О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 106/22 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 10 ноября 2010 года N 153/31. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 24 ноября 2010 года N 12-13-114. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года  N 106/22 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-91, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2-3 от 16 января 2010 года), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1792883 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 234553 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3121 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1114 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1554095 тысяч тенге;
2) затраты – 1790310 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39636 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 40061 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 425 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 5000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 5000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -42063 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 42063 тысячи тенге";
в пункте 7-1 указанного решения:
цифры "11082" заменить цифрами "11074";
цифры "3500" заменить цифрами "2910";
цифры "820" заменить цифрами "169";
цифры "3180" заменить цифрами "6444";

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 106/22 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 10 қарашадағы N 153/31 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 қарашада N 12-13-114 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер тізілімінде N 12-13-91 тіркеуге алынған, 2010 жылғы 16 қаңтардағы аудандық "Трибуна" газетінің N 2-3 жарияланған) N 106/22 шешіміне келесідегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және 3 қосымшаларға сәйкес оның ішінде 2010 жыл келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1792883 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 234553 мың теңге;
салықтан басқа түсімдер – 3121 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1114 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 1554095 мың теңге;
2) шығындар – 1790310 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру -39636 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 40061 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 425 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 5000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 5000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -42063 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 42063 мың теңге";
көрсетілген шешімнің 7-1 тармағында:
"11082" сандары "11074" сандарымен ауыстырылсын;
"3500" сандары "2910" сандарымен ауыстырылсын;
"820" сандары "169" сандарымен ауыстырылсын;
"3180" сандары "6444" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "5402" заменить цифрами "5457";
абзац шестой исключить;
дополнить абзацем следующего содержания:
"2730 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.

"5402" сандары "5457" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзац алынып тасталсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы - 2730 мың теңге".
Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы және бюджет мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

20000
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
160
05
Здравоохранение
457
9
Прочие услуги в области здравоохранения
457
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
457
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
457
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
91401
2
Социальная помощь
77397
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
6121
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6121
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71276
002
Программа занятости
15317
005
Государственная адресная социальная помощь
3226
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37864
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
568
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4180
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
169
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
6952
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14004
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14004
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

20000
013
Мемлекеттік мекемелерді материалдық-техникалық жабдықтау
160
05
Денсаулық сақтау
457
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
457
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
457
002
Ерекше жағдайларда ауыр науқасты адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау мекемесіне жеткізуді ұйымдастыру
457
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
91401
2
Әлеуметтік көмек
77397
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
6121
003
Үйдегі мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
6121
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71276
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
15317
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3226
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37864
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
568
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
3000
017
Мүгедектерді жекелей сауықтандыру бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнаулы гигиеналық құралдармен және қимылмен тілдесу мамандарының қызметін көрсету, жеке күтушімен қамтамасыз ету
4180
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
169
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941 - 1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
6952
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету саласындағы басқа қызметтер
14004
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14004
001
Жергілікті деңгейде тұрғындарды жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер