас
бұтақтарды тұрақты
кесу (500 шаршы
метр) және
бұтақтарды көлікке
қолымен тиеу шығару
үшін (0,3 тонна).
12. Стадион
ғимаратының шатырды
шөптен және арам
шөптен мерзімді
тазалау (150 шаршы
метр).
13. Цабелев
селосында
медициналық пункт
аумағында қоршау қою
және бояу (88 шаршы
метр), бағаналар
үшін ұрандарды қазу
(25 дана), қоршау
бекіту үшін
бағаналарды қою (25
дана), қоршауды май
сырмен бояу (60
шаршы метр).
14. Баннов селосында
Ұлы Отан соғыс
жылдарда қаза тапқан
жауынгерлер
ескерткіш жақын
жатқан аумағында
қоршау қою (19,2
шаршы метр),
ұрандарды қазу (8
дана), бағаналарды
қою (8 дана),
қоршауды бояу (19,2
шаршы метр).
15. Қаракопа
селосында Ұлы Отан
соғыс жылдарда қаза
тапқан жауынгерлер
ескерткіш жақын
жатқан аумағында
қоршау қою (19,2
шаршы метр),
ұрандарды қазу (8
дана), бағаналарды
қою (8 дана),
қоршауды бояу (19,2
шаршы метр).

16. Периодическая
очистка кюветов
центральных улиц сел
Банновка и Чеховка от
мусора и сорной
растительности (38200
квадратных метров).
17. Периодическая
очистка кюветов в
селах Цабелевка и
Каракопа, по
центральным улицам
(18000 квадратных
метров).
18. Периодическая
очистка обочин дороги
Банновка-Цабелевка
(32000 квадратных
метров).
19. Периодическая
очистка обочин дороги
Банновка–Каракопа
(12000 квадратных
метров).
20. Установка изгороди
на территории здания
аппарата акима
(28 метров),
выкапывание ям (15
штук), установка
столбиков (15 штук),
покраска изгороди
(33,6 квадратных
метров)
Воронежский сельский
округ
10
220
1. Обрезка кустарника
на территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (200
квадратных метров).
2. Обрезка кленов на
улице Победы при
въезде в село
Придорожное (200
квадратных метров).
3. Периодическая
побелка известью
бетонного ограждения
на улице Центральной
(120 квадратных
метров).
4. Периодическая
побелка столбов на
улицах села
Придорожное,
Лысановка, Успеновка
(1000 штук).
5. Благоустройство
территории бывшего
дома культуры:
1) выпиливание сухих
кленов (100 квадратных
метров);
2) периодическая
обрезка молодой
поросли клена (200
квадратных метров);
3) погрузка вручную
обрезанной поросли
кленов на транспортное
средство (0,5 тонны).
6. Планировка клумб на
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа в
селе Придорожное:
1) перекопка грунта
(100 квадратных
метров);
2) высаживание рассады
и семян цветов (100
квадратных метров);
3) периодическая
прополка клумб (100
квадратных метров);
4) регулярный полив
клумб (100 квадратных
метров).
7. Периодическая
очистка бордюр от
грязи и сорной
растительности на
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа, улиц
села Придорожное и их
побелка известью (250
погонных метров).
8. Периодическая
побелка стволов
деревьев на улицах
села Придорожное (300
штук).
9. Выпиливание кленов
на улицах села
Придорожное (1000
квадратных метров) с
погрузкой на
транспортное средство
вручную (1 тонна).
10. Покраска масляной
краской металлического
ограждения на улице
Центральной (100
квадратных метров).
11. Вырубка грубой
сорной растительности
на улицах сел
Придорожное, Лысановка
(4000 квадратных
метров).
12. Подсобные работы
при установке
деревянного ограждения
на улице Школьная,
Центральная и покраска
ограждения масляной
краской (310
квадратных метров)
Вишневый сельский
округ
7
154
1. Периодическая
побелка бетонной
изгороди и бордюр по
улице Ленина, площади
Победы и по улице 8
Марта (580 квадратных
метров).
2. Покраска масляной
краской ограждения
стелы на площади
Победы (14 квадратных
метров).
3. Покраска масляной
краской ограждения на
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (63
квадратных метров).

16. Баннов және
Чехов селоларда
орталық көшелер
бойынша кюветтерді
арам шөптен мерзімді
тазалау (38200 шаршы
метр).
17. Қаракопа және
Цабелев селосы
орталық көшелер
бойынша кюветтерді
мерзімді шабу (18000
шаршы метр).
18. Баннов–Цабелев
жолдың жағасын
мерзімді тазалау
(32000 шаршы метр).
19. Баннов–Каракопа
жолдың жағасын
мерзімді тазалау
(12000 шаршы метр).
20. Әкім аппараты
ғимаратының
аумағында қоршауды
қою (28 метр),
ұрандарды қазу (15
дана), бағаналарды
қою (15 дана),
қоршауды бояу (33,6
шаршы метр)
Воронеж селолық
округі
10
220
1. Селолық округтін
әкім аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аумағында
бұтақтарын мерзімді
кесу (200 шаршы
метр).
2. Придорожное
селоға кіррер
берісінде Победа
көшесінде
үйеңкілерді мерзімді
кесу (200 шаршы
метр).
3. Ценральная
көшесінде бетондық
қоршауды мерзімді
әқпен ақтау (120
шаршы метр).
4. Придорожное,
Лысановка, Успеновка
селолардың көшелерде
бағаналарды мерзімді
ақтау (1000 дана).
5. Бұрынғы Мәдениет
үйінін аумағын
көркейту:
1) құрғақ
үйеңкілерді кесу
(100 шаршы метр);
2) үйеңкілердін жас
бұтақтарын мерзімді
кесу (200 шаршы
метр);
3) кесілген
үйеңкілердін жас
бұтақтарын қолымен
көлікке тиеу (0,5
тонна).
6. Придорожное
селосында селолық
округтін әкім
аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аймағында гүл
бағыны жоспарлау:
1) жерді қазу (100
шаршы метр);
2) көшетті және
гүлдін тұқымды
отырғызу (100 шаршы
метр);
3) гүл бағындарды
мерзімді шөптеу (100
шаршы метр);
4) тұрақты сулау
(100 шаршы метр).
7. Придорожное
селосында селолық
округтін әкім
аппаратының
ғимаратына жақын
жатқан аймағында
ернеудерді қоқыс
және арам шөптен
мерзімді тазалау
(250 құма метр).
8. Придорожное
селоның көшелерде
ағаштардың
діңгектілерді
мерзімді ақтау (300
дана).
9. Придорожное
солоның көшелерде
үйеңкілерді кесу
(1000 шаршы метр)
және оларды көлікке
қолымен тиеу (1 тонна).
10. Центральная
көшесінде металл
қоршауды май сырмен
бояу (100 шаршы
метр).
11. Придорожное және
Лысановка селолардың
көшелерде қатты арам
шөпті шабу (4000
шаршы метр).
12. Школьная және
Центральная
көшелерде ағаш
қоршауды бекіту
кезінде қосалқы
жұмыстар және
қоршауды май сырмен
бояу (310 шаршы
метр)
Вишневый селолық
округі
7
154
1. Вишневое
селосының
орталығында, Ленин
атындағы, Победа
алаңды, 8 Март
көшелерде бетондық
қоршауды және
жиектастарды
мерзімді ақтау (580
шаршы метр).
2. Победа алаңның
стеланың қоршауды
май сырмен бояу (14
шаршы метр).
3. Селолық округтін
әкім аппаратының
ғимаратының
жанындағы қоршауды
май сырмен бояу (63
шаршы метр).

4. Периодическая
побелка столбов по
улице Ленина в селе
Вишневое (80 штук).
5. Посадка цветов на
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа,
памятника и стелы
воинам, павшим в годы
Великой Отечественной
войны и уход за ними:
1) подготовка клумб к
посадке цветов,
перекапывание земли
(30 квадратных
метров);
2) высаживание рассады
цветов (30 квадратных
метров);
3) периодический полив
цветов (30 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб (30
квадратных метров);
5) осенняя уборка
клумб (30 квадратных
метров)
Жаркольский сельский
округ
3
66
1. Периодическая
вырубка молодой
поросли и кустарника
по улицам Космонавтов,
имени Буденного,
Победы, имени
Маяковского, имени
Карбышева, Школьной,
имени Щорса (1000
квадратных метров).
2. Периодическое
выкашивание камыша по
улице Победы (100
квадратных метров).
3. Периодическая
побелка столбов на
улицах села Жарколь
(230 штук).
4. Посадка цветов на
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа и
уход за ними:
1) подготовка клумб к
посадке цветов,
перекапывание земли
(300 квадратных
метров);
2) высаживание рассады
цветов (300 квадратных
метров);
3) периодический полив
цветов (300 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб (300
квадратных метров);
5) осенняя уборка
клумб (300 квадратных
метров)
5. Периодическая
вырубка грубой сорной
растительности на
улицах села Жарколь и
на территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (500
квадратных метров)
Коржинкольский
сельский округ
4
88
1. Периодическая
побелка
железобетонного
ограждения территории
зданий аппарата акима
сельского округа,
сельского клуба,
сквера (1200
квадратных метров).
2. Периодическая
побелка столбов по
улицам сел Лесное,
Березовка (190 штук).
3. Периодическая
очистка от грязи и
сорной растительности,
побелка бордюр на
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (120
погонных метров).
4. Посадка цветов на
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа и
уход за ними:
1) подготовка клумб к
посадке цветов,
перекапывание земли
(230 квадратных
метров);
2) высаживание рассады
цветов (230 квадратных
метров);
3) периодический полив
цветов (230 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб (230
квадратных метров);
5) осенняя уборка
клумб (230 квадратных
метров)
Камышинский сельский
округ
17
374
1. Покраска масляной
краской стелы при
въезде в село Чистый
Чандак (20 квадратных
метров).
2. Покраска масляной
краской декоративного
металлического
ограждения на
территории,
прилегающей к
памятнику воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны
(342 квадратных
метров).
3. Периодическая
обрезка сухих веток и
уборка сухостоя возле
здания врачебной
амбулатории (9570
квадратных метров),
дома культуры (2590
квадратных метров) с
погрузкой на
транспортное средство
(2 тонны).

4. Вишневое
селосында Ленин
көшесі бойынша
бағаналарды мерзімді
ақтау (80 дана).
5. Селолық округі
әкімінің аппараты
және Ұлы Отан соғыс
жылдарда қаз тапқан
жауынгерлерге
ескерткіш және
стеланы аумағында
гүлдерді отырғызу
және олар үшін
қарау:
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді қазу
(30 шаршы метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (30 шаршы
метр);
3) гүлдерді мерзімді
суару (30 шаршы
метр);
4) гүлзарлардың
мерзімді күту (30
шаршы метр);
5) гүлзаларды күзгі
жинау (30 шаршы
метр)
Жаркөл селолық
округі
3
66
1. Буденый атындағы,
Победа, Маяковский
атындағы, Карбышев
атындағы, Школьная,
Щорс атындағы
көшелерде өсетін жас
және ұсақ ағаштарды
мерзімді шабу (1000
шаршы метр).
2. Победа атындағы
көшесінде қамысты
мерзімді шабу (100
шаршы метр).
3. Жаркөл селосының
бағаналарын мерзімді
ақтау (230 дана).
4. Селолық округі
әкімінің аппараты
ғимараты маңайында
гүл отырғызу және
олар үшін қарау:
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді қазу
(300 шаршы метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (300 шаршы
метр);
3) гүлдерді мерзімді
суару (300 шаршы
метр);
4) гүлзарлардың
мерзімді күту (300
шаршы метр);
5) гүлзаларды күзгі
жинау (300 шаршы
метр).
5. Жаркөл селосының
көшелерінде және
селолық округі
әкімінің аппараты
ғимараты маңайында
қатты арам шөпті
мерзімді шабу (500
шаршы метр)
Қоржинколь селолық
округі
4
88
1. Селолық округтін
әкім аппаратының,
селолық клубының
ғимаратынды,
саябағының аумағының
темір бетондық
қоршауды мерзімді
ақтау (1200 шаршы
метр).
2. Лесное, Березовка
селолардың көшелер
бойынша бағаналарды
мерзімді ақтау (190
дана).
3. Селолық округтін
әкім аппаратына
іргелес аумағында
жиектастарды
батпақтан және арам
шөтен мерзімді
тазалау және ақтау
(120 құма метр).
4. Селолық округі
әкімінің аппараты
ғимаратына жақын
жатқан аумағында
және олар үшін
қарау:
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді қазу
(230 шаршы метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (230 шаршы
метр);
3) гүлдерді мерзімді
суару (230 шаршы
метр);
4) гүлзарлардың
мерзімді күту (230
шаршы метр);
5) гүлзаларды күзгі
жинау (230 шаршы
метр)
Камышин селолық
округі
17
374
1. Чистый Чандак
селосына кірер
бергенде стеланы
майлы бояумен бояу
(20 шаршы метр).
2. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқандар
ескерткішке жақын
жатқан аумағында
сәндік металл
қоршауды май сырмен
бояу (342 шаршы
метр).
3. Дәрігер
амбулатория (9570
шаршы метр),мәдениет
үйі (2590 шаршы
метр),
ғимараттарының
маңайында құрғақ
бұтақтарды және
құрылған ағашты
мерзімді кесу және
оны көлліке тиеу (2
тонна).

4. Посадка саженцев и
уход за ними:
1) заготовка саженцев
на территории села
(100 штук);
2) подготовка ям
вручную;
3) внесение
завезенного грунта;
4) посадка саженцев
(100 штук);
5) периодический полив
саженцев (100 штук).
5. Посадка цветов и
уход за ними:
1) подготовка клумб к
посадке цветов,
перекапывание земли
(30 квадратных
метров);
2) высаживание рассады
цветов (30 квадратных
метров);
3) периодический полив
цветов (30 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб (30
квадратных метров);
5) осенняя уборка
клумб (30 квадратных
метров).
6. Периодическая
очистка бордюр от
грязи и сорной
растительности и
побелка бордюр (270
погонных метров).
7. Периодическая
вырубка молодой
поросли деревьев,
грубой сорной
растительности на
территории:
1) площади возле
здания аппарата акима
сельского округа (1000
квадратных метров);
2) площади возле дома
культуры и торгового
комплекса (1000
квадратных метров);
3) памятника воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны и
прилегающей к нему
площади (2500
квадратных метров);
4) на территории села
Чистый Чандак (400
квадратных метров)
Косаральский
сельский округ
6
132
1. Вырубка вручную
грубой сорной
растительности в
кюветах и на обочинах
дорог:
1) улица Советская
(6000 квадратных
метров);
2) улица Мира (9000
квадратных метров);
3) улица Строителей
(10200 квадратных
метров);
4) улица Гагарина
(6000 квадратных
метров).
2. Погрузка мусора на
транспортное средство
и выгрузка вручную (10
тонн).
3. Посадка саженцев на
центральной площади и
уход за ними:
1) заготовка саженцев
вручную (100 штук);
2) подготовка ям для
посадки вручную и
посадка саженцев (100
штук);
3) периодический полив
саженцев (100 штук).
4.Посадка цветов и
уход за ними пяти
клумб на территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа и
одной клумбы на
территории,
прилегающей к зданию
врачебной амбулатории:
1) перекапывание земли
(350 квадратных
метров);
2) посадка цветов
семенами и рассадой
(350 квадратных
метров);
3) регулярный полив
(350 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб (350
квадратных метров).
5. Периодическая
побелка столбов и
стволов деревьев на
улицах села Кенарал
(250 штук).
6. Обрезка молодой
поросли деревьев,
грубой сорной
растительности на
территории парка (7000
квадратных метров).
7. Периодическая
очистка бордюр от
грязи и сорной
растительности и
побелка на территории
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (130
погонных метров).
8. Покраска масляной
краской 20 колодцев и
40 колонок (80
квадратных метров)
Костряковский
сельский округ
11
242
1. Периодическая
побелка стволов
деревьев на территории
возле здания аппарата
акима сельского округа
(50 квадратных
метров).

4. Көшеттерді
отырғызу және олар
үшін қарау:
1) селоның аумағында
көшеттерін дайындау
(100 дана);
2) қолымен
шұнқырларды
дайындау;
3) жер әкелу;
4) көшеттерді
отырғызу (100 дана);
5) көшеттерді
мерзімді суару (100
дана).
5. Гүл отырғызу және
олар үшін қарау:
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді қазу
(30 шаршы метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (30 шаршы
метр);
3) гүлдерді мерзімді
суару (30 шаршы
метр);
4) гүлзарлардың
мерзімді күту (30
шаршы метр);
5) гүлзаларды күзгі
жинау (30 шаршы
метр).
6. Жиектастарды
батпақтан және арам
шөптен мерзімді
тазалау және
жиектастарды ақтау
(270 құма метр).
7. Ағаштың жас
бұтақтарын, қатты
арам шөптен келесі
аумақтарда мерзімді
шабу:
1) селолық округі
әкімі апаратының
ғимаратының жанында
алаң (1000 шаршы
метр);
2) мәдениет үйі,
сауда кешені
жанындағы (1000
шаршы метр);
3) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқандар
ескерткішті және
оған іргелес алаңды
(2500 шаршы метр);
4) Чистый Чандак
селосының аумағында
(400 шаршы метр)
Қосарал селолық
округі
6
132
1. Жолдардың
шектерінде және
кюветтерінде қатты
арам шөпті қолмен
шабу:
1) Советская
көшесінде (6000
шаршы метр);
2) Мира көшесінде
(9000 шаршы метр);
3) Строителей
көшесінде (10200
шаршы метр);
4) Гагарин көшесінде
(6000 шаршы метр).
2. Қоқысты көлікке
тиеу және қолымен
түсіру (10 тонна).
3. Орталық аумағында
көктем уақытында
көшеттерді отырғызу
және олар үшін
қарау:
1) көшеттерді қолмен
дайындау (100 дана);
2) колмен отырғызу
үшін шұңқырларды
дайындау және
көшеттерді отырғызу
(100 дана);
3) көшеттерді
мерзімді суару (100
дана).
4. Әкімдік
ғимаратының
маңайында бес
гүлзарды және
дәрігерлік
амбулаторияның
маңайында бір
гүлзарды жоспарлау:
1) жерді қазу (350
шаршы метр);
2) гүлдерді
тұқымдармен және
көшет арқылы
отырғызу (350 шаршы
метр);
3) гүлзарларды
мерзімді күту (350
шаршы метр);
4) гүлзарларды
мерзімді суару (350
шаршы метр).
5. Кеңарал селосының
көшелер бойында
бағаналарды және
ағаштарды мерзімді
ақтау (250 дана).
6. Саябақ аумағында
ағаштың жас
бұтақтарын, қатты
арам шөпті уақытылы
кесу (7000 шаршы
метр).
7. Селолық округі
әкімінің аппараты
ғимаратына
жататынаумағында бар
жиектастарды
батпақтан және арам
шөптен мерзімді
тазалау және оларды
үнемі ақтау (130
құма метр).
8. 20 шұнқыр және 40
су колонкаларды май
сырмен бояу (80
шаршы метр)
Костряков селолық
округі
11
242
1. Селолық округі
әкімінің аппараты
ғимараты маңайында
өсетін ағаштардың
бағаналарды мерзімді
ақтау (50 шаршы
метр).

2. Частичное снятие
дерна на беговой
дорожке стадиона (100
квадратных метров).
3. Посадка саженцев и
уход за ними:
1) заготовка саженцев
(100 штук);
2) подготовка ям к
посадке вручную и
посадка саженцев (100
штук);
3) периодический полив
саженцев (100 штук).
4. Посадка цветов и
уход за ними:
1) подготовка клумб к
посадке цветов,
перекапывание земли
(50 квадратных
метров);
2) высаживание рассады
цветов (50 квадратных
метров);
3) периодический полив
цветов (50 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб (50
квадратных метров);
5) осенняя уборка
клумб (50 квадратных
метров).
5. Периодическая
обрезка сухих веток и
уборка сухостоя вокруг
стадиона и дома
культуры (5000
квадратных метров) с
погрузкой на
транспортное средство
(0,5 тонны).
6. Периодическая
уборка молодой поросли
и сорной
растительности,
прилегающей к
территории памятника
воинам, павшим в годы
Великой Отечественной
войны (50 квадратных
метров)
Ленинский сельский
округ
5
110
1. Периодическая
побелка бетонной
изгороди с одной
стороны и
штакетника возле
здания аппарата акима
сельского округа (60
квадратных метров).
2. Покраска масляной
краской металлического
ограждения парка,
врачебной амбулатории,
металлических арок,
деревянных конструкций
колодцев (260 погонных
метров).
3. Периодическая
побелка столбов на
улицах села Ленино
(160 штук).
4. Обрезка деревьев и
молодой поросли возле
сельского клуба в селе
Ленино (250 квадратных
метров) с погрузкой на
транспортное средство
(0,5 тонны).
5. Посадка цветов и
уход за ними:
1) разбивка клумб,
перекапывание земли
(12 квадратных
метров);
2) посадка цветов
возле памятника павшим
воинам в годы Великой
Отечественной войны и
памятника Ленину (12
квадратных метров).
6. Осенняя–весенняя
посадка саженцев:
1) заготовка саженцев
(60 штук);
2) подготовка ям к
посадке вручную и
посадка саженцев (60
штук);
3) периодический полив
саженцев (60 штук).
7. Участие в ремонте
деревянных конструкций
4-х колодцев
Первомайский
сельский округ
6
132
1. Периодическая
побелка столбов по
улицам села
Первомайское (500
штук).
2. Периодическая
обрезка деревьев и
молодой поросли на
территории аппарата
акима сельского
округа, спортивного
зала, памятника
воинам, погибшим в
годы Великой
Отечественной войны
(500 квадратных метра)
с погрузкой на
транспортное средство
вручную (0,5 тонны).
3. Периодическая
побелка ограждений
цветников,
расположенных на
территории
Первомайского
сельского округа (110
квадратных метров).
4. Обрезка сухих веток
и уборка сухостоя на
улице имени Ленина
(500 квадратных
метров) с погрузкой на
транспортное средство
вручную (0,5 тонны).
5. Периодическая
очистка от грязи и
сорной растительности,
побелка бордюр на
территории здания
аппарата акима
сельского округа, на
территории села
Первомайское (400
квадратных метров).

2. Стадионның жүру
жолында шөпті
жартылай алу (100
шаршы метр).
3. Ағаш көшеттерді
отырғызу жән олар
үшін қарау:
1) көшеттерді
дайындау (100 дана);
2) көшеттерді
отырғызу үшін
шұңқырларды қолмен
дайындау және
көшеттерді отырғызу
(100 дана);
3) көшеттерді
мерзімді суару (100
дана).
4. Гүл отырғызу және
олар үшін қарау:
1) гүлзаларды гүл
отырғызу үшін
дайындау, жерді қазу
(50 шаршы метр);
2) гүл көшеттерін
отырғызу (50 шаршы
метр);
3) гүлдерді мерзімді
суару (50 шаршы
метр);
4) гүлзарлардың
мерзімді күту (50
шаршы метр);
5) гүлзаларды күзгі
жинау (50 шаршы
метр).
5. Стадион және
Мәдениет үйі
маңайындағы құрғақ
бұтақшаларды
мерзімді кесу және
құрап қалған ағашты
жинау (50000 шаршы
метр) және көлікке
тиеу (0,5 тонна).
7. Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқандар
ескерткіштерге жақын
жатқан аумағын жас
бұтақтардан және
арам шөптен мерзімді
тазалау (50 шаршы
метр)
Ленин селолық
округі
5
110
1. Селолық округі
әкімнің аппараты
ғимаратының
маңайындағы бетондық
қоршауды бір жағынан
және қадаларды
мерзімді ақтау (60
шаршы метр).
2. Саябақ, селолық
дәрігерлік
амбулатория металдық
қоршауды, металл
аркаларды,
шұнқырлардың ағаш
құрылмаларды май
сырмен бояу (260
құма метр).
3. Ленин селосының
көшелерде бағаларды
мерзімді ақтау (160
дана).
4. Ленин селосында
селолық клубының
қасында ағаштарды
және жас бұтақтарды
мерзімді кесу (250
шаршы метр) және
көлікке тиеу (0,5
тонна).
5. Гүл отырғызу және
олар үшін қарау:
1) гүлзаларды істеу,
жерді қазу (12 шаршы
метр);
2) Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқандар ескерткіш
және Ленин
ескерткіштін қасында
гүлдерді отырғызу
(12 шаршы метр).
6. Күзгі-көктемдік
ағашты отырғызу:
1) көшеттерді
дайындау (60 дана);
2) көшеттерді
отырғызу үшін
шұнқырларды қолымен
дайындау және
отырғызу (60 дана);
3) көшеттерді
мерзімді сулау (60
дана);
7. 4 құдықтың ағаш
құрылымын жөндеуде
қатысу
Первомай селолық
округі
6
132
1. Первомай
селосының
көшелерінде
орнатылған
бағандарды мерзімді
ақтау (500 дана).
2. Селолық округі
әкім аппараты, спорт
залы, Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштін
аумағында ағаштарды
және жас бұтақтарды
мерзімді кесу (500
шаршы метр) және
қолымен көлікке тиеу
(0,5 тонна).
3. Первомай селолық
округінін аумағында
орналасқан
гүлзарлардың
қоршауларды мерзімді
ақтау (110 шаршы
метр).
4. Ленин атындағы
көшесінде құрғақ
бұтақшаларды және
құрап қалған
ағаштарды мерзімді
кесу (500 шаршы
метр) және көлікке
тиеу (0,5 тонна).
5. Первомай
селосының селолық
округі әкімінің
аппараты ғимараты
аумағында, Первомай
селосының аумағында
қоқыстан және арам
шөптен мерзімді
жинау, ернеулерді
ақтау (400 шаршы
метр).

6. Периодическая
очистка и полив газона
на улице Ленина, на
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа (136
квадратных метров).
7. Посадка цветов на
клумбах территории
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа,
памятника воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны:
1) перекапывание
земли, частичная
замена земли (150
квадратных метров);
2) посадка рассады и
семян цветов (150
квадратных метров);
3) периодическая
прополка (150
квадратных метров);
4) регулярный полив
клумб (150 квадратных
метров)
Пешковский сельский
округ
10
220
1. Периодическая
обрезка деревьев и
кустарников на
территории,
прилегающей к зданиям
аппарата акима
сельского округа и
дома культуры (60
квадратных метров).
2. Периодическая
очистка от грязи и
сорной растительности,
побелка бордюр на
центральной площади,
возле дома культуры,
на территории здания
аппарата акима
сельского округа (60
квадратных метров).
3. Периодическая
побелка
железобетонного
ограждения (50
квадратных метров).
4. Покраска масляной
краской ограждения при
въезде на центральную
площадь (50 квадратных
метров).
5. Посадка цветов на
клумбах территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа, на
центральной площади:
1) перекапывание земли
(280 квадратных
метров);
2) посадка рассады и
семян цветов (280
квадратных метров);
3) периодическая
прополка (280
квадратных метров);
4) регулярный полив
клумб (280 квадратных
метров).
6. Периодическая
побелка столбов по
улицам села Пешковка
(200 штук).
7. Обрезка молодой
поросли и грубой
сорной растительности
на территории,
прилегающей к
памятнику воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны
(150 квадратных
метров).
8. Погрузка мусора
вручную (1 тонна)
Украинский сельский
округ
4
88
1. Периодическая
побелка бетонной
изгороди дома
культуры, основной
школы (360 квадратных
метров).
2. Периодическая
побелка столбов на
улицам Ленина и
Набережная села
Малороссийка (120
штук).
3. Периодическая
побелка стволов
деревьев на улице
Ленина села
Малороссийка (30
штук).
4. Побелка автобусной
остановки (80
квадратных метров).
5. Периодическая
обрезка деревьев и
молодой поросли на
территории,
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа, на
центральной площади
(70 квадратных метров)
с погрузкой на
транспортное средство
(2 тонны).
Чандакский сельский
округ
8
176
1. Периодическая
побелка, покраска
заборов на улицах села
Мирное (200 погонных
метров).
2. Периодическая
побелка столбов на
улицах села Мирное
(106 штук).
3. Посадка цветов на
клумбах территории
прилегающей к зданию
аппарата акима
сельского округа,
памятника воинам,
павшим в годы Великой
Отечественной войны,
врачебной амбулатории:
1) перекапывание
земли, частичная
замена земли (20
квадратных метров);

6. Ленин көшесіндегі
селолық округі
әкімінің аппараты
ғимараты аумағындағы
газондарды суыру
(136 шаршы метр).
7. Селолық округі
әкімдігінің
ғимараты, Ұлы Отан
соғысында қаза
тапқан
жауынгерлердің
ескерткіштін
маңайында гүлдерді
отырғызу:
1) жерді қазу, жерді
жарым–жартылай
айырбастау (150
шаршы метр);
2) гүл көшеттер және
тұқымдарды отырғызу
(150 шаршы метр);
3) мерзімді шөптеу
(150 шаршы метр);
4) гүлзаларды
тұрақты сулау (150
шаршы метр)
Пешков селолық
округі
10
220
1. Селолық округі
әкім аппаратынын
және Мәдениет үйі
ғимараттарға жататын
аумағында, ағаштарды
және ұсақ ағаштарды
мерзімді қию (60
шаршы метр).
2. Орталық алаңда,
селолық округі әкім
аппаратынын және
Мәдениет үйі
аумақтарда
ернеулерді ақтау,
батпақтан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (60 шаршы
метр).
3. Темір бетондық
қоршауды мерзімді
ақтау (50 шаршы
метр).
4. Орталық алаңға
кірер бергенде
қоршауды май сырмен
бояу (50 шаршы
метр).
5. Селолық округі
әкім аппаратының
ғимараты маңайында
және орталық
алаңында гүлдерді
отырғызу:
1) жерді қазу (280
шаршы метр);
2) гүл көшеттер және
тұқымдарды отырғызу
(280 шаршы метр);
3) мерзімді шөптеу
(280 шаршы метр);
4) гүлзарды тұрақты
сулау (280 шаршы
метр).
6. Пешков селосының
көшелер бойынша
бағаларды мерзімді
ақтау (200 дана).
7. Ұлы Отан Соғысы
жылдары қаза тапқан
жауынгерлердің
ескерткішке іргелес
аумағында жас
бұтақтарды және
қатты арам шөптен
мерзімді жинау (150
шаршы метр).
8. Қоқысты көлікке
қолмен тиеу (1
тонна)
Украин селолық
округі
4
88
1. Мәдениет үйі және
негізгі мектептін
бетондық қоршауды
мерзімді ақтау (360
шаршы метр).
2. Малороссийка
селосының Ленин және
Набережная көшелерде
бағаларды мерзімді
ақтау (120 дана).
3. Малороссийка
селосының Ленин
көшеде ағаш
бағаналарды мерзімді
ақтау (30 дана).
4. Автобус
аялдамасын ақтау (80
шаршы метр).
5. Әкім аппаратының
ғимараты және
орталық аумағында
ағаштарды және жас
бұтақтарды мерзімді
қию (70 шаршы метр),
көлікке тиеу (2
тонна)
Шандақ селолық
округі
8
176
1. Қоршауларын
мерзімді ақтау, бояу
(200 құма метр).
2. Мирный селосының
көшелерде
бағаналарды мерзімді
ақтау (106 дана).
3. Ұлы Отан соғыс
жылдарда қаза тапқан
жауынгерлер
ескерткіш, әкім
аппараты
ғимаратында,
дәрігерлік
амбулаторияның
қасында гүлзаларда
гүл отырғызу:
1) жерді қазу, жерді
жарым–жартылай
айырбастау (20 шаршы
метр);

2) посадка рассады и
семян цветов (20
квадратных метров);
3) периодическая
прополка (20
квадратных метров);
4) регулярный полив
клумб (20 квадратных
метров).
4. Обрезка деревьев,
молодой поросли и
уборка сухостоя вокруг
ограждения аппарата
акима, врачебной
амбулатории, средней
школы, парка (3070
квадратных метров) с
погрузкой на
транспортное средство
(1 тонны).
5. Посадка саженцев и
уход за ними:
1) заготовка саженцев
(50 штук);
2) подготовка ям к
посадке вручную и
посадка саженцев (50
штук);
3) периодический полив
саженцев (50 штук).
6. Периодическая
побелка ограждений
приусадебных участков,
принадлежащих одиноко
проживающим
пенсионерам в селе
Мирное (100 квадратных
метров)
Новошумный сельский
округ
8
176
1. Периодическая
очистка от травы и
грязи бордюр, их
побелка (1200 погонных
метров).
2. Периодическая
уборка территории
парка от молодой
поросли (2000
квадратных метров).
3. Покраска масляной
краской металлической
ограды кладбища села
Новошумное (990
квадратных метров).
4. Покраска масляной
краской стелы
"Новошумное",
указателей, въездных
арок (11 штук)
село Федоровка
88
1936
1. Посадка семян
растений для рассады в
ящики (60000 штук):
1) уход за рассадой;
2) регулярный полив
рассады;
3) высаживание рассады
в грунт.
2. Подготовка и
посадка клумбы на
перекрестке улиц имени
Мухтара Ауэзова и
Кравцова (860
квадратных метров):
1) уборка сухостоя;
2) обустройство
клумбы;
3) разноска земли
вручную по клумбе при
помощи ведер и носилок
(50 тонн);
4) посадка рассады
цветов (430 квадратных
метров), посадка семян
декоративной травы
(430 квадратных
метров);
5) регулярный полив
(два раза в день)
клумбы (430 квадратных
метров);
6) периодическая
прополка клумбы (430
квадратных метров);
7) периодическая
побелка бордюр на
клумбах (285 погонных
метров);
8) периодическая
очистка бордюр от
сорной растительности
(285 погонных метров);
9) осенняя уборка
клумбы (860 квадратных
метров).
3. Благоустройство
четырех клумб в лотках
на территории
центральной площади
(230 квадратных
метров):
1) уборка сухостоя
(230 квадратных
метров);
2) перекопка земли
(230 квадратных
метров);
3) посадка рассады
цветов (230 квадратных
метров);
4) регулярный полив
клумбы (230 квадратных
метров);
5) периодическая
прополка клумбы (230
квадратных метров);
6) периодическая
побелка лотков клумбы
(230 квадратных
метров);
7) периодическое
выкашивание при помощи
серпов сорной
растительности за
лотками на расстоянии
1,5 метра (470
квадратных метров);
8) осенняя уборка
клумб (230 квадратных
метров).
4. Благоустройство
четырех клумб на улице
Юнацкогоь (50
квадратных метров):
1) разравнивание
завезенной земли (24
кубических метров);
2) посадка рассады
цветов (50 квадратных
метров);

2) гүл көшеттер және
тұқымдарды отырғызу
(20 шаршы метр);
3) мерзімді шөптеу
(20 шаршы метр);
4) гүлзаларды
тұрақты сулау (20
шаршы метр).
4. Әкім аппараты,
дәрігерлік
амбулатория, орта
мектебінін қоршау
айналасында
ағаштарды, жас
бұтақтарды мерзімді
қию (3070 шаршы
метр) және көлікке
тиеу (0,5 тонна).
5. Көшеттерін
отырғызу және олар
үшін қарау:
1) көшеттерді
дайындау (50 дана);
2) шұнқырларды
қолымен отырғызу
үшін дайындау және
көшеттерін отырғызу
(50 дана);
3) көшеттерін
мерзімді сулау (50
дана).
6. Мирное селосында
жалғыз тұратын
зейнеткерлердін үй
жанындағы
учаскелердін
қоршауды мерзімді
ақтау (100 шаршы
метр)
Новошумный селолық
округі
8
176
1. Жиектастарды
шөптен және
батпақтан мерзімді
тазалау және ақтау
(1200 құма метр).
2. Саябақ аумағында
жас өсімдіктерді
мерзімді шабу (2000
шаршы метр).
3. Новошумное
селосынын зиратының
металдық қоршауды
май сырменбояу (990
шаршы метр).
4. "Новошумное"
стеланы,
көрсеткіштерін, кіру
аркаларды бояу (11
дана)
Федоров селосы
88
1936
1. Өсімдіктер
тұқымын қорабтарға
отырғызу (60000
дана):
1) көшет үшін қарау;
2) көшетті мерзімді
сулау;
3) топыраққа
көшеттерді отырғызу.
2. Мухтар Әуезов
атындағы және
Кравцов көшелерінің
қиылысында
гүлзарлардыдайындау
және отырғызу (860
шаршы метр):
1) құ ағашты жинау;
2) гүлзарды
орналасу;
3) шелектер және
зембілдер арқылы
гүлзарға жерді
қолмен төгу (50
тонна);
4) гүлдерді көшет
пен тұқым арқылы
отырғызу (430 шаршы
метр), сәндік шөп
тұқымын отырғызу
(430 шаршы метр);
5) гүлзарды үнемі
суару (күніне екі
рет) (430 шаршы
метр);
6) гүлзарды мерзімді
шөптеу (430 шаршы
метр)
7) гүлзалардың
ернеулерді мерзімді
ақтау (285 құма
метр);
8) жиектастарды арам
шөптен мерзімді
тазалау (285 құма
метр);
9) гүлзарларды күзгі
кезде жинау (860
шаршы метр).
3. Орталық алаңы
аумағындағы
жаймаларда төрт
гүлзарды
көріктендіру (230
шаршы метр):
1) құ ағашты жинау
(230 шаршы метр);
2) жерді қазу (230
шаршы метр);
3) гүлдерді
көшеттерін отырғызу
(230 шаршы метр);
4) гүлзарды үнемі
суару (230 шаршы
метр);
5) гүлзарды мерзімді
күту (230 шаршы
метр);
6) жаймаларды екі
жағынан мерзімді
ақтау (230 құма
метр);
7) 1,5 метр
аралығында
жайнамалар артында
орақ арқылы арам
шөпті мерзімді шабу
(470 шаршы метр);
8) гүлзарларды күзгі
кезде жинау (230
шаршы метр).
4. Юнацкий атындағы
көшеде төрт гүлзарды
көріктендіру (50
шаршы метр):
1) тасымалдаған
жерді тесістеу (24
куб метр);
2) гүлдердін
көшеттерін отырғызу
(50 шаршы метр);

3) регулярный полив
клумб (50 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб (50
квадратных метров);
5) периодическая
побелка бордюр клумбы
(26,3 погонных
метров);
6) осенняя уборка
клумб (50 квадратных
метров);
7) осенняя перекопка
земли (20 квадратных
метров).
5. Благоустройство
четырех клумб по улице
Красноармейской (50
квадратных метров):
1) разравнивание
завезенной земли (24
кубических метров);
2) посадка рассады
цветов (50 квадратных
метров);
3) регулярный полив
клумб (50 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка клумб (50
квадратных метров);
5) периодическая
побелка бордюр клумбы
(26,3 погонных
метров);
6) осенняя уборка
клумб (50 квадратных
метров);
7) осеннее
перекапывание земли
(20 квадратных
метров).
6. Регулярный полив
саженцев деревьев на
центральной площади,
улицам Кравцова,
Легкодухова, Шевченко,
Калинина (5500 штук).
7. Периодическая
очистка от грязи и
сорной растительности
бордюр при въезде в
село Федоровка (2400
погонных метров).
8. Периодическая
побелка бордюр при
въезде в село
Федоровка (1180
погонных метров).
9. Периодическая
уборка от грязи
территории,
прилегающей к бордюрам
на 1,5 метра, при
въезде в село
Федоровка (3600
квадратных метров).
10. Периодическая
побелка столбов по
улицам села Федоровка
(2500 штук).
11. Периодическая
подрезка и побелка
деревьев на улицах
села Федоровка (1000
штук).
12. Периодическая
работа по содержанию
фонтана:
1) откачка остатков
воды вручную ведрами
(2 кубических метра);
2) очистка от грязи и
мусора (81 квадратный
метр);
3) очистка стен от
разводов грязи и ила
(72 квадратных метра).
13. Периодическая
побелка лотков
теплотрассы на улицах
Ленина, Карла
Либкнехта, Гоголя (300
квадратных метров).
14. Периодическая
побелка заборов на
улицах села Федоровка
(5890 квадратных
метров).
15. Периодическая
уборка ливневой
канализации,
расположенной на
территории центральной
площади:
1) уборка мусора и
сорной растительности
(3000 квадратных
метров);
2) очистка русла
канализации от грязи
(3000 квадратных
метров), углубление на
0,5 метров;
3) очистка водосточных
труб под проезжей
частью автомобильных
дорог диаметром 0,5
метра (42 погонных
метра).
16. Покраска ранее
установленных заборов
(1800 квадратных
метров).
17. Весенняя и осенняя
посадка саженцев, уход
и полив (2500 штук).
18. Периодическое
выкашивание сорной
растительности на
пустырях по улицам
села Федоровка:
1) улица Легкодухова
(6500 квадратных
метров);
2) улица Кравцова
(8700 квадратных
метров);
3) улица Юнацкого (400
квадратных метров);
4) улица Победы (8000
квадратных метров).
19. Посадка рассады
цветов в вазоны на
центральной площади 10
штук (10 квадратных
метров):
1) засыпка земли в
вазоны (3 квадратных
метра);

3) гүлзаларды үнемі
суару (50 шаршы
метр);
4) гүлзаларды
мерзімді күту (50
шаршы метр);
5) гүлзарлардағы
жиектастарды
мерзімді ақтау (26,3
құма метр);
6) гүлзарларды күзгі
кезде жинау (50
шаршы метр);
7) гүлзаларды күзгі
қазу (20 шаршы
метр).
5. Красноармейская
көшесі бойынша төрт
гүлзаларды көркейту
(50 шаршы метр):
1) тасымалдаған
жерді тегістеу (24
куб метр);
2) гүлдер көшеттерін
отырғызу (50 шаршы
метр);
3) гүлзаларды үнемі
суару (50 шаршы
метр);
4) гүлзаларды
мерзімді күту (50
шаршы метр);
5) гүлзарлардағы
жиектастарды
мерзімді ақтау (26,3
құма метр);
6) гүлзарларды күзгі
кезде жинау (50
шаршы метр);
7) жерді күзгі қазу
(20 шаршы метр).
6. Кравцов,
Легкодухов,
Шевченко, Калинин
көшелердегі
көшеттерді үнемі
суару (5500 дана).
7. Федоров селосына
кірер жердегі
жиектастарды
батпақтан және арам
шөптен мерзімді
тазалау (2400 құма
метр).
8. Федоров селосына
кіре берісін жердегі
жиектастарды ақтау
(1180 шаршы метр).
9. Федоров селосына
кіре берісті жердегі
жиектастарына 1,5
метр жақын жатқан
аумағын мерзімді
жинау (3600 шаршы
метр).
10. Федоров
селосының көшелер
бойындағы
бағаналарды мерзімді
ақтау (2500 дана).
11. Федоров
селосының көшелер
бойындағы ағаштарды
мерзімді қию және
ақтау (1000 дана).
12. Фонтанды ұстау
бойынша мерзімді
жұмыстар:
1) қалған суды
шелектермен шығару
(2 куб метр);
2) батпақтан және
қоқыстан тазалау (81
шаршы метр);
3) қабырғаларды
батпақтан және
тұнбадан тазалау (72
шаршы метр).
13. Ленин, Карла
Либкнехт, Гоголь
атындағы көшелердегі
жылутрассасын ақтау
(300 шаршы метр).
14. Федоров
селосының көшелер
бойындағы
қоршауларды мерзімді
ақтау (5890 шаршы
метр).
15. Орталық алаңы
аумағында орналасқан
жаңбырлық канал
жүргізуді мерзімді
жинау:
1) қоқысты және арам
шөпті жинау (3000
шаршы метр);
2) канал жүргізудің
арнасын батпақтан
тазалау (3000 шаршы метр), 0,5 метрге
тереңдеу;
3) автокөлік
жолдарының жүру
жерінің астындағы
0,5 метр диаметрлі
су ағытқыш
құбырларды тазалау
(42 құма метр).
16. Өткенде
орнатылған
қоршауларды бояу
(1800 шаршы метр).
17. Көктемдегі және
күзгі көшеттерді
отырғызу, күту,
суару (2500 дана).
18. Федоров
селосындағы келесі
көшелер бойынша
аланқайларда арам
шөпті мерзімді шабу:
1) Легкодухов көшесі
(6500 шаршы метр);
2) Кравцов көшесі
(8700 шаршы метр);
3) Юнацкий көшесі
(400 шаршы метр);
4) Победа көшесі (8000 шаршы метр).
19. Орталық алаңда
қыш құмырға гүлдін
көшеттерін отырғызу
10 гүлзарлар орнату
(10 шаршы метр):
1) қыш құмырға жерді
тасымалдау (3 шаршы
метр);

2) посадка рассады
цветов в вазоны (10
квадратных метров);
3) регулярный полив
вазонов (10 квадратных
метров);
4) периодическая
прополка (10
квадратных метров);
5) осенняя уборка
цветника (10
квадратных метров).
20. Периодическая
очистка бордюр на
центральной площади
(1750 квадратных
метров).
21. Периодическая
побелка бордюр на
территории стадиона
"Атлет" (500 погонных
метров).
22. Периодическая
побелка бетонного
забора с двух сторон
на территории стадиона
"Атлет" (1230
квадратных метров).
23. Периодическая
подрезка и побелка
деревьев на территории
стадиона "Атлет" (100
штук).
24. Покраска
ограждений по улицам
села Федоровка (1350
квадратных метров)
Участие
в прове-
дении
респуб-
ликанс-
ких
регио-
нальных
общест-
венных
компа-
ний
село Федоровка
2
44
1. Подворный обход
частного сектора по
уточнению данных для
внесения изменений в
похозяйственные книги
(2256 дворов) и
составление карты села
Федоровка
(расположение домов,
нумерация, нумерация
квартир для подготовки
к очередным выборам)
Участие
в
строи-
тельст-
ве,
реконс-
трукции
,
капита-
льном
ремонте
жилья,
объек-
тов
социа-
льно-
куль-
турного
назна-
чения
село Федоровка
15
330
1. Подсобные работы в
ремонте здания
дома–интерната для
престарелых и
инвалидов общего типа:
1) побелка стен
известью 50 комнат
(1200 квадратных
метров);
2) частичная
штукатурка и побелка
потолков 50 комнат
(480 квадратных
метров);
3) покраска полов в 50
комнатах (480
квадратных метров);
4) побелка известью 50
балконов (168
квадратных метров);
5) побелка 50 прихожих
(475 квадратных
метра);
6) побелка потолков 50
туалетных комнат (128
квадратных метров);
7) покраска панелей в
50 туалетных комнатах
(230 квадратных
метров);
8) покраска 50
внутренних дверей (105
квадратных метров);
9) покраска оконных
рам снаружи и внутри
(50 штук);
10) покраска 50
наружных дверей комнат
(105 квадратных
метров);
11) покраска 50
балконных дверей (76
квадратных метров);
12) покраска 59
батарей отопления (36
квадратных метров);
13) побелка стен
коридоров (486
квадратных метра);
14) побелка потолков
коридоров (324
квадратных метра);
15) покраска панелей в
коридорах (243
квадратных метра);
16) наружная побелка
здания (354 квадратных
метра);
17) покраска оконных
рам в кабинетах (4
штуки);
18) покраска оконных
рам в коридорах (2
штуки);
19) покраска оконных
рам в холле (9 штук);
20) покраска оконных
рам в столовой,
пищеблоке (6 штук)
2. Подсобные работы в
ремонте здания
машинно-тракторной
мастерской на
территории предприятия
"Бытсервис Федоровка":
1) подсобные работы
при частичном снятии
старой штукатурки
внутри здания, при
внутреннем выборочном
оштукатуривовании стен
с изготовлением
цементного раствора
(30 квадратных
метров);

2) қыш құмырға
гүлдерді көшет
арқылы отырғызу (10
шаршы метр);
3) қыш құмырды үнемі
суару (10 шаршы
метр);
4) қыш құмырды
мерзімді күту (10
шаршы метр);
5) гүлзарларды күзгі
кезде жинау (10
шаршы метр).
20. Орталық алаңда
ернеулерді мерзімді
қаптару (1750 шаршы
метр).
21. "Атлет" стадион
аумағында ернеулерді
мерзімді ақтау (500
құма метр).
22. "Атлет" стадион
аумағында бетондық
қоршауды екі жерден
мерзімді ақтау (1230
шаршы метр).
23. "Атлет" стадион
аумағында ағаштарды
мерзімді кесу және
ақтау (100 дана).
24. Федоров
селосының көшелер
бойынша қоршауды
бояу (1350 шаршы
метр)
Республика-
лық аймақтық
қоғамдық
науқандарда
қатысу
Федоров селосы
2
44
1. Шаруашылық
кітабына өзгерістер
енгізу үшін
деректерді нақтылау
үшін жеке
секторларды бару
(2256 аула) және
Федоров селосының
картаны құрастыру
(үйлердін
орналастыру,
нөмірлеу, кезекті
сайлауғадайындау
үшін пәтерлерді
нөмірлеу)
Тұрғын
үйлер,
әлеуметтік-
мәдени
мақсатындағы
объектілер
құрылысы,
қалпына
келтіру,
күрделі
жөндеуде
жұмыстарына
қатысу
Федоров селосы
15
330
1.Қарттар мен
мүгедектерге
арналған жалпы
үлгідегі интернат
үйінің ғимаратын
жөндеу бойынша
қосалқы жұмыстар:
1) 50 бөлмелердің
қабырғаларын ақтау
(1200 шаршы метр);
2) 50 бөлмелердің
төбелерін жартылай
сылақтау және ақтау
(480 шаршы метр);
3) 50 бөлмелердің
едендерін бояу (480
шаршы метр);
4) 50 балкондарын
әкпен ақтау (168
шаршы метр);
5) 50 кіріс
бөлмелерді ақтау
(475 шаршы метр);
6) 50 дәретханалық
бөлмелердің
төбелерін ақтау (128
шаршы метр);
7) 50 дәретханалық
бөлмелердің
панелдерін бояу (230
шаршы метр);
8) 50 ішкі есіктерді
бояу (105 шаршы
метр);
9) терезелердін
рамаларды сырттан
және ішінен бояу (50
дана);
10) бөлмелердің 50
сыртқы есіктерін
бояу (105 шаршы
метр);
11) 50 балкон
есіктерін бояу (76
шаршы метр);
12) 59 жылу
құбырларды бояу (36
шаршы метр);
13) дәліздердің
қабырғаларын ақтау
(486 шаршы метр);
14) дәліздердің
төбелерін ақтау (324
шаршы метр);
15) дәліздердің
панелдерін бояу (243
шаршы метр);
16) ғимараттың
сыртқы ақтауы (354
шаршы метр).
17) кабинеттерде
терезе рамаларды
бояу (4 дана);
18) коридорларда
терезе рамаларды
бояу (2 дана);
19) холлда терезе
рамаларды бояу (9
дана);
20) асханада, ас
блокта терезе
рамаларды бояу (6
дана).
2. "Бытсервис
Федоровка"
кәсіпорнының
аумағындағы
көлік-трактор
шеберханасының
ғимаратын жөндеу:
1) ғимараттың ішінде ескі сылақты жартылай түсірген кездегі, цемент ерітіндісін дайындаумен бірге қабырғалардың ішкі таңдаулы сылақтау кездегі қосалқы жұмыстар (30 шаршы метр);

2) подсобные работы
при наружном ремонте
стен бокса–
оштукатуривование и
побелка (600
квадратных метров);
3) внутренняя и
наружная покраска
масляной краской окон
(10 штук), дверей (6
штук);
4) покраска ограждения
эмульсионной краской
на территории (500
квадратных метров)
4
88
Банновский сельский
округ
10
220
1. Подсобные работы по
ремонту жилья двух
участников Великой
Отечественной войны:
1) побелка стен и
потолков известью (580
квадратных метров);
2) покраска оконных
рам и дверей масляной
краской (54 квадратных
метра);
3) уборка помещений от
строительного мусора,
мойка полов (280
квадратных метров).
2. Подсобные работы в
ремонте жилья у
одиннадцати одиноко
проживающих
пенсионеров:
1) побелка стен и
потолков известью
(1830 квадратных
метров);
2) покраска оконных
рам, дверей и пола
масляной краской (1060
квадратных метров);
3) мойка оконных
стекол (30 квадратных
метров);
4) уборка помещений от
строительного мусора
(0,5 тонны)
Чандакский сельский
округ
6
132
1. Подсобные работы в
ремонте жилья трех
участников Великой
Отечественной войны:
1) побелка стен и
потолков известью (280
квадратных метров);
2) покраска пола (150
квадратных метров)
Косаральский
сельский округ
2
44
1. Подсобные работы в
ремонте жилья четырех
одиноко проживающих
пенсионеров и одного
участника Великой
отечественной войны:
1) побелка стен и
потолков известью (445
квадратных метров);
2) покраска оконных
рам масляной краской
(62 квадратных
метров);
3) уборка дворов и
прилегающих участков
от мусора и бурьяна
(2500 квадратных
метра)
Новошумный сельский
округ
2
44
1. Подсобные работы в
ремонте жилья двух
одиноко проживающих
пенсионеров:
1) побелка стен
известью снаружи (260
квадратных метров);
2) уборка после
ремонта территории
вокруг домов (150
квадратных метров).
2. Подсобные работы в
проведении ремонта
центра досуга молодежи
(3000 квадратных
метров)
Вишневый сельский
округ
1
22
Покраска масляной
краской крыши здания
аппарата акима
сельского округа (317
квадратных метров)
2
Государ-
ственное
казенное
коммуна-
льное
предпри-
ятие
"Федоро-
вская
центра-
льная
районная
больница
"
Участие
в
оказа-
нии
помощи
в
уборке
терри-
тории
насе-
ленных
пунктов
,
промыш-
ленных
предп-
риятий
через
органи-
зации
жилищно
-ком-
муна-
льного
хозяйс-
тва
1. Периодическое
скашивание травы на
территории центральной
районной больницы
(30000 квадратных
метров).
2. Регулярная уборка
территории центральной
районной больницы от
мусора, подметание
дорожек (35000
квадратных метров)
28
616
Участие
в
строи-
тельс-
тве,
реконс-
трукции
,
капита-
льном
ремонте
жилья,
объек-
тов
социа-
льно-
культу-рного
назна-
чения
1. Подсобные работы в
установке подмостей
для ремонта наружных
стен производственных
зданий (245 квадратных
метров).

2) бокста сыртқы
қабырғаларды
жөндеуде қосалқы
жұмыстар–сылақтау
және ақтау (600
шаршы метр);
3) терезелерді және
есіктерді май сырмен
ішкі және сыртқы
бояу (10 дана), есік
(6 дана);
4) аумағында
қоршауларды
эмульсиондық сырмен
бояу (500 шаршы
метр)
4
88
Баннов селолық
округі
10
220
1. Ұлы Отан соғысына
қатысқан екі
жауынгерлердің
тұрғын үйлерін
жөндеу бойынша
қосалқы жұмыстар:
1) қабырғаларды және
төбелерді әкпен
ақтау (580 шаршы
метр);
2) терезелерді және
есіктерді май сырмен
бояу (54 шаршы
метр);
3) бөлмелерді
құрылыс қоқыстан
жинау, едендерді жуу
(280 шаршы метр).
2. Он бір жалғыз
тұратын
зейнеткерлердің
үйлерін жөндеуде
қосалқы жұмыстар:
1) қабырғаларды және
төбелерді әкпен
ақтау (1830 шаршы
метр);
2) терезелерді және
есіктерді май сырмен
бояу (1060 шаршы
метр);
3) терезелерді жуу
(30 шаршы метр);
4) бөлмелерді
құрылыс қоқыстан
жинау (0,5 тонна)
Шандақ селолық
округі
6
132
1. Ұлы Отан
соғысының екі
жауынгерлеріне үйді
жөндеуде қосалқы
жұмыстар:
1) қабырғаларды және
төбелерді әкпен
ақтау (280 шаршы
метр);
2) еденді бояу (150
шаршы метр)
Қосарал селолық
округі
2
44
1. Төрт жалғыз
тұратын
зейнеткерлердің және
Ұлы Отан соғысының
бір ардагердің
тұрғын үйлерін
жөндеуге қосалқы
жұмыстар:
1) қабырғаларды және
төбелерді әкпен
ақтау (445 шаршы
метр);
2) терезелерді май
сырмен бояу (62
шаршы метр);
3) аулаларын және
оған жақын жатқан
аумағын қоқыстан
және арам шөптен
жинау (2500 шаршы
метр)
Новошумный селолық
округі
2
44
1. Екі жалғыз
тұратын
зейнеткерлердің
тұрғын үйлерін
жөндеуде қосалқы
жұмыстар:
1) қабырғаларды
сырттан әқпен ақтау
(260 шаршы метр);
2) үйлер айналасында
жөндеу кейін жинау
(150 шаршы метр).
2. Жастар бос уақыт
орталығы жөндеуде
қосалқы жұмыстар
(3000 шаршы метр)
Вишневый селолық
округі
1
22
Селолық округінің
әкім аппараты
ғимаратының шатырды
май сырмен бояу (317
шаршы метр)
2.
"Федо-
ров
ауда-
нының
орталық
ауру-
ханасы"
мемле-
кеттік
қазы-
налық
комму-
налдық
кәсі-
порын
Тұрғын-үй
коммуналдық
шаруашылық
ұйымдар
арқылы елді
мекен
аумағын,
өнеркәсіп
кәсіпорын-
дардың
аумағын
жинауға
көмек
көрсетуге
қатысу
1. Орталық аудандық
аурухананың
аумағында шөпті
мерзімді шабу (30000
шаршы метр).
2. Орталық аудандық
аурухананың аумағын
уақытылы қоқыстан
тазалау, аяқ жолыны
сыпыру (35000 шаршы
метр)
28
616
Тұрғын
үйлер,
әлеуметтік-
мәдени
мақсатындағы
объектілер
құрылысы,
қалпына
келтіру,
күрделі
жөндеуде
жұмыстарына
қатысу
1. Өндіріс
ғимараттардың сыртқы
қабырғаларды жөндеу
үшін тұғырларды
орнатуда қосалқы
жұмыстар (245 шаршы
метр).