О внесении изменений и дополнений в решение 22 сессии Петропавловского городского маслихата от 25 декабря 2009 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 2 ноября 2010 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 7 декабря 2010 года N 13-1-184
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213 Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-168 от 18 января 2010 года, опубликовано 22 января 2010 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 5, «Проспект СК» № 4), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «10829141 » заменить цифрами «10853407,3»;
цифры «4768676 » заменить цифрами «4767770»;
цифры «28141» заменить цифрами «27275»;
цифры «961397» заменить цифрами «963169»;
цифры «5070927» заменить цифрами « 5095193,3»;
в подпункте 2)
цифры «10949092,9» заменить цифрами «10973359,2».
в пункте 6:
цифры «112426» заменить цифрами «113015»;
цифры «30426» заменить цифрами « 29039,8»;
цифры «82000» заменить цифрами « 83975,2».
в пункте 10:
подпункте 3)
цифры «49164» заменить цифрами «49140»;
цифры «5541» заменить цифрами «5539 »;
подпункте 6)
цифры «146327» заменить цифрами «146048,5»;
подпункте 7)
цифры «7956» заменить цифрами «1918,8 »;
подпункте 9)
цифры «924901 » заменить цифрами «924522»;
цифры «283343» заменить цифрами «283262»;
цифры «114644» заменить цифрами «114346»;
подпункте 10)
цифры «234402» заменить цифрами «239402».
в пункте 12:
подпункте 24)
цифры «2316» заменить цифрами «5106»;
дополнить подпунктами 25), 26) следующего содержания:
«25) 12767 тысяч тенге – на ремонт сетей теплоснабжения»;
«26) 10430 тысяч тенге – на подготовку проведения Эстафеты огня 7-х зимних Азиатских игр».
в пункте 13:
цифры «70838,7 » заменить цифрами «79445,4».
приложение 1, 4, 6, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.

"2010-2012 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихаты 22 сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 2 қарашадағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 7 желтоқсанда N 13-1-184 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 28-бабы 3-тармағына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2010 жылғы 18 қаңтардағы № 13-1-168 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 5 «Қызылжар-Нұры», № 4 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында
«10829141» цифрлары «10853407,3» цифрларымен ауыстырылсын;
«4768676» цифрлары «4767770» цифрларымен ауыстырылсын;
«28141» цифрлары «27275» цифрларымен ауыстырылсын;
«961397» цифрлары «963169» цифрларымен ауыстырылсын;
«5070927» цифрлары «5095193,3» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
«10949092,9» цифрлары «10973359,2» цифрларымен ауыстырылсын.
6-тармақта:
«112426» цифрлары «113015» цифрларымен ауыстырылсын;
«30426» цифрлары «29039,8» цифрларымен ауыстырылсын;
«82000» цифрлары «83975,2» цифрларымен ауыстырылсын.
10-тармақта:
3) тармақшасында
«49164» цифрлары «49140» цифрларымен ауыстырылсын;
«5541» цифрлары «5539» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
«146327» цифрлары «146048,5» цифрларымен ауыстырылсын;
7) тармақшасында
«7956» цифрлары «1918,8» цифрларымен ауыстырылсын;
9) тармақшасында
«924901» цифрлары «924522» цифрларымен ауыстырылсын;
«283343» цифрлары «283262» цифрларымен ауыстырылсын;
«114644» цифрлары «114346» цифрларымен ауыстырылсын;
10) тармақшасында
«234402» цифрлары «239402» цифрларымен ауыстырылсын.
12-тармақта:
24) тармақшасында
«2316» цифрлары «5106» цифрларымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 25), 26) тармақшаларымен толықтырылсын:
«25) жылумен жабдықтау желілерін жөндеуге - 12767 мың теңге»;
«26) 7-ші қысқы Азия ойындарының Жалын эстафетасын өткізуді даярлауға – 10430 мың теңге».
13-тармақта:
«70838,7» цифрлары «79445,4» цифрларымен ауыстырылсын.
аталған шешімнің 1, 4, 6, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.

48 799,8
2
Программа занятости
137 519
5
Государственная адресная социальная помощь
69 520
6
Жилищная помощь
54 300
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
79 445,4
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 859
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 452
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
23 968
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 306,2
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
26 584
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34 891
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1 918,8
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
182 023,5
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 561 007,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 109
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан.
22 109
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 980 555,5
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
940 544,7
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 189 592,5
5
Развитие коммунального хозяйства
12 688
6
Развитие системы водоснабжения.
724
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
81 457,3
19
Строительство жилья
755 549
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

48 799,8
2
Жұмыспен қамту бағдарламасы
137 519
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
69 520
6
Тұрғын үй көмегі
54 300
7
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
79 445,4
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 859
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 452
13
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
23 968
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 306,2
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
26 584
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
34 891
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1 918,8
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйекке дейінгі кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
182 023,5
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 561 007,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 109
4
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
22 109
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 980 555,5
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу.
940 544,7
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 189 592,5
5
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
12 688
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту.
724
7
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту
81 457,3
19
Тұрғын үй салу
755 549
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

452
Отдел финансов района (города областного значения)
13 000
14
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
13 000
Приложение 3
к решению внеочередной 31 сессии
городского маслихата IV созыва № 1
от 2 ноября 2010 года
Приложение 6
к решению 22 сессии
городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета по г.Петропавловску на 2010 год
Функциональная группа
Сумма
(тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
II. Затраты

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
28 800
14
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
28 800
Петропавл қалалық мәслихатының
2010 жылғы 2 қарашадағы шақырылған
31 кезектен тыс сессиясының № 1 шешіміне
3-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешіміне
6-қосымша
2010 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша республикалық бюджеттен берілетін мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу
Функционалдық топ
Сома
(мың теңге)
Әкiмшi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар

2 696 274,3
4
Образование
376 811
Дошкольное воспитание и обучение
198 389
464
Отдел образования района (города областного значения)
198 389
9
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
198 389
в том числе:
содержание вновь вводимых объектов образования
90 890
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
107 499
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123 808
464
Отдел образования района (города областного значения)
123 808
3
Общеобразовательное обучение
119 026
в том числе:
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5 539
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
49 140
на реализацию государственного образовательного заказа
64 347
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования района (города областного значения)
4 782
обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования,организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
4 782
Прочие услуги в области образования
54 614
464
Отдел образования района (города областного значения)
54 614
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
54 614
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
258 322,3
Социальная помощь
258 322,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
258 322,3
2
Программа занятости
76 420
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
76 420
5
Государственная адресная социальная помощь
25 964
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
3 289
в том числе:
на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
3 289
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 682
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1 918,8
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

2 696 274,3
4
Бiлiм беру
376 811
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
198 389
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
198 389
9
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
198 389
оның ішінде:
жаңадан енгізілген білім объектілерін ұстау
90 890
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
107 499
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123 808
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
123 808
3
Жалпы бiлiм беру
119 026
оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құру
5 539
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыру
49 140
мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
64 347
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдары үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
4 782
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, ортадан кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын «Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз ету
4 782
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
54 614
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
54 614
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
54 614
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
258 322,3
Әлеуметтiк көмек
258 322,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
258 322,3
2
Жұмыспен қамту бағдарламасы
76 420
103
Республикалық бюджеттен берілетін мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
76 420
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25 964
13
Тұрақтылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
3 289
оның ішінде:
медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану мөлшерін ұлғайту
3 289
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 682
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1 918,8
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген әскери қызметшілерге, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйекке дейінгі кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

146 048,5
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 662 010
Жилищное хозяйство
1 264 402
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 264 402
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
239 402
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 025 000
Коммунальное хозяйство
397 608
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
397 608
30
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
114 346
в том числе:
текущий ремонт ливневых канализаций по ул. Сатпаева и ул. Интернациональной
31 166
капитальный ремонт теплоснабжения (пр. Московский; ул. Радищева; ул. Матросова; ул. Уральская; ул. Интернациональная 74, 76, 78; ул. Астана 34, 36, 38)
51 436
капитальный ремонт электрических сетей
31 744
32
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
283 262
в том числе:
реконструкция и модернизация коммунальных сетей - ремонт сетей горячего водоснабжения
50 483
реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
111 532
реконструкция кабельных линий, трансформаторных подстанций, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
17 016
реконструкция электрических сетей
47 272
реконструкция трансформаторных подстанций
56 959
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
135 880
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
135 880
4
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
135 880
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 251
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 251
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2 558
4
Материально-техническое оснащение государственных органов
360
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
333
12
Транспорт и коммуникации
260 000
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
260 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
260 000
8
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
260 000
Приложение 4
к решению внеочередной 31 сессии
городского маслихата IV созыва № 1

146 048,5
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 662 010
Тұрғын үй шаруашылығы
1 264 402
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 264 402
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу.
239 402
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 025 000
Коммуналдық шаруашылық
397 608
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
397 608
30
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді абаттандыру
114 346
оның ішінде:
Сәтпаев к-сі және Интернационал к-сі бойынша нөсерлі канализацияларды ағымдағы жөндеу
31 166
жылумен жабдықтауды күрделі жөндеу (Московский тұйық к-сі; Радищев к-сі; Матросов к-сі; Уральская к-сі; Интернационал к-сі, 74, 76, 78; Астана к-сі, 34, 36, 38)
51 436
электр желілерін күрделі жөндеу
31 744
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді -мекендерді абаттандыру
283 262
оның ішінде:
ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу - коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғырту
50 483
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңарту
111 532
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі кабель желілерін, трансформатор қосалқы станцияларын қайта жаңарту
17 016
электр желілерін қайта жаңарту
47 272
трансформатор қосалқы станцияларын қайта жаңарту
56 959
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
135 880
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
135 880
4
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
135 880
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
3 251
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
3 251
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 558
4
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
333
12
Көлiк және коммуникация
260 000
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
260 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
260 000
8
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала мен елді-мекендердің көшелерін жөндеу және ұстау
260 000
Петропавл қалалық мәслихатының

от 2 ноября 2010 года
Приложение 8
к решению 22 сессии
городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета по г.Петропавловску на 2010 год
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Администратор
Программа
Наименование
II. Затраты
2 002 297
1
Государственные услуги общего характера
41 256
Финансовая деятельность
41 256
452
Отдел финансов района (города областного значения)
41 256
4
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
41 256
4
Образование
65 233
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
65 233
464
Отдел образования района (города областного значения)
65 233
3
Общеобразовательное обучение
25 995
в том числе:
на капитальный ремонт средней школы № 2
25 571
на обеспечение углем
424
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
11 700
6
Дополнительное образование для детей
272
на обеспечение углем
272
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
27 266
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
36 077
Социальная помощь
36 077
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 077
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 511
в том числе:
социальная помощь на приобретение единой одежды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
525
организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам;
6 000
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии

2010 жылғы 2 қарашадағы шақырылған
31 кезектен тыс сессиясының № 1 шешіміне
4-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешіміне
8-қосымша
2010 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша облыстық бюджеттен берілетін мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу
Функционалдық топ
Сома (мың
теңге)
Әкiмшi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
2 002 297
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
41 256
Қаржылық қызмет
41 256
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
41 256
4
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз ету
41 256
4
Білім беру
65 233
Бастауыш, негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беру
65 233
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
65 233
3
Жалпы бiлiм беру
25 995
оның ішінде:
№ 2 орта мектепті күрделі жөндеуге
25 571
көмірмен қамтамасыз етуге
424
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
11 700
6
Балалар үшін қосымша білім беру
272
көмірмен қамтамасыз етуге
272
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
27 266
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
36 077
Әлеуметтiк көмек
36 077
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
36 077
7
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмдерi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтiк көмек
23 511
оның ішінде:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне бірыңғай киім сатып алуға әлеуметтiк көмек
525
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша "Әлеуметтік такси" қызметін ұйымдастыру
6 000
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар санынан, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек

11 880
на оказание социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»
5 106
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
12 566
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 769 353
Коммунальное хозяйство
1 769 353
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 147 343
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
654533
в том числе:
софинансирование строительства 126-ти квартирного арендно-коммунального жилого дома по ул. Юбилейная
201627
софинансирование строительства 90-ти квартирного арендно-коммунального жилья по ул. Юбилейная
129547
софинансирование строительства 126-ти квартирного арендно-коммунального жилого дома по ул. Юбилейная
174731
завершение строительства 80-квартирного жилого дома по ул. Жукова
148628
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
144 280
в том числе:
реконструкция инженерных сетей
131 009
строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство жилых домов
13 271
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
18 000
на реконструкцию парка культуры и отдыха
18 000
19
Строительство жилья
330 530
в том числе:
софинансирование строительства 75-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
196 227
софинансирование строительства 80-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
78 870
софинансирование строительства 60-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
55 433
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
622 010
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
22 109
12
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 474
в том числе: изготовление ПСД на капитальный ремонт объектов канализации
1 474
16
Обеспечение санитарии населенных пунктов
53 008
санитарная очистка улиц города
52 000
подготовка проведения Эстафеты огня 7-х зимних Азиатских игр
1 008
18
Благоустройство и озеленение населенных пунктов

11 880
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек көрсетуге
5 106
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйекке дейінгі кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
12 566
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 769 353
Коммуналдық шаруашылық
1 769 353
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
1 147 343
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
654 533
оның ішінде:
Юбилейная к. бойынша 126 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
201 627
Юбилейная к. бойынша 90 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
129 547
Юбилейная к. бойынша 126 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
174 731
Жуков көшесі бойынша 80 пәтерлік тұрғын үй құрылысын аяқтау
148 628
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
144 280
оның ішінде:
инженерлік желілерді қайта жаңарту
131 009
инженерлік-коммуникациялық желілердің құрылысы және тұрғын үйлерді абаттандыру
13 271
7
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамыту
18 000
мәдениет және демалыс саябағын қайта жаңарту
18 000
19
Тұрғын үй құрылысы
330 530
оның ішінде:
Юбилейная к. бойынша 75 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
196 227
Юбилейная к. бойынша 80 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
78 870
Юбилейная к. бойынша 60 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
55 433
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
622 010
4
Жеке санаттағы азаматтарды тұрғын үймен қамтамасыз ету
22 109
12
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің жұмыс істеуі
1 474
оның ішінде: канализация объектілерін күрделі жөндеуге СЖҚ әзірлеу
1 474
16
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
53 008
қала көшелерін санитарлық тазалау
52 000
7-ші қысқы Азия ойындарының Жалын эстафетасын өткізуді дайындау
1 008
18
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру

13 791
в том числе:
изготовление ПСД на объекты благоустройства
13 747
подготовка проведения Эстафеты огня 7-х зимних Азиатских игр
44
26
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
14 325
в том числе:
изготовление ПСД на капитальный ремонт объектов теплоснабжения
1 558
ремонт сетей теплоснабжения
12 767
28
Развитие коммунального хозяйства
4 981
в том числе:
изготовление ПСД на реконструкцию и модернизацию коммунальных сетей-ремонт сетей горячего водоснабжения
1 558
изготовление ПСД на реконструкцию кабельных линий,трансформаторных подстанций,находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
496
изготовление ПСД на реконструкцию сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
2 927
30
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
352 978
в том числе:
благоустройство дворовых территорий
9 287
благоустройство оранжереи и зимнего сада ГККП "Кызылжар оранжереясы"
75 305
капитальный ремонт оранжереи и зимнего сада ГККП "Кызылжар оранжереясы"
219 885
благоустройство городского дома культуры
46 522
капитальный ремонт ЛЭП-0.4 кВ для переключения ВЛ-10кВ от вновь вводимых КТП
1 979
32
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров.
159 344
в том числе:
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС и разъезду 2632 км
71 865
реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г.Петропавловска
87 479
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
9 378
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
9 378
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9 378
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9 378
в том числе:
подготовка проведения Эстафеты огня 7-х зимних Азиатских игр
9 378
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 000
Земельные отношения
20 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 000
4
Организация работ по зонированию земель
20 000
12
Транспорт и коммуникации
48 000
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
48 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

13 791
оның ішінде:
абаттандыру объектілеріне СЖҚ әзірлеу
13 747
7-шi қысқы Азия ойындарының Жалын эстафетасын өткiзудi дайындау
44
26
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерінің пайдалануын ұйымдастыру
14 325
оның ішінде:
жылумен жабдықтау объектілерін күрделі жөндеуге СЖҚ әзірлеу
1 558
жылумен жабдықтау желілерін жөндеу
12 767
28
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
4 981
оның ішінде:
ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу - коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғыртуға СЖҚ әзірлеу
1 558
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі кабель желілерін, трансформатор қосалқы станцияларын қайта жаңартуға СЖҚ әзірлеу
496
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңартуға СЖҚ әзірлеу
2 927
30
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді абаттандыру
352 978
оның ішінде:
аула аумақтарын абаттандыру
9 287
"Қызылжар оранжереясы" МҚКК оранжереясын және қысқы бағын абаттандыру
75 305
"Қызылжар оранжереясы" МҚКК оранжереясын және қысқы бағын күрделі жөндеу
219 885
қалалық мәдениет үйін абаттандыру
46 522
жаңадан енгізілген КТП-ден ВЛ-10кВ қайта қосу үшін ЛЭП-0,4 кВ күрделі жөндеу
1 979
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді абаттандыру
159 344
оның ішінде:
орман шаруашылығына, ОМТС кентіне және 2632 км жол айрығына су құбырының желілерін салу
71 865
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңарту
87 479
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
9 378
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру бойынша өзге де қызметтер
9 378
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9 378
1
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 378
оның ішінде:
7-шi - қысқы Азия ойындарының Жалын эстафетасын өткiзудi дайындау
9 378
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 000
Жер қатынастары
20 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жер қатынастары бөлімі
20 000
4
Жерді аймақтарға бөлу бойынша жұмысты ұйымдастыру
20 000
12
Көлiк және коммуникация
48 000
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
48 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

48 000
8
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
40 000
23
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 000
13
Прочие
13 000
452
Отдел финансов района (города областного значения)
13 000
14
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
13 000
Приложение 5
к решению внеочередной 31 сессии
городского маслихата IV созыва № 1
от 2 ноября 2010 года
Приложение 9
к решению 22 сессии
городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
п/
п
Наименование
сумма
(тыс.
тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских
1105
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование
5755
3
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
12226
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
2798
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1196
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
118,7
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
2800
8
Социальная помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
1870
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 МРП
29945,7
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тыс.тенге

48 000
8
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала мен елді-мекендердің көшелерін жөндеу және ұстау
40 000
23
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 000
13
Басқалар
13 000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
13 000
14
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
13 000
Петропавл қалалық мәслихатының
2010 жылғы 2 қарашадағы шақырылған
31 кезектен тыс сессиясының № 1 шешіміне
5-қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешіміне
9-қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
р/
р
Атауы
сома
(мың
теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек
1105
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек
5755
3
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар санынан, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
12226
4
Туберкулезбен ауыратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
2798
5
Туберкулезбен ауыратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1196
6
Петропавл қаласының Құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек
118,7
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
2800
8
Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға әлеуметтік көмек
1870
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 4 АЕК мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
29945,7
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек

10000
11
Социальная помощь на приобретение единой одежды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
525
12
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
6 000
13
На оказание социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»
5 106
Итого
79445,4

10000
11
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне бірыңғай киім сатып алуға әлеуметтік көмек
525
12
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
6 000
13
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек көрсетуге
5 106
Жиыны
79445,4