О внесении изменений и дополнений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 07 сентября 2010 года N 286/24. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 10 сентября 2010 года N 12-3-276. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28 августа 2014 года N 1-17/2-01/221)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 28.08.2014 N 1-17/2-01/221).
На основании подпункта 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решения Павлодарского областного маслихата (очередная ХХVI сессия, IV созыв) от 25 августа 2010 года N 296/26 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХХI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3169 от 2 сентября 2010 года) и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХІХ сессия, ІV созыв) от 25 декабря 2009 года N 221/19 "О бюджете города Экибастуза на 2010 - 2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-3-247, опубликовано в газете "Отарқа" N 3 от 14 января 2010 года, в газете "Вести Екибастуза" N 2 от 14 января 2010 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 969 552 тысяч тенге; в том числе по:
налоговым поступлениям - 5 031 854  тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 24 360 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 48 800 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 864 538 тысяч тенге;
2) затраты - 6 961 381 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 3521 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 3561  тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 40 тысяч тенге;

Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XIX сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" N 221/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 07 қыркүйектегі N 286/24 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 қыркүйекте N 12-3-276 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 28 тамыздағы N 1-17/2-01/221 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.08.2014 N 1-17/2-01/221 хатымен).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасы, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4-тармақшасы, 109-бабы 5-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2010 жылдың 25 тамызындағы (IV шақырылған кезекті XХVI сессия) "Павлодар облыстық мәслихатының 2009 жылғы 22 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XХI сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне згерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 3169 болып тіркелген) N 296/26 шешімі негізінде және бюджеттік қаржының тиімді пайдалануын қамтамасыз ету мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы (IV шақырылған кезекті XIХ сессия) "2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-3-247 болып тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтардағы N 3 "Отарқа" газетінде, 2010 жылғы 14 қаңтардағы N 2 "Вести Экибастуза" газетінде жарияланған) N 221/19 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қоса беріліп отырған 2010 - 2012 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 6 969 552 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 031 854 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 24 360 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 48 800 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1 864 538 мың теңге;
2) шығындар - 6 961 381 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 3 521 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 3 561 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 40 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 85 558 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов - 91 544 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 5 986 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -80 908 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 80 908 тысяч тенге";
в пункте 3 цифры "13917" заменить цифрами "1917";
приложение 1 "Бюджет города Экибастуза на 2010 год" изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
в приложении 6 "Перечень бюджетных программ поселков, аул (сел), аульных (сельских) округов на 2010 год":
в строке "Железнодорожный сельский округ" в графе "Сумма" цифры "8885" заменить цифрами "8425", в строке "Функциональная группа" "07" "Жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "2893" заменить цифрами "2433", в строках "Функциональная подгруппа" "2" "Коммунальное хозяйство", "Администратор бюджетных программ" "123" "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа", "Программа" "014" "Организация водоснабжения населенных пунктов" в графе "Сумма" цифры "2400" заменить цифрами "1940";
в строке "Поселок Солнечный" в графе "Сумма" цифры "46462" заменить цифрами "45862" в строках "Функциональная группа" "01" "Государственные услуги общего характера", "Функциональная подгруппа" "1" "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления", "Администратор бюджетных программ" "123" "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа" в графе "Сумма" цифры "11356" заменить цифрами "10756", в строке "Программа" "022" "Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов" в графе "Сумма" цифры "2000" заменить цифрами "1400";
в строке "Поселок Шидерты" в графе "Сумма" цифры "41405" заменить цифрами "40325", в строке "Функциональная группа" "07" "Жилищно-коммунальное хозяйство" цифры "6044" заменить цифрами "4964", в строках "Функциональная подгруппа" "2" "Коммунальное хозяйство", "Администратор бюджетных программ" "123" "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа", "Программа" "014" "Организация водоснабжения населенных пунктов" в графе "Сумма" цифры "3600" заменить цифрами "2520";
в строке "Всего" цифры "195505" заменить цифрами "193365".
приложение 7 "Распределение сумм целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2010 год" изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 85 558 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 91 544 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 5 986 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -80 908 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 80 908 мың теңге";
3–тармақтағы "13917" сандары "1917" сандарымен ауыстырылсын;
1-қосымша "2010 жылға арналған Екібастұз қаласының бюджеті" осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
6-қосымшадағы "2010 жылға арналған кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі":
"Теміржол ауылдық округі" жолының "Сома" бағанындағы "8885" сандары "8425" сандарымен ауыстырылсын, "Функционалдық топ" жолындағы "07" "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" "2893" сандары "2433" сандарымен ауыстырылсын, "Кіші функция" "2" "Коммуналдық шаруашылық", "Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі" "123" "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты", "014" "Бағдарлама" "Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру" жолдарының "Сома" бағанындағы "2400" сандары "1940" сандарымен ауыстырылсын;
"Солнечный кенті" жолының "Сома" бағанындағы "46462" сандары "45862" сандарымен ауыстырылсын, "Функционалдық топ" "01" "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер", "Кіші функция" "1" "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар", "Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі" "123" "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты" жолындағы  "Сома" бағанындағы "11356" сандары "10756" сандарымен ауыстырылсын, "Бағдарлама" "022" "Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу" жолының "Сома" бағанындағы "2000" сандары "1400" сандарымен ауыстырылсын;
"Шідерті кенті" жолының "Сома" бағанындағы "41405" сандары "40325" сандарымен ауыстырылсын, "Функционалдық топ" 07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" жолындағы "6044" сандары "4964" сандарымен ауыстырылсын, "Кіші функция" "2" "Коммуналдық шаруашылық" "Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі" "123" "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты", "Бағдарлама" "014" "Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру" жолдарының "Сома" бағанындағы "3600" сандары "2520" сандарымен ауыстырылсын;
"Барлығы" жолындағы "195505" сандары "193365" сандарымен ауыстырылсын;
7-қосымша "2010 жылға арналған нысаналы трансферттердің сомасын бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне бөлу" осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

в приложении 8 "Распределение сумм бюджетных кредитов по администраторам бюджетных программ на 2010 год" в графе "Сумма" цифры "891" заменить цифрами "3561".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        К. Ибраев
Секретарь городского маслихата             Г. Балтабекова
Приложение 1
к решению Экибастузского городского маслихата
(очередная ХXIV сессия, IV созыв)
от 7 сентября 2010 года N 286/24
Приложение 1
к решению Экибастузского городского маслихата
(очередная ХIX сессия, IV созыв)
от 25 декабря 2009 года N 221/19
Бюджет города Экибастуза на 2010 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс                   Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

8-қосымшаның "2010 жылға арналған бюджеттік кредиттердің сомасын бағдарламалар әкімшілеріне бөлу" "Сома" бағанындағы "891" сандары "3561" сандарымен ауыстырылсын.
2. Нақты шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Қ. Ыбыраев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ. Балтабекова
Екібастұз қалалық мәслихатының
2010 жылғы 7 қыркүйектегі
(IV шақырылған, кезекті ХXIV сессия)
N 286/24 шешіміне
1 қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
(IV шақырылған, кезекті ХIX сессия)
N 221/19 шешіміне
1 қосымша
Екібастұз қаласының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы               АТАУЫ
Ерекшелiгi
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

2673
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
28647
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
42158
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
42158
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41230
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
928
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
968476
1
Жилищное хозяйство
359774
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
51374
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
37090
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
14284
467
Отдел строительства района (города областного значения)
308400
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
271000
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
37400
2
Коммунальное хозяйство
425703
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
13072
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
13072
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
412631
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
115800
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8431
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
288400
3
Благоустройство населенных пунктов
182999
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15336
008
Освещение улиц населенных пунктов

2673
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
28647
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
42158
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік
42158
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41230
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
928
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
968476
1
Тұрғын үй шаруашылығы
359774
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
51374
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
37090
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
14284
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
308400
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
271000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
37400
2
Коммуналдық шаруашылық
425703
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
13072
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
13072
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
412631
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесiнiң қызмет етуi
115800
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
8431
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
288400
3
Елдi-мекендердi көркейту
182999
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкiмiнің аппараты
15336
008
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру