О внесении изменений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года N 272 "О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы"
Решение внеочередной XXХII сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 22 октября 2010 года N 369. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 28 октября 2010 года за N 860. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением Маслихата города Алматы от 29 июля 2011 года № 464
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением XXXXVI-й сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 29.07.2011 № 464.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пункта 4 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, со статьями 6,  7  Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2010 года № 1053 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 декабря 2009 года № 2162», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010 - 2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 828, опубликовано 26 декабря 2009 года в газете «Алматы ақшамы» № 151(4242) и 26 декабря 2009 года в газете «Вечерний Алматы» № 157) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями XXV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 января 2010 года № 275 «О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 835, опубликовано 4 февраля 2010 года в газете «Алматы ақшамы» № 14 (4259) и 4 февраля 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 14-15), XXVII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 апреля 2010 года № 306 «О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 841, опубликовано 20 апреля 2010 года в газете «Алматы ақшамы» № 47 (4292) и 20 апреля 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 49-50»), внеочередной XXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 4 июня 2010 года № 325 «О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 849, опубликовано 12 июня 2010 года в газете «Алматы ақшамы» № 72-73 (4318) и 12 июня 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 72-74 (11279-11280»), XXIX-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 июля 2010 года № 330 «О внесении изменений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 855, опубликовано 20 июля 2010 года в газете «Алматы ақшамы» № 89 (4334) и 20 июля 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 90-91(11296-11297)», XXXI-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 октября 2010 года № 362 «О внесении изменений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 858, опубликовано 16 октября 2010 года в газете «Алматы ақшамы» № 126-127 (4372) и 16 октября 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 128-129)» следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 272 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХІІ сессиясының 2010 жылғы 22 қазандағы N 369 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 қазанда N 860 тіркелді. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі N 464 шешімімен
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXVІ сессиясының 2011.07.29 N 464 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағы 4 тармақшасына және 108 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 67 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 22 желтоқсандағы № 2162 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы 12 қазан 2010 жылғы № 1053 қаулысына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 828 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 151(4242) санында және 2009 жылғы 26 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 157 санында жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 275 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 835 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 4 ақпандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 14(4259) санында және 2010 жылғы 4 ақпандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 14-15 санында жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 306 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 841 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 20 сәуірдегі «Алматы ақшамы» газетінің № 47(4292) санында және 2010 жылғы 20 сәуірдегі «Вечерний Алматы» газетінің № 49-50 санында жарияланған», IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXVIII сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 4 маусымдағы № 325 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 849 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 12 маусымдағы «Алматы ақшамы» газетінің № 72-73(4318) санында және 2010 жылғы 12 маусымдағы «Вечерний Алматы» газетінің № 72-74 (11279-11280) санында жарияланған», IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 12 шілдедегі № 330 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 855 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 20 шілдедегі «Алматы ақшамы» газетінің № 89(4334) санында және 2010 жылғы 20 шілдедегі «Вечерний Алматы» газетінің № 90-91(11296-11297) санында жарияланған», IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 12 қазандағы № 362 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 858 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 16 қазандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 126-127(4372) санында және 2010 жылғы 16 қазандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 128-129 санында жарияланған» мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры «294 326 944» заменить цифрами «310 494 550»;
цифры «108 411 054» заменить цифрами «124 578 660»;
в подпункте 2):
цифры «279 612 978» заменить цифрами «295 792 584»;
в подпункте 5):
цифры «732 714» заменить цифрами «720 714»;
в подпункте 6):
цифры «-732 714» заменить цифрами «-720 714»;
в пункте 6:
цифры «4 027 264» заменить цифрами «4 027 824»;
в пункте 8:
цифры «7 598 778» заменить цифрами «7 654 353»;
в пункте 9:
цифры «40 033 966» заменить цифрами «40 196 134»;
в пункте 10:
цифры «34 460 853» заменить цифрами «33 969 031»;
в пункте 11:
цифры «7 735 613» заменить цифрами «7 623 498»;
в пункте 12:
цифры «33 489 458» заменить цифрами «37 566 247»;
в пункте 13:
цифры «15 439 867» заменить цифрами «17 423 667»;
в пункте 14:
цифры «1 396 838» заменить цифрами «1 401 489»;
в пункте 16:
цифры «47 951 805» заменить цифрами «58 451 805».

«294 326 944» цифрлары «310 494 550» цифрларымен ауыстырылсын;
«108 411 054» цифрлары «124 578 660» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«279 612 978» цифрлары «295 792 584» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«732 714» цифрлары «720 714» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«-732714» цифрлары «-720 714» цифрларымен ауыстырылсын;
6 тармақтың:
«4 027 264» цифрлары «4 027 824» цифрларымен ауыстырылсын;
8 тармақтың:
«7 598 778» цифрлары «7 654 353» цифрларымен ауыстырылсын;
9 тармақтың:
«40 033 966» цифрлары «40 196 134» цифрларымен ауыстырылсын;
10 тармақтың:
«34 460 853» цифрлары «33 969 031» цифрларымен ауыстырылсын;
11 тармақтың:
«7 735 613» цифрлары «7 623 498» цифрларымен ауыстырылсын;
12 тармақтың:
«33 489 458» цифрлары «37 566 247» цифрларымен ауыстырылсын;
13 тармақтың:
«15 439 867» цифрлары «17 423 667» цифрларымен ауыстырылсын;
14 тармақтың:
«1 396 838» цифрлары «1 401 489» цифрларымен ауыстырылсын;
16 тармақтың:
«47 951 805» цифрлары «58 451 805» цифрларымен ауыстырылсын.

295 792 584
01
Государственные услуги общего характера
4 027 824
111
Аппарат маслихата города республиканского значения
65 652
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения
64 852
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
800
121
Аппарат акима города республиканского значения
2 184 957
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения
924 394
002
Создание информационных систем
256 547
003
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
21 159
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
91 843
005
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
891 014
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 234 522
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
422 147
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
812 375
356
Управление финансов города республиканского значения
416 569
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
125 974
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
13 129
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
104 723
010
Организация приватизации коммунальной собственности
152 136
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
20 607
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения
126 124
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления города республиканского значения
126 124
02
Оборона
746 756
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
117 395
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15 860
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения
101 535
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
629 361
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий

295 792 584
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
4 027 824
111
Республикалық маңызы бар қала мәслихатының аппараты
65 652
001
Республикалық маңызы бар қала мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
64 852
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
800
121
Республикалық маңызы бар қала әкімінің аппараты
2 184 957
001
Республикалық маңызы бар қала әкімінің қызметін қамтамасыз ету
924 394
002
Ақпараттық жүйелер құру
256 547
003
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
21 159
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
91 843
005
Жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
891 014
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 234 522
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
422 147
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
812 375
356
Республикалық маңызы бар қаланың қаржы басқармасы
416 569
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 974
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
13 129
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
104 723
010
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
152 136
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
20 607
357
Республикалық маңызы бар қаланың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
126 124
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және республикалық маңызы бар қала, астана басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126 124
02
Қорғаныс
746 756
350
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
117 395
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
15 860
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және республикалық маңызы бар қаланың аумақтық қорғанысы
101 535
350
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
629 361
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

171 780
006
Услуги по охране материнства и детства
290 893
007
Пропаганда здорового образа жизни
121 791
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
767
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
4 626 912
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
2 900 578
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
79 455
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
363 297
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
413 807
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
384 787
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
359 207
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
125 781
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
7 496 867
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
5 842 339
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 654 528
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
3 004 185
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
2 989 734
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения
14 451
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
1 942 399
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
63 088
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
237 550
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 948
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32 390
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций здравоохранения
632 054
033
Материально-техническое оснащение медицинских государственных организаций здравоохранения
974 369
373
Управление строительства города республиканского значения
16 120 093
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
655 188
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы

171 780
006
Ана мен баланы қорғау
290 893
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
121 791
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
767
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
4 626 912
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 900 578
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
79 455
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
363 297
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
413 807
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
384 787
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
359 207
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
125 781
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
7 496 867
010
Республикалық бюджеттен қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
5 842 339
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 654 528
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
3 004 185
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 989 734
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
14 451
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
1 942 399
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
63 088
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
237 550
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 948
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32 390
032
Денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
632 054
033
Денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
974 369
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
16 120 093
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
655 188
010
Сейсмотұрақтылығы күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

361 314
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
15 103 591
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 623 498
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
1 170 258
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
299 701
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
437 212
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
196 747
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
236 598
360
Управление образования города республиканского значения
584 975
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
584 975
373
Управление строительства города республиканского значения
408 551
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
408 551
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
144 295
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
144 295
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
4 808 652
003
Программа занятости
877 944
006
Государственная адресная социальная помощь
119 412
007
Жилищная помощь
234 474
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 650 134
009
Социальная поддержка инвалидов
128 414
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
38 075
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
101 699
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
134 240
024
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12 044
025
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

361 314
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
15 103 591
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 623 498
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 170 258
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
299 701
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
437 212
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
196 747
022
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
236 598
360
Республикалық маңызы бар қаланың білім беру басқармасы
584 975
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
584 975
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
408 551
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
408 551
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
144 295
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
144 295
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 808 652
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
877 944
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
119 412
007
Тұрғын үй көмегі
234 474
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 650 134
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
128 414
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
38 075
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
101 699
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
134 240
024
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
12 044
025
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

512 216
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
506 767
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
362 354
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
20 801
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
114 644
026
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
1 768
027
Материально-техническое оснащение государственных органов
7 200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
37 566 247
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения
647 265
008
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
647 265
373
Управление строительства города республиканского значения
22 909 230
012
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 962 905
017
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
15 619 546
019
Строительство жилья
5 326 779
374
Управление жилья города республиканского значения
53 708
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам жилья
52 328
005
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
500
009
Материально-техническое оснащение государственных органов
880
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 253 848
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 253 848
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения
3 893 979
010
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 508 513
014
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
385 466
015
Приобретение коммунальной техники для очистки от снега территории города Алматы
1 000 000
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения
2 192 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства

512 216
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
506 767
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
362 354
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
20 801
019
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
114 644
026
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
1 768
027
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
7 200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
37 566 247
371
Республикалық маңызы бар қаланың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
647 265
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
647 265
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
22 909 230
012
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
1 962 905
017
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
15 619 546
019
Тұрғын үй салу
5 326 779
374
Республикалық маңызы бар қаланың тұрғын үй басқармасы
53 708
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 328
005
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
500
009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
880
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 253 848
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу
1 253 848
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
3 893 979
010
Кадрларды қайта даярлау және өңірлік жұмыспен қамту стратегиясын іске асыру шеңберінде ерекше қорғалатын табиғат аумақтарын және су шаруашылығы ғимараттарын жөндеу
2 508 513
014
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесiнiң қызмет етуi
385 466
015
Алматы қаласының ауданын қардан тазалау үшін коммуналдық техника сатып алу
1 000 000
371
Республикалық маңызы бар қаланың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 192 200
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер