Об утверждении объемов субсидий на поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур в 2010 году
Решение акима Северо-Казахстанcкой области от 19 мая 2010 года N 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанcкой области 16 июня 2010 года N 1746
В соответствии с пунктом 2 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 7 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами и бюджетом города Астаны на поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2313 «Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами и бюджетом города Астаны на поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур» аким области РЕШИЛ:

2010 жылы өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығын және сапасын арттыруды қолдауға арналған субсидия көлемдерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2010 жылғы 19 мамырдағы N 19 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 16 маусымда N 1746 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 29-бабы 2-тармағына, «Облыстық бюджеттердiң және Астана қаласы бюджетiнiң өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығын және сапасын арттыруды қолдауға 2010 жылғы республикалық бюджеттен бөлiнетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану ережесiн бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2313 қаулысымен бекітілген Облыстық бюджеттердiң және Астана қаласы бюджетiнiң өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығын және сапасын арттыруды қолдауға 2010 жылғы республикалық бюджеттен бөлiнетiн ағымдағы нысаналы трансферттердi пайдалану ережесiнің 7-тармағына сәйкес облыс әкімі ШЕШТІ:

1. Утвердить объемы субсидий на поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур в 2010 году по районам Северо-Казахстанской области (далее – субсидии) согласно приложению.
2. Акимам районов обеспечить целевое использование бюджетных средств на выплату субсидий.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Сапарова А.С.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Билялов
Приложение
к решению акима
Северо-Казахстанской области
от 19 мая 2010 года № 19
Объемы субсидий на поддержку повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур в 2010 году по районам Северо-Казахстанской области
Район
Сумма, тысяч тенге
Айыртауский

1. Өндiрiлетiн ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығын және сапасын арттыруды қолдауға 2010 жылы арналған субсидия көлемдері (бұдан әрі – субсидиялар) облыс аудандары бойынша қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Аудан әкімдері субсидияларды төлеуге арналған бюджеттік қаражаттарды мақсатты пайдалануды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.С. Сапаровқа жүктелсін.
4. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Біләлов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімінің 2010 жылғы 19 мамырдағы
№ 19 шешіміне қосымша
2010 жылы өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығымдылығын және сапасын арттыруды қолдауға арналған субсидияларды облыстың аудандары бойынша бөлу
Аудан
Сомасы, мың теңге
Айыртау