О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска" от 19 февраля 2010 года N 182
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 3 декабря 2010 года N 1762. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 30 декабря 2010 года N 13-1-186. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11 сентября 2013 года N 1669
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 11.09.2013 N 1669
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», статьей 27 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» от 19 февраля 2010 года № 182 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-173, опубликовано 26 февраля 2010 года в газетах «Қызылжар нұры» № 11 и «Проспект СК» № 10) следующие изменения:
приложение 1 «Перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы», утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению;
в приложении 2 «Размеры оплаты труда безработных на 2010 год, привлеченных на общественные работы», утвержденные указанным постановлением слова «на 2010 год» исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Балгашукову М.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска                 Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 3 декабря 2010 года № 1762
Перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
Наименование предприятия, организации
Рабочих мест
Вид общественных работ
Объем работ
1
Государственное коммунальное предприятие «Коммунхоз» акимата города Петропавловска «Отдела жилищно-комму
нального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска»
200 че
ловек
Оказание помощи в уборке территории города;
оказание помощи в озеленении и благоустройстве территории;
оказание помощи в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков
50400000 квадратных метров 63500
квадратных метров
18000 ледовых блоков
2
Государственное учреждение «Северо-Казах
станский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД»
7 чело
век
Оказание помощи в профилактической работе среди уязвимой группы населения (потребителей инъекционных наркотиков)
Лекции, беседы с охватом 5000 человек
3
Коммунальное государственное казенное предприятие «Областной наркологический центр» акимата Северо-Казахстан
ской области
5 чело
век
Оказание помощи в профилактической работе среди молодежи, потребителей
инъекционных наркотиков и
алкоголя в учебных заведениях города
Лекции,
беседы с
охватом
2880
человек
4
Государственное учреждение «Управление внутренних дел города Петропавловска»
10 чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания
1200 дел
5
Государственное учреждение «Налоговый Департамент по Северо-Казахстан
ской области»
6 чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания
населения;
вручение уведомлений по уплате налогов
44000 документов
2600
уведомле
ний
6
Государственное учреждение «Аппарат акима города Петропавловска»
6 чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
компьютерному набору, ксерокопированию, рассылке и доставке материалов;
помощь в организации и проведении общественных компаний, обходе территорий города в работе с населением
По мере
накопления документов
7
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений города Петропавловска»
6 чело
век
Помощь в обследовании и составлении актов выбора земельных участков, в постановке их на учет, как бесхозяйное имущество; обработка архивных документов
5000
документов
8
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска»
8 чело
век
Участие в проведении республиканских и региональных общественных компаний (статистические обследования по вопросам занятости и социальной защиты населения);
оказание помощи в проведении технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите;
обработка архивных документов; работа курьера
По мере
накопления документов
9
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики города Петропавловска»
2 чело
века
Участие в подготовке юбилейных торжеств, мероприятий, посвященных государственным праздникам
По мере
накопления документов
10
Государственное учреждение «Отдел предприниматель
ства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска»
2 чело
века
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг
Обход 10132 дворов
11
Государственное учреждение «Отдел финансов города Петропавловска»
2 чело
века
Помощь в проведении инвентаризации жилых объектов недвижимости и упорядочения учета бесхозяйных объектов недвижимости
Обследова
ние 1200
жилых объектов
12
Государственное учреждение «Отдел строительства города Петропавловска»
1 чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
300 дел
13
Государственное учреждение «Управление юстиции города Петропавловска»
7 чело
век
Помощь в проведении мероприятии по выявлению и документированию лиц, не заменивших паспорта бывшего СССР и не переоформивших удостоверения личности, в которых отсутствуют индивидуальные идентификационные номера
14000
документов
Итого
262 че
ловека

"Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы N 182 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 3 желтоқсандағы N 1762 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 13-1-186 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 11 қыркүйектегі N 1669 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 11.09.2013 N 1669 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасына20-бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 27-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпандағы № 182 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-1-173, 2010 жылғы 26 ақпанда «Қызылжар нұры» газетінің № 11 және «Проспект СК» газетінің № 10 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген «Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері» 1 қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын, қосымшаға сәйкес;
аталған қаулымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарға қамтылған жұмыссыздардың 2010 жылға арналған еңбекақы төлемінің мөлшері» 2 қосымшасында «2010 жылға» сөздері алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары М.Қ. Балғашоқоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш рет ресми жариялаған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қаласының әкімі                  Н. Әшімбетов
Петропавл қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 3 желтоқсандағы
№ 1762 қаулысына қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
Кәсіпорындар
мен ұйымдардың
атауы
Жұмыс
орындары
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Жұмыс көлемі
1
Петропавл қаласы әкімдігінің «Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» «Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
200 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету;
аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету;
мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
50400000 шаршы
63500 шаршы метр
18000 дана мұз блогы
2
«Солтүстік Қазақстан облысының ЖИТС-пен күрес және алдын алу орталығы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халықтың әлжуаз топтары қатарына алдын алу жұмыстарын жүргізуге көмек көрсету (есірткі инъекцияларын тұтынушылар)
5000 адамды қамту мен дәрістер, әңгімелесу
лер
3
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің «Облыстық наркологиялық орталығы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
5 адам
Қаланың оқу орындарында есірткі инъекцияларымен алкогольді тұтынушы жастар арасында алдын алу жұмыстарына көмек көрсету
2880 адамды қамту мен дәрістер, әңгімелесу
лер
4
«Петропавл қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі
10 адам
Халыққа қызмет етудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету
1200 іс
5
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департаменті» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмектесу;
салық төлеу бойынша хабарландыру тапсыру
44000 құжат
22600 хабарлама
6
«Петропавл қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
6 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындау; компьютерлік теруге, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету; қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
Құжаттардың жинақталуына қарай
7
«Петропавл қаласының жер қатынастары бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
6 адам
Иесіз мүлік ретінде жер телімдерін тексеруге, таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек; мұрағаттық құжаттарды өңдеу
5000 құжат
8
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
8 адам
Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандар жүргізуге қатысу (жұмыспен қамту және халықты әлеуметтік қорғау мәселелері бойынша статистикалық зерттеулер), әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының деректер базасын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарға көмек көрсету; мұрағаттық құжаттарды өңдеу; курьер жұмысы
Құжаттардың жинақталуына қарай
9
«Петропавл қаласының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Мерейтойлық салтанаттарды, мемлекеттік мерекелерге арналған іс-шараларды дайындауға қатысу
Құжаттардың жинақталуына қарай
10
«Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауылшаруашылық және ветеринария бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Үй шаруашылығының санағына және шаруашылық кітаптарын жасауға көмек
10132 ауланы аралып шығу
11
«Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2 адам
Жылжымайтын тұрғын үй объектілеріне түгендеу жүргізуге және иесіз жылжымайтын объектілерінің есебін реттеуге көмек
1200 тұрғын үй объектісін тексеру
12
«Петропавл қаласының құрылыс бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауда көмек көрсету
300 іс
13
«Петропавл қаласының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
7 адам
Бұрынғы КСРО төлқұжаттарын ауыстырмаған және жеке сәйкестендіру нөмірі жоқ жеке куәліктерін қайта ресімдемеген азаматтарды айқындау және құжаттандыру жөніндегі іс-шараларды өткізуге көмек
14000 құжат
Жиынтығы:
262 адам