"О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 106/22 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 15 сентября 2010 года N 144/29. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 21 сентября 2010 года N 12-13-113. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года  N 106/22 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-91, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2-3 от 16 января 2010 года), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 1012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1791083 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 236122 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 2388 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 278 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1552295 тысяч тенге;
2) затраты – 1788510 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39636 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 40061 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 425 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 5000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов-5000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -42063 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 42063 тысячи тенге";
в пункте 7 указанного решения:
цифры "1625" заменить цифрами "1495";
цифры "4253" заменить цифрами "4579";

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 106/22 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 15 қыркүйектегі N 144/29 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 21 қыркүйекте N 12-13-113 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бап 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бап 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде N 12-13-91 тіркеуге алынған, 2010 жылғы 16 қаңтардағы аудандық "Трибуна" газетінің N 2-3 жарияланған) N 106/22 шешіміне келесідегідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2010 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1791083 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 236122 мың теңге;
салықтан басқа түсімдер – 2388 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 278 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 1552295 мың теңге;
2) шығындар – 1788510 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру - 39636 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттер - 40061 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 425 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 5000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 5000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -42063 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 42063 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 7 тармағында:
"1625" сандары "1495" сандарымен ауыстырылсын;
"4253" сандары "4579" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "750" заменить цифрами "810";
в пункте 7-1 указанного решения:
цифры "3009" заменить цифрами "3180";
цифры "22829" заменить цифрами "24662";
в пункте 8 указанного решения:
цифры "72998" заменить цифрами "68186".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.

"750" сандары "810" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 7-1 тармағында:
"3009" сандары "3180" сандарымен ауыстырылсын;
"22829" сандары "24662" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 8 тармағында:
"72998" сандары "68186" сандарымен ауыстырылсын.
Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы және бюджет мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

20000
05
Здравоохранение
493
9
Прочие услуги в области здравоохранения
493
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
493
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
493
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
102639
2
Социальная помощь
89245
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6079
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6079
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83166
002
Программа занятости
18290
005
Государственная адресная социальная помощь
4610
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
44164
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
712
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3270
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4403
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
820
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года  по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6897
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13394
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13394
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

20000
05
Денсаулық сақтау
493
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
493
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
493
002
Ерекше жағдайларда ауыр науқасты адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау мекемесіне жеткізуді ұйымдастыру
493
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
102639
2
Әлеуметтік көмек
89245
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6079
003
Үйдегі мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
6079
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83166
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4610
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
44164
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
712
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
3270
017
Мүгедектерді жекелей сауықтандыру бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнаулы гигиеналық құралдармен және қимылмен тілдесу мамандарының қызметін көрсету, жеке күтушімен қамтамасыз ету
4403
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
820
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
6897
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы басқа қызметтер
13394
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13394
001
Жергілікті деңгейде тұрғындарды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

22535
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
461
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
3884
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
3485
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
399
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
12135
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3548
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
3548
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4853
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
212
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3522
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
79539
1
Сельское хозяйство
16480
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3180
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
3180
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
9286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
9286
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
4014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3814
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
200
6
Земельные отношения
11609
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11609
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4530
004
Организация работ по зонированию земель
1085
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел) аульных (сельских) округов
5994
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
51450
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

22535
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
461
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
3884
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
3485
005
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
399
9
Ақпараттық кеңістік және мәдениет, спорт, туризмді ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
12135
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3548
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3548
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5065
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4853
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
212
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
3522
001
Жергілікті деңгейде дене тәрбиесі және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3522
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
79539
1
Ауыл шаруашылығы
16480
453
Аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі (облыстық маңызы бар қалалар)
3180
099
Республикалық бюджеттің мақсатты трансферттері есебінен елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру
3180
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
9286
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9286
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
4014
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3814
004
Мемлекеттік мекемелерді материалдық-техникалық жарақтандыру
200
6
Жер қатынастары
11609
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11609
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4530
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1085
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
5994
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
51450
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты