О ставках платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников на 2011 год
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 13 декабря 2010 года N 30/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 января 2011 года N 1768. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24 февраля 2012 года N 2/12
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 24.02.2012 N 2/12
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» от 10 декабря 2008 года № 99-ІҮ и статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года № 481 областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников бассейна реки Ишим по Северо-Казахстанской области на 2011 год согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти дней после первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
XXX сессии областного                      областного маслихата
маслихата
Е. Абиев                                   К. Едресов
Приложение
к решению областного маслихата
от 13 декабря 2010 года № 30/8
Размеры ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников бассейна реки Ишим по Северо-Казахстанской области на 2011 год
Вид специаль
ного водо
пользования
Ед изм.
Базовая
ставка
(тенге)
Ставка
платы
на 2010
год
(тенге)
Коэф.
инфля
ции
2010*
2011
Ставка
платы на
2011 год
(тенге)

2011 жылға арналған жер беті көздерінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем мөлшерлері туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы N 30/8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 қаңтарда N 1768 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012 жылғы 24 ақпандағы N 2/12 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2012.02.24 N 2/12 Шешімімен
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-ІV Қазақстан Республикасы Кодексінің 487-бабына, 2003 жылғы 9 шілдедегі № 481 Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 38-бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. 2011 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жер беті көздерінен Есіл өзені бассейінінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем мөлшерлерi қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оны бірінші ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық мәслихаттың
XXX сессиясының төрағасы                   хатшысы
Е. Әбиев                                   Қ. Едіресов
Қосымша облыстық мәслихаттың
2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30/8
шешіміне қосымша
2011 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы бойынша жер беті көздерінен Есіл өзені бассейінінен су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем мөлшерлері
Арнайы су
пайдалану түрі
өлшем
бірлігі
База
лық
мөл
шері
(тең
ге)
2010
жылға
арнал
ған тө
лем мөл
шері
(теңге)
Инфля
ция
коэффи
центі
2010*
2011
2011
жылға
арналған
төлем
мөлшері
(теңге