О внесении изменений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года N 272 "О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы"
Решение XXIХ сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 12 июля 2010 года N 330. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 19 июля 2010 года за N 855. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением Маслихата города Алматы от 29 июля 2011 года № 464
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением XXXXVI-й сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 29.07.2011 № 464.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, со статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010 - 2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 828, опубликовано 26 декабря 2009 года в газете «Алматы ақшамы» № 151(4242) и 26 декабря 2009 года в газете «Вечерний Алматы» № 157) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями XXV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 января 2010 года № 275 «О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 835, опубликовано 4 февраля 2010 года в газете «Алматы ақшамы» № 14 (4259) и 4 февраля 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 14-15), XXVII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 апреля 2010 года № 306 «О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 841, опубликовано 20 апреля 2010 года в газете «Алматы ақшамы» № 47 (4292) и 20 апреля 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 49-50»), внеочередной XXVIII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 4 июня 2010 года № 325 «О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 849, опубликовано 12 июня 2010 года в газете «Алматы ақшамы» № 72-73 (4318) и 12 июня 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 72-74 (11279-11280») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 272 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІХ сессиясының 2010 жылғы 12 шілдедегі N 330 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 19 шілдедегі N 855 тіркелді. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі N 464 шешімімен
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXVІ сессиясының 2011.07.29 N 464 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағы және 108 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 67 баптарына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 828 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 151(4242) санында және 2009 жылғы 26 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 157 санында жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 275 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 835 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 4 ақпандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 14(4259) санында және 2010 жылғы 4 ақпандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 14-15 санында жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 306 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 841 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 20 сәуірдегі «Алматы ақшамы» газетінің № 47(4292) санында және 2010 жылғы 20 сәуірдегі «Вечерний Алматы» газетінің № 49-50 санында жарияланған, IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXVIII сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 4 маусымдағы № 325 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 849 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 12 маусымдағы «Алматы ақшамы» газетінің № 72-73(4318) санында және 2010 жылғы 12 маусымдағы «Вечерний Алматы» газетінің № 72-74 (11279-11280) санында жарияланған) мынадай өзгертулер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры «262 247 755» заменить цифрами «272 488 755»;
цифры «148 077 700» заменить цифрами «158 077 700»;
цифры «867 300» заменить цифрами «2 208 300»;
цифры «4 855 000» заменить цифрами «3 755 000»;
в подпункте 2):
цифры «260 569 998» заменить цифрами «269 797 814»;
в пункте 6:
цифры «3 212 258» заменить цифрами «3 932 434»;
в пункте 7:
цифры «672 965» заменить цифрами «672 756»;
в пункте 8:
цифры «6 946 037» заменить цифрами «7 375 778»;
в пункте 9:
цифры «37 958 629» заменить цифрами «39 098 256»;
в пункте 10:
цифры «33 053 436» заменить цифрами «34 055 683»;
в пункте 11:
цифры «7 101 433» заменить цифрами «7 284 745»;
в пункте 12:
цифры «26 291 956» заменить цифрами «28 398 096»;
в пункте 13:
цифры «14 132 655» заменить цифрами «14 781 061»;
в пункте 13-1:
цифры «14 365 056» заменить цифрами «14 436 496»;
в пункте 14:
цифры «1 156 126» заменить цифрами «1 342 838»;
в пункте 15:
цифры «802 883» заменить цифрами «804 607»;
в пункте 16:
цифры «45 851 240» заменить цифрами «47 670 132»;
в пункте 17:
цифры «3 516 206» заменить цифрами «5 507 889»;
в пункте 19:

«262 247 755» цифрлары «272 488 755» цифрларымен ауыстырылсын;
«148 077 700» цифрлары «158 077 700» цифрларымен ауыстырылсын;
«867 300» цифрлары «2 208 300» цифрларымен ауыстырылсын;
«4 855 000» цифрлары «3 755 000» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«260 569 998» цифрлары «269 797 814» цифрларымен ауыстырылсын;
6 тармақтың:
«3 212 258» цифрлары «3 932 434» цифрларымен ауыстырылсын;
7 тармақтың:
«672 965» цифрлары «672 756» цифрларымен ауыстырылсын;
8 тармақтың:
«6 946 037» цифрлары «7 375 778» цифрларымен ауыстырылсын;
9 тармақтың:
«37 958 629» цифрлары «39 098 256» цифрларымен ауыстырылсын;
10 тармақтың:
«33 053 436» цифрлары «34 055 683» цифрларымен ауыстырылсын;
11 тармақтың:
«7 101 433» цифрлары «7 284 745» цифрларымен ауыстырылсын;
12 тармақтың:
«26 291 956» цифрлары «28 398 096» цифрларымен ауыстырылсын;
13 тармақтың:
«14 132 655» цифрлары «14 781 061» цифрларымен ауыстырылсын;
13-1 тармақтың:
«14 365 056» цифрлары «14 436 496» цифрларымен ауыстырылсын;
14 тармақтың:
«1 156 126» цифрлары «1 342 838» цифрларымен ауыстырылсын;
15 тармақтың:
«802 883» цифрлары «804 607» цифрларымен ауыстырылсын;
16 тармақтың:
«45 851 240» цифрлары «47 670 132» цифрларымен ауыстырылсын;
17 тармақтың:
«2 471 163» цифрлары «3 449 662» цифрларымен ауыстырылсын;
19 тармақтың:

269 797 814
01
Государственные услуги общего характера
3 932 434
111
Аппарат маслихата города республиканского значения
65 652
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения
64 852
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
800
121
Аппарат акима города республиканского значения
2 104 899
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения
927 964
002
Создание информационных систем
188 947
003
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
8 701
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
91 843
005
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
887 444
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 228 433
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
417 058
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
811 375
356
Управление финансов города республиканского значения
407 326
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
122 731
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
13 129
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
104 723
010
Организация приватизации коммунальной собственности
152 136
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
14 607
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения
126 124
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления города республиканского значения
126 124
02
Оборона
672 756
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
117 895
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15 860
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения
102 035
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
554 861
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий

269 797 814
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
3 932 434
111
Республикалық маңызы бар қала мәслихатының аппараты
65 652
001
Республикалық маңызы бар қала мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
64 852
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
800
121
Республикалық маңызы бар қала әкімінің аппараты
2 104 899
001
Республикалық маңызы бар қала әкімінің қызметін қамтамасыз ету
927 964
002
Ақпараттық жүйелер құру
188 947
003
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
8 701
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
91 843
005
Жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
887 444
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 228 433
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
417 058
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
811 375
356
Республикалық маңызы бар қаланың қаржы басқармасы
407 326
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 731
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
13 129
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
104 723
010
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
152 136
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
14 607
357
Республикалық маңызы бар қаланың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
126 124
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және республикалық маңызы бар қала, астана басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126 124
02
Қорғаныс
672 756
350
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
117 895
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
15 860
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және республикалық маңызы бар қаланың аумақтық қорғанысы
102 035
350
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
554 861
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

007
Пропаганда здорового образа жизни
123 141
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
805
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
4 877 138
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами
3 029 736
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
94 393
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
406 937
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
351 656
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
398 688
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
469 947
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
125 781
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
7 513 261
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
5 899 633
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 613 628
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
2 882 309
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
2 867 858
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения
14 451
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
1 751 932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
62 748
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
237 550
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 948
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
32 390
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций здравоохранения
638 831
033
Материально-техническое оснащение медицинских государственных организаций здравоохранения
777 465
373
Управление строительства города республиканского значения
16 414 462
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
774 767
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
361 314
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

007
Салауатты өмір салтын насихаттау
123 141
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
805
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
4 877 138
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 029 736
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
94 393
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
406 937
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
351 656
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
398 688
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
469 947
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
125 781
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
7 513 261
010
Республикалық бюджеттен қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
5 899 633
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 613 628
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
2 882 309
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 867 858
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
14 451
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
1 751 932
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
62 748
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
237 550
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 948
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32 390
032
Денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
638 831
033
Денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
777 465
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
16 414 462
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
774 767
010
Сейсмотұрақтылығы күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
361 314
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

15 278 381
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 284 745
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
1 258 868
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
342 701
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
478 222
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
196 747
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
241 198
360
Управление образования города республиканского значения
567 840
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
567 840
373
Управление строительства города республиканского значения
108 551
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
108 551
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
144 314
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
144 314
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
4 740 279
003
Программа занятости
877 944
006
Государственная адресная социальная помощь
161 101
007
Жилищная помощь
234 474
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 548 655
009
Социальная поддержка инвалидов
124 463
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 413
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
101 699
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
101 805
024
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
33 044
025
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

15 278 381
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 284 745
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 258 868
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
342 701
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
478 222
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
196 747
022
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
241 198
360
Республикалық маңызы бар қаланың білім беру басқармасы
567 840
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
567 840
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
108 551
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
108 551
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
144 314
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
144 314
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 740 279
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
877 944
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
161 101
007
Тұрғын үй көмегі
234 474
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 548 655
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
124 463
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 413
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
101 699
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
101 805
024
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
33 044
025
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

512 681
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
464 893
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
320 480
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
20 801
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
114 644
026
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
1 768
027
Материально-техническое оснащение государственных органов
7 200
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
28 398 096
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения
611 900
008
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
611 900
373
Управление строительства города республиканского значения
14 952 428
012
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 962 905
017
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 004 766
019
Строительство жилья
1 984 757
374
Управление жилья города республиканского значения
52 400
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам жилья
51 500
005
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
500
009
Материально-техническое оснащение государственных органов
400
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 253 848
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 253 848
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения
2 898 630
010
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 508 513
014
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
390 117
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения
2 228 326
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
35 906
005
Развитие коммунального хозяйства
670 903
006
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

512 681
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
464 893
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
320 480
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
20 801
019
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
114 644
026
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
1 768
027
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
7 200
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
28 398 096
371
Республикалық маңызы бар қаланың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
611 900
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
611 900
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
14 952 428
012
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
1 962 905
017
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
11 004 766
019
Тұрғын үй салу
1 984 757
374
Республикалық маңызы бар қаланың тұрғын үй басқармасы
52 400
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 500
005
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
500
009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
400
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 253 848
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу
1 253 848
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2 898 630
010
Кадрларды қайта даярлау және өңірлік жұмыспен қамту стратегиясын іске асыру шеңберінде ерекше қорғалатын табиғат аумақтарын және су шаруашылығы ғимараттарын жөндеу
2 508 513
014
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесiнiң қызмет етуi
390 117
371
Республикалық маңызы бар қаланың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 228 326
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 906
005
Коммуналдық шаруашылық дамыту
670 903
006
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесін қалыптастыру