Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение на 2010 год
Постановление Акимата города Алматы от 22 сентября 2010 года N 3/615. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 октября 2010 года за N 859. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 21 августа 2012 года N 3/729
Сноска. Утратило силу постановлением Акимата города Алматы от 21.08.2012 N 3/729 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», от 27 июля 2007 года «О государственных закупках» и в целях реализации решения маслихата города Алматы XXIV сессии IV созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010–2012 годы», акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на 2010 год на дошкольное воспитание и обучение, согласно приложению.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных смет.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы С. Сейдуманова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                            А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 22.09.2010 года № 3/615
Государственный образовательный заказ на 2010 год
на дошкольное воспитание и обучение
№ п/п Полное наименование государственных
коммунальных казенных предприятий
Контин-
гент
(коли-
чество
человек)
Средняя
стои-
мость
расхо- дов на 1
воспи-
танника
(тысяч
тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - сад № 1" Управления образования города Алматы
30

2010 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 22 қыркүйектегі N 3/615 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 27 қазанда N 859 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 21 тамыздағы № 3/729 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2012.08.21 № 3/729 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы», 2007 жылғы 27 шілдедегі «Мемлекеттік сатып алу туралы» заңдарына сәйкес және IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы XXIV сессиясының № 272 «Алматы қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» шешімін іске асыру мақсатында Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімгерлері бекітілген сметалар шегінде тиісті білім ұйымдары шығындарының орнын толтыруды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары С. Сейдумановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                    А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2010 жылғы «22» қыркүйектегі
№ 3/615 қаулысына қосымша
2010 жылы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы
Р/с № Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорындардың толық атауы Құрамы (адам саны) 1 тәрбиеле-нушіге шаққанда орташа шығын
(мың теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері -
Алатау ауданы әкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының
«№ 1 бөбекжай-балабақшасы» Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
30