Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Павлодар
Решение маслихата Павлодарской области от 4 июня 2010 года N 290/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 июля 2010 года N 3167.
Сноска. Заголовок решения в редакции решения Павлодарского областного маслихата от 26.11.2021 № 86/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Павлодар согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Павлодарского областного маслихата от 26.11.2021 № 86/8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
Председатель сессии
А. Нуркина
Секретарь областного маслихата
Р. Гафуров
Приложение N 1
к решению (ХХV cессия, IV созыв)
Павлодарского областного маслихата
N 290/25 от 04 июня 2010 года
Границы оценочных зон города Павлодар

Павлодар қаласындағы бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 4 маусымдағы N 290/25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 3 шілдеде N 3167 тіркелген.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жана редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 26.11.2021 № 86/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексі 11-бабының 1-тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 6-бабы 1-тармағының 13)тармақшасына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласының бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жана редакцияда - Павлодар облыстық мәслихатының 26.11.2021 № 86/8 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешiм алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы
А. Нұркина
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Р. Гафуров
Облыстық мәслихаттың
(ІV сайланған ХХV сессиясы)
2010 жылғы 4 маусымдағы
N 290/25 шешіміне
N 1 қосымша
Павлодар қаласының бағалау аймағының шекаралары