О внесении изменений в решение маслихата от 23 декабря 2009 года № 264 "О районном бюджете Федоровского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 22 октября 2010 года № 379. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 27 октября 2010 года № 9-20-182
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2010–2012 годы" от 23 декабря 2009 года № 264 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 9-20-167, опубликовано 28 января 2010 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2010–2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1681417,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 408112,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7343,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4464,0 тысячи тенге;
поступлениям официальных трансфертов – 1261498,2 тысячи тенге;
2) затраты – 1680236,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20033,7 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 20460,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 426,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4000, 0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) – -22852,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 22852,6 тысяч тенге.";
в пункте 3 указанного решения:
цифры "890,0" заменить цифрами "1139,0";
в пункте 3–1 указанного решения:
цифры "8846,0" заменить цифрами "8722,0";
в пункте 3–3 указанного решения:
цифры "2887,0" заменить цифрами "4966,2";
в пункте 3–4 указанного решения:
цифры "8194,0" заменить цифрами "8190,0";
цифры "5541,0" заменить цифрами "5537,0";
в пункте 3–6 указанного решения:
цифры "1237,0" заменить цифрами "1184,0";
в пункте 3–7 указанного решения:
цифры "71,0" заменить цифрами "70,0".
Приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Т. Кинзель
Секретарь
районного маслихата                        С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
_____________________ В. Гринак
Приложение
к решению маслихата

Мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 264 "Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010 жылғы 22 қазандағы № 379 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 қазанда № 9-20-182 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 264 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9-20-167 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 28 қаңтарында "Федоровские новости" газетінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген осы шешімнің 1–тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджетін 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1681417,2 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдер – 408112,0 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 7343,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетіндер – 4464,0 мың теңге;
ресми трансферттерден түсетіндер – 1261498,2 мың теңге;
2) шығындар – 1680236,1 мың теңге;
3) бюджеттік таза несиелеу – 20033,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 20460,0 мың теңге;
бюджеттік несиені өтеу – 426,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен сальдо операциялары бойынша – 4000,0 мың теңге;
5) тапшылық (профицит) – -22852,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 22852,6 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 3–тармағында:
"890,0" деген сандар "1139,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-1 тармағында:
"8846,0" деген сандар "8722,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-3 тармағында:
"2887,0" деген сандар "4966,2" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-4 тармағында:
"81940,0" деген сандар "8190,0" деген сандармен ауыстырылсын;
"5541,0" деген сандар "5537,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-6 тармағында:
"1237,0" деген сандар "1184,0" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-7 тармағында:
"71,0" деген сандар "70,0" деген сандармен ауыстырылсын.
Жоғарыда көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрайымы                         Т. Кинзель
Аудандық
мәслихатының хатшысы                       С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ:
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
____________________ В. Гринак
Мәслихаттың

128,6
014
Оказание социальной
помощи нуждающимся
гражданам на дому
11034
016
Государственные пособия
на детей до 18 лет
24157
017
Обеспечение нуждающихся
инвалидов обязательными
гигиеническими
средствами и
предоставление услуг
специалистами жестового
языка, индивидуальными
помощниками в
соответствии с
индивидуальной
программой реабилитации
инвалида
2375
019
Обеспечение проезда
участникам и инвалидам
Великой отечественной
войны по странам
Содружества Независимых
Государств, по
территории Республики
Казахстан, а также
оплаты им и
сопровождающим их лицам
расходов на питание,
проживание, проезд
участия в праздничных
мероприятиях в городах
Москва, Астана к
65-летию Победы в
Великой Отечественной
войне
70
020
Выплата единовременной
материальной помощи
участникам и инвалидам
Великой Отечественной
войны, а также лицам,
приравненным к ним,
военнослужащим, в том
числе уволенным в запас
(отставку), проходившим
военную службу в период
с 22 июня 1941 года по 3
сентября 1945 года в
воинских частях,
учреждениях, в
военно–учебных
заведениях, не входивших
в состав действующей
армии, награжденным
медалью "За победу над
Германией в Великой
Отечественной войне
1941-1945 гг." или
медалью "За победу над
Японией", проработавшим
(прослужившим) не менее
шести месяцев тылу в
годы Великой
Отечественной войны к
65-летию Победы в
Великой Отечественной
войне

128,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде
әлеуметтік көмек көрсету
11034
016
18 жасқа дейіні балаларға
мемлекеттік жәрдемақылар
24157
017
Мүгедектерді оңалту жеке
бағдарламасына сәйкес,
мұқтаж мүгедектерді
міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз
етуге, және ымдау тілі
мамандарының, жеке
көмекшілердің қызмет
көрсету
2375
019
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне Тәуелсіз
Мемлекеттер Достастығы
елдері бойынша, Қазақстан
Республикасының аумағы
бойынша жол жүруін,
сондай-ақ оларға және
олармен бірге жүретін
адамдарға Мәскеу, Астана
қалаларында мерекелік
іс-шараларға қатысуы үшін
тамақтануына, тұруына,
жол жүруіне арналған
шығыстарын төлеуді
қамтамасыз ету
70
020
Ұлы Отан соғысындағы
Жеңістің 65 жылдығына
орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ
оларға теңестірілген
адамдарға, 1941 жылғы 22
маусым - 1945 жылғы 3
қыркүйек аралығындағы
кезеңде майдандағы армия
құрамына кірмеген әскери
бөлімдерде, мекемелерде,
әскери-оқу орындарында
әскери қызмет өткерген,
"1941-1945 жж. Ұлы Отан
соғысында Германияны
жеңгенi үшiн" медалімен
немесе "Жапонияны жеңгені
үшін медалімен
марапатталған әскери
қызметшілерге, оның
ішінде запасқа
(отставкаға) шыққандарға,
Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде
алты ай жұмыс істеген
(қызмет өткерген)
адамдарға біржолғы
материалдық көмек төлеу