О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 21-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 5 августа 2010 года N 25-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Акжарского района Северо-Казахстанской области 6 сентября 2010 года N 13-4-110
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии районного маслихата четвертого созыва «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 21-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации за № 13-4-95 от 15 января 2010 года и опубликованное в газетах «Дала дидары» за № 4 от 23 января 2010 года, «Акжар-хабар» за № 4 от 23 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1 465 339» заменить цифрами «1 500 190»;
цифры «209 554» заменить цифрами «233 458»;
цифры «923» заменить цифрами «1519»
цифры «1 248 862» заменить цифрами «1 259 213»;
подпункте 2)
цифры «1 469 549,7» заменить цифрами «1 504 400,7»;
дополнить подпунктом 3-1) следующего содержания:
«погашение бюджетных кредитов» - 1180,4 тыс.тенге;
подпункте 4)
цифры «31 807» заменить цифрами «30 626,3»;
дополнить подпунктом 6-1) следующего содержания:
«погашение займа» – 1180,4 тысяч тенге»;
в пункте 7:
подпункте 10)
цифры «70 221» заменить цифрами «70 121»;
в пункте 7-1:
цифры «3261» заменить цифрами «5003»;
в пункте 9:
подпункте 1)
цифры «23957» заменить цифрами «34408»;
подпункте 6)
цифры «283» заменить цифрами «293»;
дополнить подпунктом 8) следующего содержания:
«1 582 тысяч тенге на выплату социальной помощи в рамках программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»»;
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Ақжар аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 21-1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 тамыздағы N 25-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қыркүйекте N 13-4-110 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексіне 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-1 (Құқықтық кесімдерінің мемлекеттік тіркелімінде 2010 жылғы 15 қаңтарда № 13-4-95 тіркелген, 2010 жылғы 23 қаңтарда «Ақжар-хабар» газетінің № 4 санында жарияланған, және 2009 жылғы 23 қаңтарда «Дала-дидары» газетінің № 4 санында жарияланған) аудандық мәслихат сессиясының шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«1 465 339» саны «1 500 190» санымен ауыстырылсын;
«209 554» саны «233 458» санымен ауыстырылсын;
«923» саны «1519» санымен ауыстырылсын;
«1 248 862» саны «1 259 213» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1 469 549,7» саны «1 504 400,7» санымен ауыстырылсын
3-1) тармақшамен мазмұндап толықтырылсын
«Бюджеттік несиелерді өтеуге» - 1180,4 мың теңге;
4) тармақшада
«31807» саны «30 626,3» санымен ауыстырылсын;
6-1 тармақшамен мазмұндап толықтырылсын;
«қарыздарты өтеу» - 1180,4 мың теңге;
7 тармақта:
10) тармақшасында
«70 221» саны «70 121» санымен ауыстырылсын;
7-1 тармағында:
«3261» саны «5003» санымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
1) тармақшасында
«23957» саны «34408» санымен ауыстырылсын
6) тармақшада
«283» саны «293» санымен ауыстырылсын
8) тармақша келесі мазмұнда толықтырылсын:
««Ұрпақ қоры» тууды ынталандыру бойынша бағдарлама шеңберінде әлеуметтік көмекті төлеуге 1 582 мың теңге»;
9) тармақша келесі мазмұнда толықтырылсын:

«10 000 тысяч тенге на капитальный ремонт здания бывшего железнодорожного магазина под автовокзал в селе Талшик»
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению (прилагается);
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              М. Жумабаев
Приложение 1
к решению сессии Акжарского районного маслихата
от 5 августа 2010 года № 25-2
Приложение 1
к решению сессии Акжарского районного маслихата

«Талшық селосындағы бұрынғы теміржол дүкенін автовокзал етіп қайта күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге 10 000 мың теңге»
1, 2-қосымшаға сәйкес нақты шешімде (ұсынылады) 1, 4-қосымшасын көрсетілген шешімге жаңа редакцияда мазмұндалсын;
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Сессияның төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  М. Жұмабаев
2010 жылғы 5 тамыздағы № 25-2
аудандық мәслихат сессиясының шешіміне
1-қосымша

396
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
100
019
Материально-техническое оснащение государственных органов
350
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6637
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
6554
005
Материально-техническое оснащение государственных органов
83
2
Оборона
3409
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3409
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
3409
4
Образование
959838
464
Отдел образования района (города областного значения)
959838
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
47948
003
Общеобразовательное обучение
877156
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
4418
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4400
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4507
011
Капитальный,текущий, ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
21409
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
82896
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
82896
002
Программа занятости
26072
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения,образования,социального обеспечения,культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1156
005
Государственная адресная социальная помощь
10325
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5003
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов,воспитывающихся и обучающихся на дому
375
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1848
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16781
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2205
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

396
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
100
019
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
350
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6637
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6554
005
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
83
2
Қорғаныс
3409
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3409
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
3409
4
Білім беру
959838
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
959838
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
47948
003
Жалпы білім беру
877156
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4418
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4400
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
4507
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
21409
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
82896
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
82896
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26072
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1156
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10325
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5003
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
375
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1848
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16781
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2205
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету

180
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
4167
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13679
011
Оплата услуг по зачислению,выплате и доставке пособий и других социальных выплат
571
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
534
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
58031
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4556
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4556
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4404
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
4404
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
37670
032
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
37670
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
8678
008
Освещение улиц населенных пунктов
3761
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1840
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3077
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2723
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
2723
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
58957
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20959
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
20959
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
9663
003
Поддержка культурно-досуговой работы
9663
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)

180
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
4167
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13679
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
571
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
534
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
58031
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4556
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
4556
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4404
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4404
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
37670
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
37670
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
8678
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
3761
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1840
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3077
467
Ауданның құрылыс бөлімі( облыс мәнді қала)
2723
007
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту
2723
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
58957
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
20959
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
20959
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
9663
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
9663
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі