О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 11 июня 2010 года N 276/22. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 18 июня 2010 года N 12-3-270. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (очередная ХХV сессия, IV созыв) от 4 июня 2010 года N 286/25 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3165) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІХ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-247, опубликовано в газете "Отарқа" N 3 от 14 января 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 2 от 14 января 2010 года), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1 в строке "доходы" цифры "6 786 799" заменить цифрами "6 886 799";
в строке "поступления трансфертов" цифры "1 775 972" заменить цифрами "1 875 972";
подпункт 2 в строке "затраты" цифры "6 774 028" заменить цифрами "6 874 028";
подпункт 3 в строках "чистое бюджетное кредитование" цифры "891" заменить цифрами "881" и дополнить строкой следующего содержания: "погашение бюджетных кредитов" и цифрами "10";
подпункт 5 в строке "дефицит бюджета" цифры "-78 278" заменить цифрами "-78 268";
подпункт 6 в строке "финансирование дефицита бюджета" цифры "78 278" заменить цифрами "78 268";

Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XIX сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 11 маусымдағы N 276/22 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 маусымда N 12-3-270 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4-тармақшасы, 109-бабы 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылғы 4 маусымдағы (IV шақырылған, кезекті ХХV сессия) "Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы (IV шақырылған, ХХI сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 3165 нөмірімен тіркелген) N 286/25 шешімі негізінде және бюджеттік қаражаттарды тиімді пайдалануды қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған, кезекті XIХ сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде 12-3-247 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Отарқа" газетінде N 3, 2010 жылғы 14 қаңтарда "Вести Экибастуза" газетінде N 2 жарияланған) N 221/19 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақша "кірістер" жолындағы "6 786 799" сандары "6 886 799" сандарымен, "трансферттердің түсімдері" жолындағы "1 775 972" сандары "1 875 972" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақша "шығындар" жолындағы "6 774 028" сандары "6 874 028" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақша "таза бюджеттік кредиттеу" жолдарындағы "891" сандары "881" сандарымен ауыстырылсын және келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын: "бюджеттік кредиттерді өтеу" және "10" сандарымен;
5 тармақша "бюджет тапшылығы" жолындағы "-78 278" сандары "-78 268" сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақша "бюджет тапшылығын қаржыландыру" жолындағы "78 278" сандары "78 268" сандарымен ауыстырылсын;

2) приложение 1 "Бюджет города на 2010 год" в разделе "I. Доходы" в графе "сумма" цифры "6 786 799" заменить цифрами "6 886 799";
в строках категории 4 "Поступление трансфертов", класс 2 "Трансферты из вышестоящих органов государственного управления", подкласс 2 "Трансферты из областного бюджета" цифры "1 775 972" заменить цифрами "1 875 972";
в разделе "II. Затраты" в графе "сумма" цифры "6 774 028" заменить цифрами "6 874 028", в функциональной группе 04 "Образование" в графе "сумма" цифры "3 282 337" заменить цифрами "3 382 337", в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования" цифры "141 845" заменить цифрами "241 845" и дополнить администратором бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)", программой 037 "Строительство и реконструкция объектов образования" и графу "сумма" цифрами "100 000";
в разделе "III. Чистое бюджетное кредитование" в графе "сумма" цифры "891" заменить цифрами "881", в строках "Погашение бюджетных кредитов", "Погашение бюджетных кредитов", "Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета" графу "сумма" дополнить цифрами "10";
в разделе "V. Дефицит (профицит) бюджета" цифры "-78 278" заменить цифрами "-78 268";
в разделе "VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" "78 278" заменить цифрами "78 268";
3) приложение 7 "Распределение сумм целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2010 год" в строке "всего" в графе "сумма" цифры "1 775 972" заменить цифрами "1 875 972", в графе "из республиканского бюджета" цифры "1 725 762" заменить цифрами "1 825 762", в строке "Отдел строительства" в графах "сумма" и "из республиканского бюджета" цифры "1 184 836" заменить цифрами "1 284 836", дополнить строкой следующего содержания "на строительство детского сада" и цифрами "100 000".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Р. Казбеков
Секретарь городского маслихата             Г. Балтабекова

2) "2010 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" 1 қосымшада "1.Кірістер" бөлігінде "сома" бағанында "6 786 799" сандары "6 886 799" сандарымен ауыстырылсын, 4 санатында "Трансферттер түсімдері", 2 сыныбында "Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер", 2 ішкі сыныбында "Облыстық бюджеттен түсетін түсімдер" жолдарындағы "1 775 972" сандары "1 875 972" сандарымен ауыстырылсын;
"II. Шығындар" бөлігінде "сома" бағанында "6 774 028" сандары "6 874 028" сандарымен ауыстырылсын, 04 функционалдық топтағы "сома" бағанындағы "3 282 337" сандары "3 382 337" сандарымен ауыстырылсын, "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" 9 функционалдық кіші топтағы "141 845" сандары "241 845" сандарымен ауыстырылсын және "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмі" 467 бюджеттік бағдарламалар әкімшілігімен, "Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау" 037 бағдарламасымен  және "сома" бағаны "100 000" сандарымен толықтырылсын;
"III. Таза бюджеттік кредиттеу" бөлігінде "сома" бағанындағы "891" сандары "881" сандарымен ауыстырылсын, "Бюджеттік кредиттерді өтеу", "Бюджеттік кредиттерді өтеу", "Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу" жолдарындағы "сома" бағаны "10" сандарымен толықтырылсын;
"V. Бюджет тапшылығы (профициті)" бөлігінде "-78 278" сандары "-78 268" сандарымен ауыстырылсын;
"VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" бөлігінде "78 278" сандары "78 268" сандарымен ауыстырылсын;
3) "2010 жылға арналған нысаналы трансферттердің сомасын бағдарламалар әкімшілеріне бөлу" 7 қосымшада "барлығы" жолдарында "сома" бағанындағы "1 775 972" сандары "1 875 972" сандарымен ауыстырылсын, "республикалық бюджеттен" бағанындағы "1 725 762" сандары "1 825 762" сандарымен ауыстырылсын, "Құрылыс бөлімі" және "республикалық бюджеттен" жолдарындағы "сома" бағанында "1 184 836" сандары "1 284 836" сандарымен ауыстырылсын, келесі мазмұндағы "бала бақша құрылысына" жолдарымен және "100 000" сандарымен толықтырылсын.
2. Бұл шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Р. Қазбеков
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ. Балтабекова