О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 8 июня 2010 года N 2/394 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год"
Постановление Акимата города Алматы от 19 августа 2010 года N 3/526. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 13 сентября 2010 года за N 857. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием на 2010-2011 учебный год" от 8 июня 2010 года № 2/394 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 852, опубликовано 8 июля 2010 года в газете "Алматы Ақшамы" № 84, 8 июля 2010 года в газете "Вечерний Алматы" № 85) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение к постановлению
Акимата города Алматы
от 19 августа 2010 года № 3/526
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным
образованием на 2010-2011 учебный год
Наименование
учебного
заведения
Код и
название
специаль-
ностей
Квалификация
на 2010-2011 год
все-
го
уча-
щих-
ся
В том числе
на базе
9 клас-
сов
(язык обуче-
ния)
на базе
11
клас-
сов
(язык
обуче-
ния)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный казахский гуманитарно- педагогический колледж № 1"
0101000- Дошкольное воспитание и обучение
0101013- воспитатель дошкольных организаций
50
25 (ка- захский)
25(ка- захский)
0105000- Начальное образование
0105013- учитель начального образования
75
50 (ка- захский)
25 (ка- захский)
0105003- учитель иностран- ного языка
25
25 (ка- захский)
0510000- Делопроиз- водство и архивоведе- ние (по отраслям и областям применения)
0510023- делопроиз- водитель
25
25 (ка- захский)
0512000- переводческое дело
0512013- переводчик
25
25 (ка- захский)
Итого:
200
150 (ка- захский)
50 (ка- захский)
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный гуманитарно- педагогический колледж № 2"
0101000- Дошкольное воспитание и обучение
0101013- воспитатель дошкольных организаций
25
25 (рус- ский)
0105000- Начальное образование
0105013- учитель начального образования
50
25 (каз- ахский)
25 (рус- ский)
0105033- учитель иностран- ного языка начального образования
25
25 (рус- ский)
25 (рус- ский)
0105023 учитель информатики начального образования
25
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
0512000- Переводческое дело (по видам)
0512013- переводчик
50
Итого:

Алматы қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 8 маусымдағы N 2/394 "2010-2011 оқу жылына техниқалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 тамыздағы N 3/526 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 13 қыркүйекте N 857 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 2/394 "2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 852 болып тіркелген, 2010 жылғы 8 шілдедегі "Алматы Ақшамы" газетінің № 84, 2010 жылғы 8 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 85 сандарында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулының қосымшасын осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2010 жылғы "19" тамыздағы
№ 3/526 қаулысына қосымша
2010-2011 оқу жылына техникалық және кәсіптік білімді
мамандар даярлау үшін мемлекеттік білім беру
тапсырысы
Оқу мекемесінің атауы
Мамандықтың коды мен атауы
Біліктілік
2010-2011 жылдарға
Оқушы саны
соның ішінде
9 сынып негізінде (оқу тілі)
11 сынып негізінде (оқу тілі)
1
"№ 1 Алматы мемлекеттік қазақ гуманитарлық
педагогтік колледжі"
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 – Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0101013- Мектепке дейінгі балалар мекемесінің тәрбиешісі
50
25
25
0105000 – Бастауыш білім беру
0105013- Бастауыш білім беру мұғалімі
50
25
25
0105003-шетел тілі мұғалімі
25
25
0510000-Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану (қолдану саласы бойынша)
0510023- іс жүргізуші
25
25
0512013 - Аудармашы
25
25
барлығы:
200
150
қазақша
50
қазақша
2
"№ 2 Алматы мемлекеттік гуманитарлық-
педагогтік колледжі"
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0101000 – Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту
0101013- Мектепке дейінгі балалар мекемесінің тәрбиешісі
25
25
орысша
0105000 – Бастауыш білім беру
0105013- Бастауыш білім беру мұғалімі
50
25
қазақша
25
орысша
0105033- Шетел тілінен бастауыш білім беру мұғалімі
25
25
орысша
0105023- Информатика пәнінен бастауыш білім беру
25
25
орысша
0512000 – Аударма ісі (түрлері бойынша)
0512013-
аудармашы
50
25
орысша
25
қазақша
барлығы:

175
25 (ка- захский)
100 (рус- ский)
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж сервиса и технологий"
0506000- Парикма- херское искусство и декоративная косметика
05069063- художник- модельер
63
25 (ка- захский)
25(рус- ский)
13(спе- циальная группа)
0507000- Организация обслуживания гостиничных хозяйств
0507063- менеджер по сервису
25
25 (рус- ский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211083- модельер- конструктор
87
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
12 (спе- циальная группа)
1304000- Вычисли- тельная техника и программное обеспечение (по видам)
1304043- техник- программист
50
25 (ка- захский) 25 (рус-
ский)
051800- Учет и аудит (по отраслям)
0518023- Бухгалтер – ревизор (аудитор)
50
50 (ка- захский)
Итого:
275
150 (ка- захский)
100 (рус- ский)
25 (спе- циальная группа)
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж новых технологий"
1201000- Техническое обслужива- ние, ремонт и эксплуатация авто- транспортных средств
1201133- техник- механик
75
25 (ка- захский)
50 (рус- ский)
1202000- Организация перевозок и управление движением на транспорте (по отраслям)
1202063- техник
25
25 (ка- захский
1310000- Техническая эксплуатация транс- портного радиоэлек- тронного оборудования (по видам транспорта)
1310013- техник- электроник
50
50 (рус- ский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211083- модельер- конструктор
50
50 (рус- ский)
0515000- Менеджмент (по отрас- лям и областям применения)
0515013- менеджер на автотран- спорте
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
250
75 (ка- захский)
175(рус- ский)
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный политехнический колледж"
1014000- Технология машиностро- ения (по видам)
1014023- техник- механик
25
25 (рус- ский)
1304000- Вычисли- тельная техника и программное обеспечение
1304033- техник
88
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
13 (спе- циальная группа)
1304043- техник- программист
162
125 (ка- захский)
25 (рус- ский)
12 (спе- циальная группа)
1304053- техник по защите информации
25
25 (ка- захский)
1306000- Радиоэлек- троника и связь (по видам)
1306113- техник- электроник
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1305000- Информаци- онные системы
1305023- техник- программист
25
25 (рус- ский)
Итого:
400
250 (ка- захский)
125 (рус- ский)
25 (спе- циальная группа)
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж энергетики и электронных технологий"
0901000- Электрообо- рудование электро- станций, подстанций и сетей (по видам)
0901043- техник- электрик

175
25 қазақша
100 орысша
25
қазақша
25
орысша
3
"Алматы мемлекеттік сервис және технология колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0506000 – Шаштараз өнері және сәндік косметика
0506063- Суретші-
модельер
63
25
қазақша
25
орысша
13
арнайы
0507000 – Қонақ үй шаруашылығына қызмет көрсету және ұйымдастыру
0507063- Қызмет көрсетуші менеджер
25
25
орысша
1211000 – Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211083- модельші-
нұсқаушы
87
50
қазақша
25
орысша
12
арнайы
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету
1304043- техник-
бағдарламашы
50
25
қазақша
25 орысша
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
0518023- бухгалтер-
ревизор
50
50 қазақша
барлығы:
275
150 қазақша
100 орысша
25 арнайы
4
"Алматы мемлекеттік жаңа технологиялар колледжі"
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1201000 – Автокөлікті жөндеу, пайдалану, жөндеу және қызмет көрсету
1201133-
техник-
механик
75
25 қазақша
50 орысша
1202000 – Көліктегі қозғалысты басқару және тасымалдауды ұйымдастыру (әр сала бойынша)
1202063- техник
25
25 қазақша
1310000 – Көліктік радиоэлектрондық жабдықтарды техникалық пайдалану (әр сала бойынша)
1310013- техник-
электроншы
50
50 орысша
1211000 – Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211083- модельші-
нұсқаушы
50
50 орысша
0515000 – Менеджмент (салалар бойынша)
0515013- менеджер
50
25 қазақша
25 орысша
барлығы:
250
75 қазақша
175 орысша
5
"Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1014000 – Машина жасау технологиясы (түрлері бойынша)
1014023- техник-
механик
25
25 орысша
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету
1304033- техник
88
50 қазақша
25 орысша
13 арнайы
1304043-
техник-
бағдарламашы
162
125 қазақша
25 орысша
12 арнайы
1304053-ақпаратты қорғау технигі
25
25 қазақша
1306000-Радиоэлектроника және байланыс (түрлері бойынша)
1306113- техник-
электроншы
75
50 қазақша
25 орысша
1305000- Ақпараттық жүйелер
1305023-
техник- бағдарламашы
25
25 орысша
барлығы:
400
250 қазақша
125 орысша
25 арнайы
6
"Алматы мемлекеттік энергетика және электрондық технологиялар колледжі"
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0901000 – Электр станциялары мен кішігірім станциялардың электр жабдықтары (түрлері бойынша)
0901003- техник-
электр шебері

125
100 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0906000- Теплоэнер- гетические, теплофика- ционные котельные установки тепловых электричес- ких станций
0906033- техник- теплотехник
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1310000- Техническая эксплуатация транспорта радиоэлек- тронного оборудования (по видам транспорта)
1310063- техник- электроник
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0515000- Менеджмент (по отраслям и областям применения)
0515013- менеджер (по отраслям)
50
25 (ка- захский)
25(рус- ский)
Итого:
300
200 (ка- захский)
100 (рус- ский)
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный бизнес колледж"
051800- Учет и аудит (по отраслям)
0518033- экономист по бухгал- терскому учету и анализу хозяйст- венной дея- тельности
100
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25(ка- захский)
0515000- Менеджмент (в торговле)
0515013- менеджер
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0513000- Маркетинг (по отраслям)
051053- маркетолог
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1226000- Технология и организация производства продукции предприятий питания
1226043- техник- технолог
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1219000- хлебопекарное, макаронное и кондитерское производство
1219243- техник- технолог
25
25 (рус- ский)
1304000- Вычисли- тельная техника и программное обеспечение
1304033- техник- программист
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
Итого:
350
175 (ка- захский)
150 (рус- ский)
25(ка- захский)
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж технологии и менеджмента"
0508000- Организация питания
0508063- Менеджер по сервису
50
25(рус- ский)
25(ка- захский)
0515000- Менеджмент (по отраслям и областям применения)
05152013- Менеджер
25
25(рус- ский)
0518000- Учет и аудит
0518023- Бухгалтер – ревизор (аудитор)
25
25(рус- ский)
1226000- Технология и организация производ- ства продукции предприятий питания
1226043- Техник- технолог
25
25(ка- захский)
1225000- Производство мяса и мясных продуктов (по видам)
1225113- техник- технолог
25
25(рус- ский)
Итого:
150
100 (рус- ский)
50 (ка- захский)
9
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный колледж транспорта и коммуникации"
1303000- Автоматика, телемеханика и управление движением на железно- дорожном транспорте
1303043- электро- механик
25
25 (ка- захский)
0904000- электро- снабжение, эксплуата- ция, техническое обслуживание и ремонт электротехнических систем железных дорог
0904033- электро- механик
25
25 (рус- ский)
1409000- Строитель- ство железных дорог, путь и путевое хозяйство
1409053- техник- строитель
50
25 (ка- захский)
25(рус- ский)
1203000- Организация перевозок и управление движением на желез- нодорожном транспорте
1203053- техник
50
25(рус- ский)
25 (ка- захский)
1108000- Эксплуата- ция, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог (по видам)
1108213- электроме- ханик
75
25 (ка- захский)
50 (рус- ский)
Итого:

125
100 қазақша
25 орысша
0906000– Жылу электр станцияларының жылу энергетикалық, жылыту қазан қондырғыларын пайдалану
0906033- техник-жылу технигі
50
25 қазақша
25 орысша
1310000 – Көліктік радиоэлектрондық жабдықтарды техникалық пайдалану (әр сала бойынша)
1310013- қондырғыларды пайдалану және жөндеу технигі
75
50 қазақша
25 орысша
0515000 – Менеджмент (сала бойынша)
0515013- менеджер (сала бойынша)
50
25 қазақша
25 орысша
барлығы:
300
200 қазақша
100 орысша
7
"Алматы
мемлекеттік
бизнес колледжі"
Мемлекеттік
коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0518000 – Есеп және аудит (әр сала бойынша)
0518033- Шаруашылық қызметті талдау және бухгалтерлік есеп бойынша экономист
100
50 қазақша
25 орысша
25 қазақша
0515000 – Менеджмент
(әр сала бойынша)
0515013-
менеджер
50
25 қазақша
25 орысша
0513000 – Маркетинг
(әр сала бойынша)
051053- маркетолог
50
25 қазақша
25 орысша
1226000 – Тамақтандыру мекемелері тағамдарын өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру
1226043- техник-
технолог
75
50 қазақша
25 орысша
1219000– Нан, макарон және кондитер өндірісінің технологиясы
1219243- техник-
технолог
25
25 орысша
1304000 – Электрондық есептеу және бағдарламалық қамтамасыз ету
1304033- техник- бағдарламашы
50
25 қазақша
25 орысша
барлығы:
350
175 қазақша
150 орысша
25 қазақша
8
"Алматы мемлекеттік технология және менеджмент колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
0508000 -Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508063-
қызмет көрсету менеджері
50
25 қазақша
25 орысша
0515000-
Менеджмент (салалар бойынша)
0515013-
менеджер
25
25 орысша
0518000-Есеп және аудит
0518023-
бухгалтер-
ревизор
25
25 орысша
1226000-
Тамақтандыру кәсіпорындарының өнімдерін өндірудің технологиясы және оны ұйымдастыру
1226000- техник-технолог
25
25 қазақша
1225000-Ет және ет тағамдарын өндіру
1225133-техник-технолог
25
25 орысша
барлығы:
150
50 қазақша
100 орысша
9
"Алматы мемлекеттік
көлік және коммуникациялар колледжі"
Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
1303000-Темір жол қозғалысында автоматика, телемеханиканы басқару
1303043-электромеханик
25
25 қазақша
0904000-Темір жол электротехникалық жүйелерін электрмен жабдықтау, пайдалану, техникалық қызмет көрсету және жөндеу
0904033-электромеханик
25
25 орысша
1409000 – Теміржол құрылысы, теміржол және теміржол шаруашылығы
1409053- құрылысшы-
техник
50
25 қазақша
25 орысша
1203000-Теміржол көлігімен тасымалдауды ұйымдастыру және басқару
1203053-
техник
50
25 қазақша
25 орысша
1108000– Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану, жөндеу және техникалық күтім жасау (әр сала бойынша)
1108213-электромеханик
75
25 қазақша
50 орысша
барлығы:

250
100 (ка- захский)
150(рус- ский)
11
Государственное учреждение Про- фессиональный лицей № 3
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211062- Портной
25
25(ка- захский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211072- Модельер- закройщик
50
25(ка- захский)
25(рус- ский)
0506000- Парикмахерское искусство декоративная косметика
0506012- Парикмахер- модельер
125
25(ка- захский)
75(рус- ский)
25(рус- ский)
1304000- Вычисли- тельная техника и программное обеспечение
1304012- Оператор электронно- вычисли- тельных машин
50
25(рус- ский)
25(ка- захский)
0508000- Организация питания
0508012- Повар
25
25(рус- ский)
Итого:
275
100(ка- захский)
150(рус- ский)
25(рус- ский)
12
Государственное учреждение Про- фессиональный лицей № 4
1114000- Сварочное дело(по отраслям)
1114042- Электро-
газо-
сварщик
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1401000- Строитель- ство и экс- плуатация зданий и сооружений
1401042- Штукатур
25
25(рус- ский)
1401052- Маляр
1401102- Облицовщик- плиточник
1414000- Мебельное производство
1414012- Комплектовщик мебели
25
25(рус- ский)
1414032- Станочник деревообра- батывающих станков
1414052- Сборщик изделий из древесины
0416000- Архитектура
0416012- Исполнитель художест- венно-офор- мительских работ
25
25(рус- ский)
1119000- Холодильно- компрес- сорные машины и установки
1119012- Монтажник оборудования холодильных установок
25
25(рус- ский)
1201000- Техническое обслужива-
ние и ремонт эксплуатация автотранс- портных средств
1201072- Слесарь по ремонту автомобилей
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0502000 Обслуживание и ремонт те- лекоммуни- кационного оборудования
0502012- Радиомеха- ник по ремонту и обслужива- нию аппаратуры
25
25(рус- ский)
0510000- Делопроиз- водство и архивове- дение
0510012- Секретарь- референт
25
25(ка- захский)
0518000- Учет и аудит
0518012- Бухгалтер
50
25 (ка- захский)
25(рус- ский)
0512000- Маркетинг
0513042- Агент ком- мерческий
25
25(рус- ский)
Итого:
325
75(ка- захский)
225(рус- ский)
25(рус- ский)
13
Государственное учреждение Про- фессиональный лицей № 5
1227000- Печатное производство
1227072- Оператор электрон- ного набора и верстки
125
50(ка- захский)
25(рус- ский)
25(ка- захский)
25(рус- ский)
1227000- Печатное производство
1227032- Печатник плоской печати
75
25(ка- захский)
25(рус- ский)
25(ка- захский)
1227000- Печатное производство
1227022- Переплетчик
25
25(ка- захский)
1227000- Печатное производство
1227042- Корректор
25
25(ка- захский)
0513000- Маркетинг
0513022- Продавец непродо- вольствен- ных товаров
25
25(рус- ский)
Итого:
275
100 (ка- захский)
50 (рус- ский)
75 (ка- захский)
50 (рус- ский)
14
Государственное учреждение Про- фессиональный лицей № 6
1201000- Техническое обслуживание и ремонт экс- плуатация автотранс- портных средств
1201072- Слесарь по ремонту автомобилей

250
100 қазақша
150 орысша
11
№ 3 кәсіптік лицей
Мемлекеттік мекеме
1211000-Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211062-
Тігінші
25
25 қазақша
1211000-Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211072-
Модельер-
пішуші
50
25 қазақша
25 орысша
0506000-Шаштараз өнері және сәндік косметика
0506012-Шаш
тараз-
модельер
125
25 қазақша
75 орысша
25 орысша
1304000- Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету(түрлері бойынша)
1304012- Электрондық есептеу машинасының операторы
50
25 орысша
25 қазақша
0508000- Тамақтандыруды ұйымдастыру
0508012-
Аспаз
25
25 орысша
барлығы:
275
100 қазақша
150 орысша
25 орысша
12
№ 4 кәсіптік лицей
Мемлекеттік мекеме
1114000-Дәнекерлеу ісі( салалар бойынша)
1114042-
Электргазбен дәнекерлеуші
50
25 қазақша
25 орысша
1401000- Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1401042-
Сылақшы
1401052-
Бояушы
25
25 орысша
1414000-Жиһаз өндірісі
1414012-
Жиһаз жинақтаушы
25
25 орысша
0416000- Сәулет
0416012-
Көркемдік-
әсемдеу жұмыстарын жүргізуші
25
25 орысша
1119000-Тоңазытқыш компрессорлар машиналары және қондырғылары
1119012-Тоңазытқыш қондырғылар жабдықтарының монтажшысы
25
25 орысша
1201000-Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072-Автокөлік жөндейтін слесарь
50
25 орысша
25 қазақша
0502000 – Телекоммуникациялық құралдарды жөндеу және қызмет көрсету
0502012-Аппаратура жөндеу және қызмет көрсету радиомеха
нигі
25
25 орысша
0510000-Іс қағаздарын жүргізу және мұрағаттану (салалары бойынша)
0510012-
Хатшы-
референт
25
25 орысша
0518000-Есеп және аудит
0518012-Бухгалтер
50
25 орысша
25 орысша
0513000-Маркетинг
0513042-
Коммерция агенті
25
25 орысша
барлығы:
325
75 қазақша
225 орысша
25 орысша
13
№ 5 кәсіптік лицей Мемлекеттік мекеме
1227000-
Полиграфия өндірісі
1227072-Электрондық теру және беттеу операторы
125
50 қазақша
25 орысша
25 қазақша
25 орысша
1227000- Полиграфия өндірісі
1227032-Жазық баспа баспагері
75
25 қазақша
25 орысша
25 қазақша
1227000- Полиграфия өндірісі
1227022-Түптеуші
25
25 қазақша
1227000- Полиграфия өндірісі
1227042-Корректор
25
25 қазақша
0513000-Маркетинг
0513022-Азық-
түлік емес тауарлардың сатушысы
25
25 орысша
барлығы:
275
100 қазақша
50 орысша
75 қазақша
50 орысша
14
№ 6 кәсіптік лицей
Мемлекеттік мекеме
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072-Автокөлік жөндейтін слесарь

175
75 (ка- захский)
100(рус- ский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт экс- плуатация автотранс- портных средств
1201052- Менеджер автосервиса
25
25 (рус- ский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт экс- плуатация автотранс- портных средств
1201042- Контролер техничес- кого состояния автотранс- портных средств
25
25 (рус- ский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт экс- плуатация автотранс- портных средств
1201082- Мастер по ремонту кузовов автотранс- портных средств
25
25 (рус- ский)
Итого:
250
75(ка- захский)
175(рус- ский)
15
Государственное учреждение Про- фессиональный лицей № 7
1401000- Строитель- ство и экс- плуатация зданий и сооружений
1401042- Штукатур, маляр
25
25(рус- ский)
1401000- Строительство и экс- плуатация зданий и сооружений
1401032- Столяр- строитель- ный
Паркетчик
Специалист по сухому методу строитель- ства
50
25(ка- захский)
25(рус- ский)
0413000- Декоративно- прикладное искусство и народные промысли
0413132- Изготови- тель музыкальных инструмен- тов
25
25 (ка- захский)
1401000- Строитель- ство и экс- плуатация зданий и сооружений
1401012- Каменщик печник
25
25 (рус- ский)
1114000- Сварочное дело
1114042- Электрога- зосварщик
125
75 (ка- захский)
50 (рус- ский)
Итого:
250
125 (ка- захский)
125 (рус- ский)
16
Государственное учреждение Про- фессиональный лицей № 8
1201000- Техническое обслуживание и ремонт экс- плуатация автотранс- портных средств
1201072- Слесарь по ремонту автомобилей
25
25 (рус- ский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211072- Модельер- закройщик
25
25 (ка- захский)
1211000- Швейное производство и моделирование одежды
1211062- Портной
25
25 (ка- захский)
1503000- Растение- водство
1503062- Цветовод
25
25 (рус- ский)
1304000- Вычисли- тельная техника и программное обеспечение
1304012- Оператор ЭВМ
75
50 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1401000- Строитель- ство и экс- плуатация зданий и сооружений
1401032- Столяр стро- ительный
22
22 (рус- ский)
1401000- Строитель- ство и экс- плуатация зданий и сооружений
1401042- Штукатур
11
11 (рус- ский)
1211000- Швейное про- изводство и моделиро- вание одежды
1211032- Швея
22
22 (рус- ский)
0509000- Обувное дело
0509032- Обувщик по ремонту обуви
10
10 (рус- ский)
Итого:
240
100 (ка- захский)
140 (рус- ский)
17
Государственное учреждение Про- фессиональный лицей № 9
1307000- Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещения
1307032- Монтажник связи кабельщик
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1307000- Эксплуатация линейных сооружений электросвязи и проводного вещения
1307022- Электромонтер линейных сооружений электро- связи и проводного вещания
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1306000- Радиоэлек- троника и связь
1306032- Оператор связи
75
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
25 (ка- захский)
1115000- Электроме- ханическое оборудование в про- мышленности
1115042- Электро- монтер по ремонту и обслужива- нию элек- трообору- дования
25
25 (рус- ский)
1109000- Токарное дело метал- лообработка
1109102- Станочник широкого профиля
25
25 (рус- ский)
1112000- Эксплуатация машин и оборудования про- мышленности
1112032- Слесарь- ремонтник
25
25 (рус- ский)
1201000- Техническое обслуживание и ремонт экс- плуатация автотранс- портных средств
1201072- Слесарь по ремонту автомобилей
50
50 (ка- захский)
1114000- Сварочное дело
1114042- Электрога- зосварщик
25
25 (рус- ский)
Итого:

175
100 орысша
75 қазақша
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201052-Автокөлікке қызмет көрсету менеджері
25
25 орысша
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201042- Автокөліктің техникалық жағдайын бақылаушы
25
25 орысша
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201082- Автокөлік шанағын жөндеу шебері
25
25 орысша
барлығы:
250
75 қазақша
175 орысша
15
№ 7 кәсіптік лицей
Мемлекеттік мекеме
1401000-Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1401042-Сылақшы
1401052-Бояушы
25
25 орысша
1401000- Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1401032-Ағаш
ұстасы
1401162-Паркетші
1401202-Құрылыста құрғақ әдісті қолдану маманы
50
25 қазақша
25 орысша
0413000-
Сәндік-
қолданбалы және халықтық кәсіпшілік өнері
0413132-Музыка аспаптарын дайындаушы
25
25 қазақша
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072-Автокөлік жөндейтін слесарь
25
25 орысша
1114000-
Пісіру ісі (салалар бойынша)
1114042-Электргазбен дәнекерлеуші
125
75 қазақша
50 орысша
барлығы:
250
125 қазақша
125 орысша
16
№ 8 кәсіптік лицей
Мемлекеттік мекеме
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072-Автокөлік жөндейтін слесарь
25
25 орысша
1211000-Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211072-Модельер-пішуші
25
25 қазақша
1211000- Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211062-Тігінші
25
25 қазақша
1503000-
Өсімдік шаруашылығы
1503062-Гүл өсіруші
25
25 орысша
1304000-Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304012-Электрондық есептеу машинасының операторы
75
50 қазақша
25 орысша
1401000- Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1401032-Ағаш ұстасы
22
22 орысша
1401000- Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1401042-Сылақшы
11
11 орысша
1211000- Тігін өндірісі және киімдерді модельдеу
1211062-тігінші
22
22 орысша
0509000-Аяқ киім ісі
0509032-Аяқ киім жөндеу шебері
10
10 орысша
барлығы:
240
100 қазақша
140 орысша
17
№ 9 кәсіптік лицей
Мемлекеттік мекеме
1307000-Электр байланысы жүйелерінің құрылғылары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану
1307032-Байланыс монтаждауды-
кабельші
50
25 қазақша
25 орысша
1307000- Электр байланысы жүйелерінің құрылғылары мен сымдық тарату жүйелерін пайдалану
1307022-Электр байланысы жүйелерінің құрылыстары мен сымдық тарату жүйелерінің электромонтеры
50
25 қазақша
25 орысша
1306000-Радиоэлектроника және байланыс
1306032-Байланыс операторы
75
25 қазақша
25 орысша
25 қазақша
1115000-
Өндірістердегі элетромеханикалық жабдықтар
115042- Электржабдықтарын жөндейтін және қызмет көрсететін электромонтер
25
25 орысша
1109000-Токарлық іс және металл өңдеу
(түрлері бойынша)
1109102- Көп сала бойынша станокшы
25
25 орысша
1112000-Өнеркәсіп машиналары және жабдықтарын пайдалану
1112032-Жөндеуші -слесарь
25
25 орысша
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072-
Автокөлік жөндейтін слесарь
50
50 қазақша
1114000-Дәнекерлеу ісі (салалар бойынша)
1114042-Электргазбен дәнекерлеуші
25
25 орысша
барлығы:

325
125 (ка- захский)
175 (рус- ский)
25 (ка- захский)
18
Государственное учреждение Про- фессиональный лицей № 10
1201000- Техническое обслуживание и ремонт экс- плуатация автотранс- портных средств
1201072- Слесарь по ремонту автомобилей
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1401000- Строитель- ство и экс- плуатация зданий и сооружений
1401042- Штукатур
25
25 (рус- ский)
1401052- Маляр
1414000- Мебельное производство
1414032- Станочник дерево- обрабаты- вающих станков комплек- товщик мебели
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1401000- Строитель- ство и экс- плуатация зданий и сооружений
1401000- Специалист по сухому методу строи- тельства
25
25 (рус- ский)
1403000- Монтаж и эксплуатация внутренних санитарно- технических устройств, вентиляции и инженерных систем
1403000- Монтажник санитарно- технических систем и оборудо- вания
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
0901000- Электри- ческое и электроме- ханическое оборудования
0910032- Электро- монтажник по освещению и осветитель- ным сетям
25
25 (рус- ский)
1140000- Сварочное дело
1114042- Электрога- зосварщик
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1304000- Вычисли- тельная техника и программное обеспечение
1304012- Оператор ЭВМ
25
25 (рус- ский)
Итого:
300
100 (ка- захский)
200 (рус- ский)
19
Государственное учреждение Про- фессиональный лицей № 11
1140000- Сварочное дело
1114042- Электрога- зосварщик
25
25 (ка- захский)
1201000- Техническое обслужива- ние и ремонт экс- плуатация автотранс- портных средств
1201072- Слесарь по ремонту автомобилей
50
25 (ка- захский)
25 (рус- ский)
1304000- Вычисли- тельная техника и программное обеспечение
1304012- Оператор ЭВМ
25
25 (ка- захский)
0416000- Архитектура
0416012- Исполнитель художест- венно-офор- мительных работ
25
25(рус- ский)
0910000- Электричес- кое и элек- тромехани- ческое обо- рудования
0910032- Электромон- тажник по освещению и осветительным сетям
25
25 (ка- захский)
Итого:
150
75 (ка- захский)
75 (рус- ский)
20
Профессиональный лицей при Алматинском государственном колледже транспорта и коммуникаций
1108000- Эксплуата- ция, ремонт и техническое обслуживание подвижного состава железных дорог
1108062- Помощник машиниста локомотива
25
25 (ка- захский)
Итого:
25
25 (ка- захский)
21
Государственное учреждение Про- фессиональная школа № 02
1109000- Токарное дело и металло- обработка
1109012- Токарь
50
50 (рус- ский)
1112000- Эксплуатация машин и оборудования про- мышленности
1112022- Слесарь механосбо- рочных работ
25
25 (рус- ский)
1304000- Вычисли- тельная техника и программное обеспечение
1304012- Оператор ЭВМ
25
25 (рус- ский)
1401000- Строитель- ство и экс- плуатация зданий и сооружений
1401032- Столяр стро- ительный
50
50 (рус- ский)
Итого:
150
150(рус- ский)
Всего по профессио- нальным лицеям:

325
125
қазақша
175 орысша
25 қазақша
18
№ 10 кәсіптік лицей мемлекеттік мекеме
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072- Автокөлік жөндейтін слесарь
50
25 қазақша
25 орысша
1401000- Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1401042- Сылақшы
1401042-Бояушы
25
25 орысша
1414000- Жиһаз өндірісі
1414032-Ағаш өңдеу станоктарының станокшысы
1414012-Жиһаз жинақтаушы
50
25 қазақша
25 орысша
1401000- Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1401202-
Құрылыста құрғақ әдісті қолдану маманы
25
25 орысша
1403000-Ішкі санитарлық-техникалық құрылғылар мен вентиляцияны монтаждау және пайдалану
1403052- Санитарлық-техникалық жүйелер мен жабдықтарды монтаждаушы
50
25 қазақша
25 орысша
0901000-Электр және электромеханикалық жабдықтар(түрлері бойынша)
0910032- Жарық түсіру және беру жүйесінің электромонтаждаушысы
25
25 орысша
1140000 - Дәнекерлеу ісі (салалар бойынша)
1114042-Электр
газымен пісіруші
50
25 қазақша
25 орысша
1304000-Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыздандыру(түрлері бойынша)
1304012-Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25 орысша
барлығы:
300
100
қазақша
200 орысша
19
№ 11 кәсіптік лицей
Мемлекеттік мекеме
1140000- Дәнекерлеу ісі (салалар бойынша)
1114042-
Электргазбен дәнекерлеуші
25
25 орысша
1201000- Автокөлікті жөндеу, пайдалану және қызмет көрсету
1201072-Автокөлік жөндейтін слесарь
50
25 қазақша
25 орысша
1304000- Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету(түрлері бойынша
1304012-Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25 қазақша
0416000-Сәулет
0416012-
Көркемдік-
әсемдеу жұмыстарын жүргізуші
25
25 орысша
0910000- Электр және электромеханикалық жабдықтар(түрлері бойынша)
0910032- Жарық түсіру және беру жүйесінің электромонтаждаушысы
25
25 қазақша
барлығы:
150
75 қазақша
75 орысша
20
Алматы мемлекеттік көлік және коммуникация колледжінің жанындағы кәсіптік лицей
1108000-Темір жол жылжымалы құрамдарын пайдалану және техникалық қызмет көрсету
1108062-
Локомотив машинасының көмекшісі
25
25 қазақша
барлығы:
25
25 қазақша
21
№ 02 кәсіптік мектеп Мемлекеттік мекеме
1109000-Токарлық іс және металл өңдеу (түрлері бойынша)
1109012-Токарь
50
50 орысша
1112000-Өнеркәсіп машиналарын және жабдықтарын пайдалану
1112022-Механикалық жинақтау жұмысының слесары
25
25 орысша
1304000-Электрондық есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (түрлері бойынша)
1304012- Электрондық есептеу машинасының операторы
25
25 орысша
1401000- Үйлер мен ғимараттарды салу және пайдалану
1401032- Ағаш ұстасы
50
50 орысша
барлығы:
150
150 орысша
Барлығы кәсіптік лицейлер бойынша: