О повышении размеров базовых ставок платы за размещение объектов наружной визуальной рекламы
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 23 июля 2010 года N 27/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 августа 2010 года N 1752. Утратило силу решением маслихата Северо-Казахстанской области от 17 августа 2015 года N 37/11
Сноска. Утратило силу решением маслихата Северо-Казахстанской области от 17.08.2015 N 37/11 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 530 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 г. № 99-ІV, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить размеры базовых ставок платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XXVII сессии областного
маслихата
Т. Конуспаев
Секретарь
областного маслихата
К. Едресов
Приложение к решению
областного маслихата
от 23 июля 2010 г. № 27/5
Размеры ставок ежемесячной платы за размещение наружной (визуальной) рекламы
Ежемесячные ставки платы по объектам рекламы, размещаемым:
1) в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах, устанавливаются исходя из площади и места расположения объекта рекламы:
п/п
Виды рекламы
Ставки платы на недвижимых
объектах (за одну сторону) (МРП)
Первоначальные
Увеличенные в два
раза
Города
област
ного
значе
ния
Города
районного
значения,
поселки,
села,
аулы
Города
областно
го значе
ния
Города
районно
го значе
ния,по
селки,
села,
аулы
1
2
3
4
5
6
1.
Указатели,
вывески,
информационные
щиты площадью
до 2 кв.м (за
один объект)
1
0
2
0
2.
Лайтбоксы
(сити-формата)
2
1
4
2
3.
Рекламно-инфор
мационные
объекты
площадью:
3.1

Сыртқы көрнекі жарнаманы орналастырудың базалық төлем мөлшерін жоғарылату туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 27/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 9 тамызда N 1752 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2015 жылғы 17 тамыздағы N 37/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 17.08.2015 N 37/11 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді).
"Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV Қазақстан Республикасы Кодексінің 530-бабы 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті маңызы бар қоғамдық пайдаланудағы автомобиль жолдарына бөлінген жолақтарда сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға төленетін төлемнің базалық мөлшерін жоғарылату қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
ХХVІІ сессиясының төрағасы
Т.У. Қоныспаев
Облыстық
мәслихаттың хатшысы
Қ. Едіресов
Облыстық мәслихаттың
2010 жылғы 23 шілдедегі
№ 27/ 5 шешіміне қосымша
Сыртқы көрнекі жарнаманы орналастырудың ай сайынғы төлем мөлшері жөнінде қосымша
Мынадай жерлерде орналастырылатын жарнама объектiлерi бойынша ай сайынғы базалық төлемақы ставкалары:
1) жергiлiктi маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлiнген белдеуiнде және елдi мекендерде жарнама объектiсiнiң ауданы және орналастыратын жерi негiзге алына отырып белгiленедi:
Рет
N
Жарнама түрлерi
Жылжымайтын объектiлерге төлемақы
ставкалары бiр жағы үшiн) (АЕК)
Әуелгі
Екі есеге көбейген
Облыстық
маңызы
бар
қалалар
Аудандық
маңызы
бар қала
лар,
кенттер,
селолар,
ауылдар
Облыстық
маңызы
бар қала
лар
Аудандық
маңызы
бар қала
лар, кент
тер, село
лар, ауыл
дар
1
2
3
4
5
6
1.
Ауданы 2 ш.м.
дейiн сiлте
мелер, маңдай
шалар, ақпарат
ты қалқандар
(бiр объект
үшiн)
1
0
2
0
2.
Лайтбокстар
(сити-формат
тағы)
2
1
4
2
3.
Ауданы мынадай
болатын жарна
малық-ақпарат
тық объектiлер:
3.1