О переименовании улицы Заводская города Аксу
Совместное Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 13 апреля 2010 года N 232/3 и Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 14 апреля 2010 года N 208/25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Аксу Павлодарской области 29 апреля 2010 года N 12-2-139
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 4) и 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей города Аксу и заключения городской ономастической комиссии от 3 марта 2010 года, акимат города Аксу ПОСТАНОВИЛ и Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Заводская города Аксу в улицу имени Ильяса Оспанова.
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования города Аксу" при корректировке бюджета города предусмотреть денежные средства на выполнение работ, связанных с переименованием вышеназванной улицы.
3. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Аксу" обеспечить выполнение работ по переименованию улицы Заводская в улицу имени Ильяса Оспанова.
4. Настоящие решение и постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
5. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социальной политики, законности и правопорядка городского маслихата.
Председатель сессии                        А. Амангалиев
Аким города Аксу                           О. Каиргельдинов
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев

Ақсу қаласының Заводская көшесінің атын өзгерту туралы
Бірлескен Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 13 сәуірдегі N 232/3 қауылысы және Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі N 208/25 шешімі. Павлодар облысы Ақсу қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 сәуірде N 12-2-139 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 4) тармақшасына және 31-бабының 2 тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Заңының 13-бабы 4) және 5) тармақшалары негізінде, Ақсу қаласы тұрғындарының пікірлерін және қалалық ономастикалық комиссияның 2010 жылғы 3 наурыздағы қорытындысын есепке ала отырып, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласының Заводская көшесінің аты Ілияс Оспанов атындағы көше болып өзгертілсін.
2. "Ақсу қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі қала бюджетіне түзету енгізген кезде жоғарыда аталған көшенің атын өзгертумен байланысты жұмыстарды орындауға ақшалай қаражат қарастырсын.
3. "Ақсу қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі Заводская көшесінің атын өзгертуге байланысты жұмыстардың орындалуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім және қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы                            А. Аманғалиев
Ақсу қаласының әкімі                       О. Қайыргелдинов
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев