О внесении изменений и дополнений в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 18-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2010 года N 24-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 14 декабря 2010 года N 13-2-123. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2013 года № 04-07/1933)
Сноска. Утратило силу (письмо Департамента юстиции Северо-Казахстанской области от 02.04.2013 № 04-07/1933)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», сессия районного маслихата РЕШИЛА:
1. Внести в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 18-1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-112 от 20 января 2010 года, опубликовано в газете «Колос» № 6 от 11 февраля 2010 года), с учетом его уточнения решением сессии районного маслихата от 31 марта 2010 года № 20-1 «О внесении изменений и дополнений в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 18-1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-114 от 23 апреля 2010 года, опубликовано в газетах «Аккайын» и «Колос» от 23 апреля 2010 года), решением сессии районного маслихата от 26 июля 2010 года № 22-2 «О внесении изменений и дополнений в решение сессии Аккайынского районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 18-1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-2-120 от 23 августа 2010 года, опубликовано в газетах «Аккайын» и «Колос» от 2 сентября 2010 года), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «1 474 539» заменить цифрами «1 471 958,3»;
цифры «190 142» заменить цифрами «189 955»;
цифры «1 460» заменить цифрами «1 647»;
цифры «51 002» заменить цифрами «48 415»;
цифры «1 231 935» заменить цифрами «1 231 941,3»;
в подпункте 2):
цифры «1 472 868,6 » заменить цифрами «1 470 287,9»;
в пункте 6:

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Аққайың аудандық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 18-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 қарашадағы N 24-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 желтоқсанда N 13-2-123 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 2013 жылғы 2 сәуірдегі № 04-07/1933 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінің 02.04.2013 № 04-07/1933 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95–ІV Бюджет кодексі 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат сессиясы ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 2010 жылғы 20 қаңтардағы 13-2-112 нөмірімен тіркелген және 2010 жылғы 11 ақпандағы № 6 «Колос» газетінде жарияланған), «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-1 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихат сессиясының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 20-1 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 2010 жылғы 23 сәуірдегі 13-2-114 нөмірімен тіркелген және 2010 жылғы 23 сәуірдегі «Аққайың», «Колос» газетінде жарияланған), «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихат сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-1 шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы» аудандық мәслихат сессиясының 2010 жылғы 26 шілдедегі № 22-2 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде 2010 жылғы 23 тамыздағы 13-2-120 нөмірімен тіркелген және 2010 жылғы 02 қыркүйектегі «Аққайың», «Колос» газетінде жарияланған) оның анықталғанын есепке алып, келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында
«1 474 539» сандары «1 471 958,3» сандарымен ауыстырылсын;
«190 142» сандары «189 955» сандарымен ауыстырылсын;
«1 460» сандары «1 647» сандарымен ауыстырылсын;
«51 002» сандары «48 415» сандарымен ауыстырылсын;
«1 231 935» сандары «1 231 941,3» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1 472 868,6» сандары «1 470287,9» сандарымен ауыстырылсын;
6 тармақта:

023
Материально-техническое оснащение государственных органов
1 718
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 340,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
13 236,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
247
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
357
017
Материально-техническое оснащение государственных органов
500
2
Оборона
4 048
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 958
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3 958
122
Аппарат акима района (города областного значения)
90
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
60
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
30
4
Образование
914 060
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
914 060
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
40 973
004
Общеобразовательное обучение
833 292
005
Дополнительное образование для детей
7 825
006
Внедрение новых технологий обучения в государственной системе образования за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3 400
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
9 244
016
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
19 326
За счет трансфертов из республиканского бюджета
12 890
За счет трансфертов из областного бюджета
6 436
За счет средств бюджета района (города областного значения)
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
117 364,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
117 364,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13 364
002
Программа занятости
28 032
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1 718
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
14 340,7
001
Экономикалық саясатты, қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттiк жоспарлау ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттiк атқару және коммуналдық меншiгiн басқару саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
13 236,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
247
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
357
017
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
500
2
Қорғаныс
4 048
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 958
005
Жалпы бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3 958
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
90
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
60
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
30
4
Білім беру
914 060
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
914 060
003
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
40 973
004
Жалпы білім беру
833 292
005
Балалар мен жасөспірімдер үшін қосымша білім беру
7 825
006
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен білім берудің мемлекеттік жүйесіне оқытудың жаңа технологияларын енгізу
0
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 400
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
9 244
016
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
19 326
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
117 364,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
117 364,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 364
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
28 032
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

1 800
005
Государственная адресная социальная помощь
10 481
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4 168
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
377
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
499
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
27 988
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
13 841
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 060
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
26,9
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
14 727,4
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
90 560,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
16 222,8
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
30
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 456
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2 327,8
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
90
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 100
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10 219
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 738
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

1 800
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 481
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
4 168
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
377
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
499
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
27 988
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
13 841
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2 060
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
26,9
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
14 727,4
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
90 560,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 222,8
007
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
30
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 456
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
2 327,8
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
90
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
1 100
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
10 219
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 738
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі

1 207
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
21 531
467
Отдел строительства района (города областного значения)
51 600
467
006
Развитие системы водоснабжения
51 600
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
49 060
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 308
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
11 308
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
26 801
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4 611
003
Поддержка культурно-досуговой работы
9 612
006
Функционирование районных (городских) библиотек
12 199
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
379
010
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
8 751
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
3 851
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4 800
007
Материально-техническое оснащение государственных органов
100
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
2 200
014
Проведение спортивных соревнований на районной (города областного значения) уровне
200
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
41 255
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11 497
123
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
11 497
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5 926
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5 926
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23 832
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии

1 207
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
21 531
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
51 600
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
51 600
8
Мәдениет,спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
49 060
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 308
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
11 308
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26 801
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 611
003
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
9 612
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
12 199
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
379
010
Жергілікті органдардың аппараттары
011
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
8 751
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 851
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4 800
007
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм, дене шынықтыру және спорт бөлiмi
2 200
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
200
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
2 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
41 255
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 497
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
11 497
463
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастар бөлімі
5 926
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 926
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлiмi
23 832
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер