О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 4-21-1 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 6 апреля 2010 года N 4-23-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 22 апреля 2010 года N 13-3-113. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 68)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 68)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двадцать первой сессии четвертого созыва «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 4-21-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-112 и опубликовано 22 января 2010 года в газетах «Айыртау таңы» и «Айыртауские зори») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 707 956» заменить цифрами «2 719 027»;
цифры «356 106» заменить цифрами «372 877»;
цифры «4 797» заменить цифрами «14 797»;
цифры «2 345 309» заменить цифрами «2 329 609»;
подпункте 2)
цифры «2 700 956» заменить цифрами «2 715 255,8»;
подпункте 4)
цифры «7 000» заменить цифрами «10 000»;
цифры «7 000» заменить цифрами «10 000»;
подпункте 5)
цифры «-21 364» заменить цифрами «-27 592,8»;
подпункте 6)
цифры «21364» заменить цифрами «27 592,8»;
в строке «используемые остатки бюджетных средств»:
цифры «0» заменить цифрами «6 228,8 тысяч тенге»;
в пункте 10:
подпункты 3) и 4) изложить в следующей редакции:
«3) 17891 тысяча тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 4-21-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 6 сәуірдегі N 4-23-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде N 13-3-113 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 68 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 68 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы жиырма бірінші сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 4-21-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-112 тіркелген және 2010 жылғы 22 қаңтарда «Айыртау таңы» және «Айыртауские зори» газетінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«2 707 956» саны «2 719 027» санымен ауыстырылсын;
«356 106» саны «372 877» санымен ауыстырылсын;
«4 797» саны «14 797» санымен ауыстырылсын;
«2 345 309» саны «2 329 609» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 700 956» саны «2 715 255,8» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«7 000» саны «10 000» санымен ауыстырылсын;
«7 000» саны «10 000» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-21 364» саны «-27 592,8» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«21364» саны «27 592,8» санымен ауыстырылсын;
«бюджет қаржаттарының пайдаланылатын қалдықтар» жолында:
«0» саны «6 228,8» санымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
3) және 4) тармақшалар келесі редакцияда мазмұндалсын:
«3) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында, әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге – 17891 мың теңге;

4) 756 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;»;
подпункте 5)
цифры «13 783» заменить цифрами «12 915»;
подпункте 11)
цифры «14 471» заменить цифрами «15 061»;
цифры «14 471» заменить цифрами «15 061»;
дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
«12) 26769 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования.»;
в пункте 12:
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«4) 75 тысяч тенге - на приобретение единой одежды (для участия делегации ветеранов Великой Отечественной войны области в парадах города Астаны и города Москвы);»;
подпункте 6)
цифры «100 051» заменить цифрами «50 051»;
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) 6449 тысяч тенге - на приобретение угля.»;
в пункте 13:
цифры «169 857» заменить цифрами «84 928»;
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
«13-1. Утвердить в бюджете района расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 6 228,8 тысяч тенге согласно приложению 7.»;
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагаются);
дополнить приложением 7 к указанному решению согласно приложению 4 к настоящему решению.

4) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шарларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуге – 756 мың теңге;»;
5) тармақшада
«13 783» саны «12 915» санымен ауыстырылсын;
11) тармақшада
«14 471» саны «15 061» санымен ауыстырылсын;
«14 471» саны «15 061» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
«12) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға – 26769 мың теңге.»;
12 тармақта:
4) тармақша келесі редакцияда мазмұндалсын:
«4) (облыстың Ұлы Отан соғысы ардагерлері делегациясының Астана қаласы мен Мәскеу қаласындағы шеруге қатысуға) бірыңғай киімдерді сатып алуға – 75 мың теңге;»;
6) тармақшада
«100 051» саны «50 051» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
«7) көмір сатып алуға – 6449 мың теңге.»;
13 тармақта:
«169 857» саны «84 928» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
«13-1. Жыл басына қалыптасқан аудан бюджетінің бос қалдықтар қаржысы есебінен аудан бюджетінің шығыны 7-қосымшаға сәйкес 6 228,8 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса берілді);
осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімге 7 қосымшамен толықтырылсын.

от 6 апреля 2010 года № 4-23-2
Приложение 6
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 4-21-1
Перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2010 год
п/п
Наименование
Сумма,
тысяч
тенге
1
2
3
Всего
6 482
в том числе:
1
Экскурсионные поездки (авиатуры) инвалидам и
участникам Великой Отечественной войны и лицам
приравненным к ним, труженикам тыла,
награжденным медалью "За доблестный труд в
годы Великой Отечественной войны 1941-1945
г.г., вдовам воинов погибших в годы Великой
Отечественной войны, не вступившие в повторный
брак, бывшим несовершеннолетним узникам
концлагерей, жителям блокадного Ленинграда,
многодетным матерям, награжденным подвеской
"Алтын алқа", "Куміс алқа" или получившим
ранее звание "Мать-героиня", а также
награжденных орденами "Материнская слава" I и
II степени
450
2
Социальная помощь на зубопротезирование
участникам и инвалидам Великой Отечественной
войны, а также приравненным по льготам и
гарантиям к участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны
673
3
Социальные льготы для посещения бани и
парикмахерской участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны и лиц, приравненных к ним
658
4
Санаторно-курортное лечение отдельным
категориям граждан: участникам, инвалидам
Великой Отечественной войны и лицам
приравненным к ним, другим категориям лиц,
приравненных по льготам и гарантиям к
участникам войны, инвалидам всех категорий,
многодетным матерям, награжденным подвеской
"Алтын алқа", "Куміс алқа" или получившим
ранее звание "Мать-героиня", а также
награжденных орденами "Материнская слава" I и
II степени, лицам, которым назначены пенсии за
особые заслуги перед Республикой Казахстан,
героям Советского Союза, героям
Социалистического труда, кавалерам орденов
Славы трех степеней, Трудовой Славы трех
степеней, лицам из числа участников ликвидации
последствий катарстрофы на Чернобыльской ФЭС в

2010 жылғы 6 сәуірдегі № 4-23-2 шешіміне
3-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 4-21-1 шешіміне
6-қосымша
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген категорияларына төлем тізбесі
т\б
Атауы
Сома мың
теңге
1
2
3
Барлығы
6 482
соның ішінде:
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне және оларға теңестірілген
тұлғаларына, "1941-1945 ж.ж Ұлы Отан соғыс
жылдарындағы еңбек ерлігі үшін" медалімен
марапатталған тыл еңбеккерлеріне, Ұлы Отан
соғысында ерлері қаза болған және қайта
тұрмыс құрмаған әйелдерге, кәмелет жасқа
толмаған концлагер тұтқындарына және
блокадалы Ленинград тұрғындарына, көп балалы
аналарға, "Алтын Алқа", "Күміс Алқа"
алқарымен марапатталған немесе ерте "Ана-Ері"
атағын алған, сонымен қатар І және ІІ
дәрежелі «Ана даңқы» орденімен
марапатталғандарға, саяхатқа сапарға шығу
(авиатураларға).
450
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне, сондай-ақ жеңілдіктер мен
кепілдіктер жағынан Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне
теңестірілгендерге тістерін протездеуге
әлеуметтік көмек
673
3
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен
мүгедектеріне және оларға теңестірілген
тұлғаларға монша, шаштараз орындарына бару
үшін әлеуметтік жеңілдіктер
658
4
Азаматтардың жекелеген категорияларына
санаторий-курорттық ем: Ұлы Отан соғысының
қатысушыларына, мүгедектеріне және оларға
теңестірілген тұлғаларға, басқа категория
тұлғаларына, жеңілдіктер мен кепілдіктер
жағынан соғысқа қатысқандарға
теңестірілгендерге, барлық категория
мүгедектеріне, көп балалы аналарға, "Алтын
Алқа", "Күміс Алқа" алқарымен марапатталған
немесе ерте "Ана-Ері" атығын алған, сонымен
қатар І және ІІ дәрежелі «Ана даңқы»
орденімен марапатталғандарға, Қазақстан
Республикасына сіңірген ерен еңбегі үшін
зейнетақы тағайындалған тұлғаларға, Кеңес
Одағының Батырларына, Социалистік еңбек
ерлеріне, үш дәрежелі Даңқ, үш дәрежелі Еңбек