О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 годы N 1/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 10 сентября 2010 года N 1/24. Зарегистрировано Управлением юстиции Качирского района Павлодарской области 14 сентября 2010 года N 12-8-91
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, решением Павлодарского областного маслихата (XXVI сессия, IV созыв) от 25 августа 2010 года N 296/26 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата" (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 1/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-8-80, опубликованное в газете "Заря" от 9 января 2010 года N 1-2) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 1959399 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 221486 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 1600 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 50 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1736263 тысячи тенге;
2) затраты - 1982467 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 22899 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 23156 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 257 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 1000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -46967 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 46967 тысяч тенге";
в пункте 6 указанного решения цифры "1820" заменить цифрами "1625";
цифры "5372" заменить цифрами "6025";
цифры "900" заменить цифрами "1020";
в пункте 7 указанного решения цифры "64220" заменить цифрами "60350";

Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XIX сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/19 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 қыркүйектегі N 1/24 шешімі. Павлодар облысы Качир ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қыркүйекте N 12-8-91 тіркелген
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2–тармағы 4)-тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының (IV сайланған XXVI сессиясы) 2010 жылғы 25 тамыздағы "Облыстық мәслихаттың (IV сайланған XXI сессиясы) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 296/26 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың (IV сайланған XIX сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 1/19 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 12-8-80 болып тіркелген, 2010 жылғы 9 қаңтардағы "Заря" N 1-2 газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2010 – 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті, оның ішінде 2010 жылға арналған бюджеті мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1959399 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 221486 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1600 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 50 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1736263 мың теңге;
2) шығындар – 1982467 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22899 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 23156 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеуге – 257 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алуға – 1000 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы ( профициті) – -46967 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 46967 мың тенге";
көрсетілген шешімнің 6-тармағындағы "1820" деген сандар "1625" деген сандармен ауыстырылсын;
"5372" деген сандар "6025" деген сандармен ауыстырылсын;
"900" деген сандар "1020" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 7-тармағындағы "64220" деген сандар "60350" деген сандармен ауыстырылсын;

в пункте 6-1 указанного решения цифры "4949" заменить цифрами "7408";
цифры "2221" заменить цифрами "2115";
цифры "2759" заменить цифрами "3167";
в пункте 7-1 указанного решения цифры "146601" заменить цифрами "145685";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово-бюджетную комиссию районного маслихата.

көрсетілген шешімнің 6-1-тармағындағы "4949" деген сандар "7408" деген сандармен ауыстырылсын;
"2221" деген сандар "2115" деген сандармен ауыстырылсын;
"2759" деген сандар "3167" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 7-1-тармағындағы "146601" деген сандар "145685" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың  тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.

467
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
23999
05
Здравоохранение
118
9
Прочие услуги в области здравоохранения
118
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
118
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
118
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
125744
2
Социальная помощь
109697
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11006
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11006
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
98691
002
Программа занятости
20033
005
Государственная адресная социальная помощь
8225
006
Жилищная помощь
38
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44768
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
574
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2585
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
940
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
10528
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16047
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

467
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
23999
05
Денсаулық сақтау
118
5
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
118
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
118
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
118
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
125744
6
2
Әлеуметтiк көмек
109697
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11006
6
2
123
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11006
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
98691
6
2
451
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20033
6
2
451
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8225
6
2
451
006
Тұрғын үй көмегі
38
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44768
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
574
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2585
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
940
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
10528
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16047
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі