О некоторых изменениях в административно-территориальном устройстве Экибастузского региона
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 28 октября 2010 года N 885/10 и решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 02 ноября 2010 года N 293/25. Зарегистрировано Управлением юстиции города Экибастуза Павлодарской области 14 декабря 2010 года N 12-3-281
В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения акимат города Экибастуза ПОСТАНОВИЛ, а городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в Павлодарский областной маслихат и акимат Павлодарской области следующие предложения:
1) преобразовать Комсомольский сельский округ города Экибастуза в село "Шиқылдақ" города Экибастуза без изменения границ;
2) преобразовать Карасуский сельский округ города Экибастуза в село "Бесқауға" города Экибастуза без изменения границ.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Экибастуза                    Н. Дычко
Председатель сессии                        Е. Шаихов
Секретарь городского маслихата             Г. Балтабекова

Екібастұз өңірінің әкімшілік-аумақтық құрылысындағы кейбір өзгерістер туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 28 қазандағы N 885/10 қаулысы және Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 02 қарашадағы N 293/25 шешімі. Павлодар облысы Екібастұз қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 желтоқсанда N 12-3-281 тіркелген
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 4-тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабы  2-тармағына сәйкес және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатына және Павлодар облысының әкімдігіне:
1) шекарасын өзгертпей, Екібастұз қаласы Комсомол ауылдық округін "Шиқылдақ" ауылына қайта құру;
2) шекарасын өзгертпей, Екібастұз қаласының Қарасу ауылдық округін "Бесқауға" ауылына қайта құру ұсынысы енгізілсін.
2. Нақты шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімінің
міндетін атқарушы                          Н. Дычко
Сессия төрағасы                            Е. Шаихов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ғ. Балтабекова