О внесении изменений и дополнений в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 18-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26 июля 2010 года N 22-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 23 августа 2010 года N 13-2-120. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», сессия районного маслихата РЕШИЛА:
1. Внести в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 18-1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-112 от 20 января 2010 года, опубликовано в газете «Колос» № 6 от 11 февраля 2010 года), с учетом его уточнения решением сессии районного маслихата от 31 марта 2010 года № 20-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-114 от 23 апреля 2010 года, опубликовано в газетах «Аккайын» от 23 апреля 2010 года, «Колос» от 23 апреля 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1 475 316» заменить цифрами «1 474 539»;
цифры «189 142» заменить цифрами «190 142»;
цифры «50 002» заменить цифрами «51 002»;
цифры «1 234 712» заменить цифрами «1 231 935»;
в подпункте 2):
цифры «1 473 448» заменить цифрами «1 472 868,6»;
в подпункте 3) в строке « чистое бюджетное кредитование»
цифры «7121» заменить цифрами «6923,4»;
в пункте 6:
цифры «229 517» заменить цифрами «226 740»;
в подпункте 3):
цифры «11 980» заменить цифрами «11 950»;
в подпункте 10):
цифры «87 206» заменить цифрами «84 233»;
дополнить подпунктом 19) следующего содержания:
«19) 226 тысяч тенге на выплату социальной помощи в рамках программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
в пункте 8:
цифры «416» заменить цифрами «76»;
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель                               Секретарь
ХХІІ сессии IV созыва                      районного маслихата
А. Тлеубергенов                            Б. Билялов
Приложение 1
к решению сессии
Аккайынского районного маслихата
от 26 июля 2010 года № 22-2
Приложение 1
к решению сессии
Аккайынского районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 18-1
Бюджет Аккайынского района на 2010 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Аққайың аудандық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 18-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 шілдедегі N 22-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 тамызда N 13-2-120 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 02.04.2013 № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат сессиясы ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Аққайың аудандық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-1 шешіміне, (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу нөмірі № 13-2-112, 2010 жылғы 20 қаңтарда тіркелген, 2010 жылғы 11 ақпанда № 6 «Колос» газетінде жарияланған), 2010 жылғы 31 наурыздағы аудандық мәслихат сессиясының № 20-1 шешімінің анықтауын еске алып (нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік Тізімінде тіркеу нөмірі № 13-2-114, 2010 жылғы 23 сәуірде тіркелген, 2010 жылғы 23 сәуірде «Аққайың», 2010 жылғы 23 сәуірде «Колос» газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«1475316» сандары «1474539» сандарына ауыстырылсын;
«189142» сандары «190142» сандарына ауыстырылсын;
«50002» сандары «51002» сандарына ауыстырылсын;
«1234712» сандары «1231935» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1473448» сандары «1472868,6» сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада: «таза бюджеттік несие беру» жолында
«7121» сандары «6923,4» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
«229517» сандары «226740» сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада
«11980» сандары «11950» сандарына ауыстырылсын;
10) тармақшада:
«87206» сандары «84233» сандарына ауыстырылсын;
19 тармақшаны келесі мазмұнымен толықтырылсын 19) «Ұрпақ Қоры" бала табуды ынталандыру бойынша бағдарлама шегінде әлеуметтік көмек көрсету»;
8 тармақта:
«416» сандары «76» сандарына ауыстырылсын;
осы шешімнің 1, 4, 5-қосымшаларына келісілді көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалар жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
XХII сессия IV шақырылымының               Аудандық
төрағасы                                   мәслихаттың хатшысы
А. Тілеубергенов                           Б. Біләлов
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 26 шілдедегі
№ 22-2 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 18-1 шешіміне 1-қосымша
2010 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

4. Сальдо по операциям с финансовыми
активами
3 000
Приобретение финансовых активов
3 000
13
Прочие
3 000
452
Отдел финансов района (города
областного значения)
3 000
014
Формирование или увеличение уставного
капитала юридических лиц
3 000
Ка
те
го
ри
я
Под
кла
сс
Спе
ци
фи
ка
Наименование
Сумма (тыс.
тенге)
6
Поступления от продажи финансовых
активов государства
0
1
Поступления от продажи финансовых
активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-8 253
6. Финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
8 253
7
Поступление займов
7 121
2
Договора займа
7 121
03
Займы, получаемые местными
исполнительными органами
7 121
8
Используемые остатки бюджетных средств
1 132
1
Свободные остатки бюджетных средств
1 132
01
Свободные остатки бюджетных средств
1 132
Приложение 2
к решению сессии
Аккайынского районного маслихата
от 26 июля 2010 года № 22-2
Приложение 4
к решению сессии
Аккайынского районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 18-1
Целевые трансферты на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
Кате
гория
Кла
сс
Под
кла
сс
Специ
фика
Наименование
Сумма
(тыс.
тенге)
Доходы
4
Поступления трансфертов
84 233
02
Трансферты из вышестоящих
органов государственного
управления
84 233
2
Трансферты из областного бюджета
84 233
01
Целевые текущие трансферты
84 233
целевые трансферты на реализацию
стратегии региональной занятости
и переподготовки кадров
84 233
Функ
цио
наль
ная
груп
па
Ад
ми
нис
тра
тор
Про
грам
ма
Под
про
грам
ма
Наименование
Сумма
Расходы
4

4. Қаржыландыру активтермен операция
бойынша сальдо
3 000
13
Басқалар
3 000
452
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) қаржы бөлімі
3 000
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын
қалыптастыру немесе ұлғайту
3 000
са
на
ты
іш
кі
сы
ны
бы
ере
кше
лі
гі
Атауы
сомасы (мың
теңге)
6
Мемлекеттік қаржылық активтерін
сатудан түскен түсім
0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан
түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-8 253
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)
8 253
7
Қарыздар түсімі
7 121
2
Қарыз алу келісім-шарттары
7 121
03
Ауданның (облыстық маңызы бар
қаланың) жергілікті атқарушы органы
алатын қарыздар
7 121
8
Бюджет қаражаты қалдықтарының
қозғалысы
1 132
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 132
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
1 132
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 26 шілдедегі
№ 22-2 шешіміне 2-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 18-1 шешіміне 4-қосымша
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау Стратегиясын іске асыру нысаналы трансферттер
Сана
ты
Сыны
бы
Iшкi
сыны
бы
Ерекше
лiгi
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Кірістер
4
Нысаналы трансферттердің түсуі
84 233
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары
тұрған органдарынан түсетiн
трансферттер
84 233
2
Облыстық бюджеттен түсетiн
трансферттер
84 233
Өңірлік жұмыспен қамту және
кадрларды қайта даярлау
Стратегиясын іске асыру
нысаналы трансферттер
84 233
Функ
цио
нал
дық
топ
Әкім
ші
лік
Бағ
дар
лама
Кіші
бағдар
лама
Атауы
Сомасы
(мың
теңге)
Шығыстар:
4