О бюджете города Аксу на 2011 - 2013 годы
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 23 декабря 2010 года N 265/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 декабря 2010 года N 12-2-165. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением сессии областного маслихата (XXIX сессия, IV созыв) N 324/29 от 13 декабря 2010 года "Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2011 - 2013 годы, согласно приложениям 12 и 3, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 5888331 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3630576 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8234 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2225391 тысяч тенге;
2) затраты – 5865758 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24561 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 25748 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 197932 тыс.тенге;
приобретение финансовых активов – 197932 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - равно ноль тенге;
5) дефицит бюджета – минус 199920 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 199920 тысяч тенге;
поступление займов – 310367 тысяч тенге;
погашение займов – 286787 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176340 тысяч тенге..
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Аксу Павлодарской области от 28.10.2011 N 348/39 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 16.11.2011 N 354/40 (вводится в действие с 01.01.2011); от 06.12.2011 N 357/41 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год объемы целевых трансфертов, передаваемых из вышестоящего бюджета в следующих размерах:
целевые текущие трансферты – 344463 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие – 1880928 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения маслихата города Аксу Павлодарской области от 28.10.2011 N 348/39 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решением маслихата Иртышского района Павлодарской области от 16.11.2011 N 354/40 (вводится в действие с 01.01.2011).

2011 - 2013 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 265/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 31 желтоқсанда N 12-2-165 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1 тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына, облыстық мәслихаттың (ІV сайланған ХХІХ сессиясы) 2010 жылғы 13 желтоқсандағы "2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 324/29 шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011 - 2013 жылдарға арналған қалалық бюджет 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған мына көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 5888331 мың теңге:
салық түсімдері - 3630576 мың теңге;
салық емес түсімдер - 24130 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер - 8234 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер - 2225391 мың теңге;
2) шығыстар - 5865758 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру - 24561 мың теңге;
бюджеттік несиелер - 25748 мың теңге;
бюджет несиелерін өтеу - 1187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 197932 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 197932 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсімдер - нөл теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы – минус 199920 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 199920 мың теңге;
қарыздардың түсуі - 310367 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 286787 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 176340 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011.10.28 N 348/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011.11.16 N 354/40 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.12.06 N 357/41 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Жоғарыда тұрған бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің көлемі 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:
нысаналы ағымдағы трансферттер – 344463 мың теңге;
дамытуға нысаналы трансферттер – 1880928 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011.10.28 N 348/39 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2011.11.16 N 354/40 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

3. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аксу на 2011 год, согласно приложению 4.
4. Утвердить перечень городских бюджетных программ на 2011 год по аппаратам акимов поселка, сел, сельских округов, согласно приложению 5.
5. Предусмотреть в бюджете города повышение на 25 процентов окладов тарифных ставок специалистам сферы социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в сельской местности и не являющихся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Учесть на 2011 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджет города Аксу по социальному налогу в размере 100 процентов.

3. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджетті орындау үрдісіндегі секвестрына жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Кент, ауылдар мен селолық округтер әкімдері аппараттары бойынша 2011 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Қала бюджетінде ауылдық жерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт саласы мамандарына қалалық жағдайларда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда тарифтік ставкаларының еңбекақыларын 25 пайызға көтеру көзделсін.
6. 2011 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетіне әлеуметтік салық бойынша түсетін салық түсімдерінің жалпы сомасын 100 пайыз мөлшерінде бөлу есепке алынсын.

7. Утвердить на 2011 год резерв местного исполнительного органа города Аксу в сумме 30000,0 тысяч тенге.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
9. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам плана и бюджета городского маслихата.
Председатель сессии                        Л. Геберт
Секретарь городского маслихата             М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского городского
маслихата (XXXI сессия IV созыв)
от 23 декабря 2010 года N 265/31
Приложение
к решению Аксуского городского маслихата
(XXXXI внеочередная сессия IV созыв)

7. 2011 жылға арналған Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органының резерві 30000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
8. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың жоспар және бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрайымы                            Л. Геберт
Қалалық мәслихаттың хатшысы                М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
(IV сайланған XXXI сессия)
N 265/31 шешіміне
1 қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(IV сайланған XXXXI кезектен тыс сессиясы)

004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
025
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
005
Организация  бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных сельских округах
Перечень бюджетных программ на 2011 год по поселку Аксу
Функциональная группа
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
5
6
1
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного сельского) округа

004
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаттары үшін үстемеақы мөлшерін арттыру
2
Жалпы бастауыш, негізгі орта, орта арнаулы білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтік көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2
Коммуналдық шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыссыздарды жерлеу
011
Елді мекендерді көріктендіру және көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1
Мәдениет облысындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан (аудандық маңызы бар қала), кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету
Ақсу кенті бойынша 2011 жылға арналған
бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
4
5
6
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
1
Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілеттік, атқарушы және басқа да органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының қызмет етуі
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтік көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты