О проведении приписки юношей 1994 года рождения к призывному участку города Павлодара
Решение акима города Павлодара Павлодарской области от 06 декабря 2010 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 27 декабря 2010 года N 12-1-164. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 07 сентября 2011 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима города Павлодара Павлодарской области от 07.09.2011 № 18.

1994 жылы туған жастарды Павлодар қаласының шақыру учаскесіне тізімге алуды жүргізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2010 жылғы 06 желтоқсандағы N 25 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 желтоқсанда N 12-1-164 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 2011 жылғы 07 қыркүйектегі № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімінің 07.09.2011 № 18 шешімімен.

В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О воинской обязанности и воинской службе" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Провести с января по март 2011 года приписку юношей 1994 года рождения, а также старших возрастов, не прошедших ранее приписку к призывному участку города Павлодара, согласно приложению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабы 1-тармағы 13-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17-бабының 3-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Қосымшаға сәйкес 2011 жылдың қаңтарынан наурызына дейін 1994 жылы туған жастарды, сондай-ақ бұрын тізімге алынбаған ересектерді Павлодар қаласының шақыру учаскесіне тізімге алу жүргізілсін.

2. Рекомендовать:
1) руководителям организаций, учреждений и учебных заведений, независимо от форм собственности, обеспечить своевременную явку в управление по делам обороны города Павлодара юношей, подлежащих приписке, с наличием требуемых документов;
2) главным врачам лечебных учреждений организовать с началом приписки лечебно-оздоровительную работу среди юношей и поставить на персональный учет в подростковых кабинетах нуждающихся в лечении. Организовать участие подростковых врачей в медицинском освидетельствовании юношей.

2. Ұсынылсын:
1) меншік нысанына қарамастан ұйымдардың, мекемелердің және оқу орындарының басшыларына талап етілетін құжаттарымен тізімге алынатын жастардың Павлодар қаласы қорғаныс істері жөніндегі басқармасына уақытында келуін қамтамасыз етсін;
2) емдеу мекемелерінің бас дәрігерлері тізімге алу жұмысы басталысымен жастар арасында емдеу-сауықтыру жұмысын ұйымдастырсын және емдеуді қажет ететіндерді жасөспірімдер кабинеттеріне дербес есепке алсын. Жасөспірімдер дәрігерлерінің жастарды медициналық куәландыруда қатысуын ұйымдастырсын.

3. Государственному учреждению "Отдел финансов города Павлодара" для организации и проведения приписки юношей 1994 года рождения, а также старших возрастов, не прошедших ранее приписку к призывному участку города Павлодара, выделить денежные средства согласно смете расходов.
4. Признать утратившим силу решение акима города Павлодара от 22 декабря 2009 года N 39 "О проведении приписки юношей 1993 года рождения к призывному участку города Павлодара" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-1-149, опубликованное 2 февраля 2010 года в газете "Сарыарқа самалы" N 11, 1 февраля 2010 года в газете "Версия" N 4, 8 февраля 2010 года в газете "Версия" N 5).

3. "Павлодар қаласы қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі 1994 жылы туған жастарды, сондай-ақ бұрын тізімге алынбаған ересектерді шақыру учаскесіне тізімге алуды ұйымдастыру мен өткізу үшін шығыс сметасына сәйкес ақша қаражатын бөлсін.
4. Павлодар қаласы әкімінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "1993 жылы туған жастарды Павлодар қаласының шақыру учаскесіне тізімге алуды жүргізу туралы" N 39 шешімінің (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-149 тіркелген, 2010 жылғы 2 ақпандағы "Сарыарқа самалы" N 11 газетінде, 2010 жылғы 1 ақпандағы "Версия" N 4 газетінде, 2010 жылғы 8 ақпандағы "Версия" N 5 газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.