О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 9 февраля 2010 года N 241/20. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 11 февраля 2010 года N 12-3-256. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (ХХII внеочередная сессия, IV созыв) от 3 февраля 2010 года N 265/22 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3155) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІХ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-247, опубликовано в газете "Отарқа" N 3 от 14 января 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 2 от 14 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
1) Пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 679  672 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 4 870 467 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 19 746 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 32 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 757 459 тысяч тенге;
2) затраты - 6 665 515 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 891 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 891 тысяч тенге;

Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XIX сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 9 ақпандағы N 241/20 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 ақпанда N 12-3-256 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4-тармақшасы, 109-бабы 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 3 ақпандағы (IV шақырылған, кезектен тыс ХХII сессия) "Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы (IV шақырылған, ХХI сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 3155 нөмірімен тіркелген) N 265/22 шешімі негізінде және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XIХ сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 12-3-247 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Отарқа" газетінде N 3, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Вести Экибастуза" газетінде N 2 жарияланған) N 221/19 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қоса беріліп отырған 2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 6 679 672 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 4 870 467 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 19 746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 32 000 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 757 459 мың теңге;
2) шығындар - 6 665 515 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 891 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 891 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 91 544 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 91 544 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -78 278 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 78 278 тысяч тенге";
2) в пункте 3 цифры "7730" заменить цифрой "67647";
3) приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2010 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
4) приложение 2 "Бюджет города Экибастуза на 2011 год" в разделе "II. Затраты":
в функциональной группе 07 "Жилищное коммунальное хозяйство" цифры "223306" заменить цифрами "221541", в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов" цифры "171894" заменить цифрами "170129", по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)" цифры "158547" заменить цифрами "156782", в строке "Обеспечение санитарии населенных пунктов" цифры "14922" заменить цифрами "13157";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "32505" заменить цифрами "34270", в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство" цифры "14816" заменить цифрами "16581", в графе "Администратор бюджетных программ" цифры "462" заменить цифрами "474", в графе "Наименование" в строках "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)", "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" после слова "хозяйства" дополнить словами "и ветеринарии". В графе "Программа" цифры "003" заменить цифрами "005", ниже дополнить строкой следующего содержания: в графе "Программа" дополнить цифрами "007", в графе "Наименование" дополнить словами "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек", графу "сумма" дополнить цифрами "1765";
5) приложение 3 "Бюджет города Экибастуза на 2012 год" в разделе "II. Затраты":
в функциональной группе 07 "Жилищное коммунальное хозяйство" цифры "374890" заменить цифрами "373125", в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов" цифры "178232" заменить цифрами "176467", по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)" цифры "164170" заменить цифрами "162405", в строке "Обеспечение санитарии населенных пунктов" цифры "14922" заменить цифрами "13157";

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 91 544 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 91 544 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -78 278 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 78 278 мың теңге";
2) 3 тармақтағы "7730" сандары "67647" сандарымен ауыстырылсын;
3) 1 қосымша "2010 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
4) 2 қосымша "2011 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" " II.Шығындар" бөлімінде:
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" 07 функционалдық топтағы "223306" сандары "221541" сандарымен ауыстырылсын, "Елді мекендерді көркейту" 3 кіші функциясындағы "171894" сандары "170129" сандарымен ауыстырылсын, "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" 458 бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша "158547" сандары "156782" сандарымен ауыстырылсын", "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" жолындағы "14922" сандары "13157" сандарымен ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" 10 функционалдық топтағы "32505" сандары "34270" сандарымен ауыстырылсын, "Ауыл шаруашылығы" 1 кіші функциясындағы "14816" сандары "16581" сандарымен ауыстырылсын, "Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі" бағанындағы "462" сандары "474" сандарымен ауыстырылсын, "Атауы" бағанындағы  "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі", "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" жолдары "шаруашылық" сөзінен кейін "және ветеринария" сөзімен толықтырылсын. "Бағдарлама" бағанындағы "003" сандары "005" сандарымен ауыстырылсын, және келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын: "Бағдарлама" бағанындағы "007" сандарымен, "Атауы" бағанындағы "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру", "Сома" бағаны "1765" сандарымен толықтырылсын;
5) 3 қосымша "2012 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" " II.Шығындар" бөлімінде:
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" 07 функционалдық топтағы "374890" сандары "373125" сандарымен ауыстырылсын, "Елді мекендерді көркейту" 3 кіші функциясындағы "178232" сандары "176467" сандарымен ауыстырылсын, "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" 458 бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша "164170" сандары "162405" сандарымен ауыстырылсын", "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" жолындағы  "14922" сандары "13157" сандарымен ауыстырылсын;

в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "35673" заменить цифрами "37438", в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство" цифры "16218" заменить цифрами "17983", в графе "Администратор бюджетных программ" цифры "462" заменить цифрами "474", в графе "Наименование" в строках "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)", "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства" после слова "хозяйства" дополнить словами "и ветеринарии", в графе "Программа" цифры "003" заменить цифрами "005", ниже, дополнить строкой следующего содержания: в графе "Программа" дополнить цифрами "007", в графе "Наименование" дополнить словами "Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек", графу "сумма" дополнить цифрами "1765";
6) приложение 4 "Перечень бюджетных программ развития бюджета города на 2010 год, с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" исключить;
7) приложение 6 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), (аульных) сельских округов на 2010 год" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
8) приложение 7 "Распределение сумм целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2010 год" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;

"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар,қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" 10 функционалдық топтағы "35673" сандары "37438" сандарымен ауыстырылсын, "Ауыл шаруашылығы" 1 кіші функциясындағы "16218" сандары "17983" сандарымен ауыстырылсын, "Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі" бағанындағы "462" сандары "474" сандарымен ауыстырылсын, "Атауы" бағанындағы "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі", "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" жолдары "шаруашылық" сөзінен кейін "және ветеринария" сөзімен толықтырылсын. "Бағдарлама" бағанындағы "003" сандары "005" сандарымен ауыстырылсын, және келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын: "Бағдарлама" бағанындағы "007" сандарымен, "Атауы" бағанындағы "Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру", "Сома" бағаны "1765" сандарымен толықтырылсын;
6) 4 қосымша "2010 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып, қала бюджетінің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі" алынып тасталсын;
7) 6 қосымша "2010 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі" осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
8) 7 қосымша "2010 жылға арналған нысаналы трансферттердің сомасын бағдарламалар әкімшілеріне бөлу" осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

9) решение дополнить приложением 8 следующего содержания "Распределение сумм бюджетных кредитов по администраторам бюджетных программ на 2010 год" согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             Г. Балтабекова
Приложение 1
к решению Экибастузского городского маслихата
(очередная ХX сессия, IV созыв)
от 9 февраля 2010 года N 241/20
Приложение 1
к решению Экибастузского городского маслихата
(очередная ХIX сессия, IV созыв)
от 25 декабря 2009 года N 221/19
Бюджет города Экибастуза на 2010 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                    Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

9) шешім келесі мазмұндағы "2010 жылға арналған бюджеттік кредиттердің сомасын бағдарламалар әкімшілеріне бөлу" 8 қосымшамен осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Бұл шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктеледі.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ. Балтабекова
Екібастұз қалалық мәслихатының
2010 жылғы 9 ақпандағы
(IV шақырылған, кезекті ХX сессия)
N 241/20 шешіміне
1 қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
(IV шақырылған, кезекті ХIX сессия)
N 221/19 шешіміне
1 қосымша
Екібастұз қаласының 2010  жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың тенге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы                АТАУЫ
Ерекшелiгi
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер