О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 29 июня 2007 года N 179/7 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 10 марта 2010 года N 56/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 марта 2010 года N 3159 Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30 декабря 2014 года N 379/12
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 30.12.2014 N 379/12.
В соответствии с подпунктом 21-3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 29 июня 2007 года N 179/7 "Об утверждении Правил по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Павлодарской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3091, опубликовано в газетах "Сарыарқа Самалы" 26 июля 2007 года, N 87, "Звезда Прииртышья" 28 июля 2007 года, N 87) следующее изменение:
в Правилах по ведению порядка присвоения наименований и переименования составных частей населенного пункта, требований к присвоению порядковых номеров земельным участкам, зданиям и сооружениям на территории Павлодарской области, утвержденных указанным постановлением, пункт 50 изложить в следующей редакции:
"50. Заказчики устанавливают указатели порядковых номеров зданий, сооружений, указатели наименований улиц, указатели наименований микрорайонов на фасадах строящихся (возводимых) зданий и сооружений".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Вербняк А.Ф.
Аким областиБ. Сагинтаев

Павлодар облысы әкімдігінің 2007 жылғы 29 маусымдағы "Павлодар облысының аумағындағы елді мекендердің құрамдас бөліктеріне атаулар беру және қайта атау тәртібін, жер учаскелеріне, ғимараттар мен имараттарға реттік нөмірлер беруге қойылатын талаптарды жүргізу жөніндегі ережені бекіту туралы" N 179/7 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 10 наурыздағы N 56/4 қаулысы. Павлодар облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 29 наурызда N 3159 тіркелген Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы N 379/12 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 30.12.2014 N 379/12 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағының 21-3)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңы 28-бабының 3-тармағына сәйкес облыс әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Павлодар облысы әкiмдiгiнiң 2007 жылғы 29 маусымдағы "Павлодар облысының аумағындағы елдi мекендердiң құрамдас бөлiктерiне атаулар беру және қайта атау тәртiбiн, жер учаскелерiне, ғимараттар мен имараттарға реттiк нөмiрлер беруге қойылатын талаптарды жүргiзу жөнiндегi ереженi бекiту туралы" N 179/7 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тiзiлiмiнде N 3091 болып тiркелген, 2007 жылғы 26 шiлдедегi "Сарыарқа Самалы" газетінің N 87 және 2007 жылғы 28 шiлдедегi "Звезда Прииртышья" газетінің N 87 сандарында жарияланған) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Павлодар облысының аумағындағы елдi мекендердiң құрамдас бөлiктерiне атаулар беру және қайта атау тәртiбiн, жер учаскелерiне, ғимараттар мен имараттарға реттiк нөмiрлер беруге қойылатын талаптарды жүргiзу жөнiндегi ережедегi 50-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"50. Тапсырыс берушілер салынып жатқан (салынатын) ғимараттар мен имараттардың қасбеттерінде ғимараттар, имараттар реттік нөмiрлерiнiң көрсеткiштерiн, көшелер атауларының көрсеткiштерiн, шағын аудандар атауларының көрсеткiштерiн орнатады".
2. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтiзбелiк күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкiмiнiң бiрiншi орынбасары А.Ф. Вербнякқа жүктелсiн.
Облыс әкiмiБ. Сағынтаев