О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2009 года N 15/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 июля 2010 года N 19-3. Зарегистрировано Управлением юстиции района Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 31 августа 2010 года N 13-5-116. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22 января 2013 года N 01-34/08)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 22.01.2013 N 01-34/08)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 15-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-106 от 21 января 2010 года, опубликовано в газетах «Есіл Өңірі» № 6 от 8 февраля 2010 года, «Новости Приишимья» № 6 от 8 февраля 2010 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 792 561,1» заменить цифрами «2 797 097»;
цифры «582 883» заменить цифрами «587 608»;
цифры «3 390» заменить цифрами «1450»;
цифры «8750,1» заменить цифрами «11 600»;
цифры «2 197 538» заменить цифрами «2 196 439,2»;
подпункте 2)
цифры «2 810 942» заменить цифрами «2 815 477,9»;
подпункте 3)
цифры «7 121» заменить цифрами «6 879»;
дополнить строками следующего содержания:
«бюджетные кредиты - 7 121»;
«погашение бюджетных кредитов - 242»;
подпункте 5)
цифру «-28 482,9» заменить цифрами «-28 240,9»;
подпункте 6)
цифру «28 482,9» заменить цифрами «28 240,9»;
дополнить строками следующего содержания:
«поступление займов - 12 293»;
«погашение займов - 242»;
в пункте 5:
подпункт 2)
цифру «17002» заменить цифрами «16 960»;
в пункте 8:
дополнить подпунктом 1-1) следующего содержания:
«1-1). 226 тысяч тенге на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд накоплений»;
приложения 1,4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1, 2 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХIX сессии                    Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А.Кобзев                                   Б. Искакова
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
района имени Габита Мусрепова              М. Баймульдина
27 июля 2010 г.
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 27 июля 2010 года № 19-3
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 24 декабря 2009 года № 15-1
Бюджет района имени Г. Мусрепова на 2010 год
Ка
те
го
рия
Кл.
Под-
кл.
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
I. Доходы

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 15-1 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов аудандық мәслихатының 2010 жылғы 27 шілдедегі N 19-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 тамызда N 13-5-116 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 01-34/08 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 22.01.2013 N 01-34/08 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТI:
1. 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 15-1 «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-5-106 2010 жылғы 21 қаңтар, «Есіл өңірі» газетінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 6 саны, «Новости Приишимья» газетінің 2010 жылғы 8 ақпандағы № 6 саны), келесі өзгерістер енгiзу:
1-тармақта:
1) тармақшасында
«2 792 561,1» саны «2 797 097» санына ауыстырылсын;
«582 883» саны «587 608» санына ауыстырылсын;
«3 390» саны «1 450» санына ауыстырылсын;
«8 750,1» саны «11 600» санына ауыстырылсын;
«2 197 538» саны «2 196 439,2» санына ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«2 810 942» саны «2 815 477,9» санына ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
«7 121» саны «6 879» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтыру:
«бюджеттік несиелер – 7 121»;
«бюджеттік несиелерді өтеу – 242»;
5) тармақшасында:
«-28 482,9» саны «-28 240,9» санына ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«28 482,9» саны «28 240,9» санына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтыру:
«қарыздардың түсімі – 12 293»;
«қарыздарды өтеу – 242»;
5-тармақта:
2) тармақшасында:
«17 002» саны «16 960» санына ауыстырылсын;
8-тармақта:
келесі мазмұндағы 1-1) тармақшасымен толықтыру:
«1-1). 226 мың теңге «Жинау қоры» туып көбеюшілікті ынталандыру бойынша Бағдарлама шеңберінде әлеуметтік көмекті төлеу;
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары жаңа редакцияда 1, 2-қосымшаларға сәйкес баяндалсын (қосылған).
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
ХIХ сессиясының төрағасы                   хатшысы
А. Кобзев                                  Б. Ысқақова
КЕЛІСІЛДІ:
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі бастығы                   М. Баймолдина
2010 жылғы 27 шілде
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 27 шілдедегі
№ 19-3 шешіміне қосымша 1
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 15-1 шешіміне қосымша 1
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2010 жылға арналған бюджеті
Ка
те
го
ри
я
сы-
нып
сы-
нып
ша
Атауы
Сомасы (мың теңге)
I. Табыстар

9 797
06
451
006
Жилищная помощь
659
06
451
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8 854
06
451
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
778
06
451
014
15
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25 412
06
451
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15 589
06
451
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 107
019
11
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
990
020
11
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним;военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
21 209
06
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17 435
06
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 435
06
451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
16 984
06
451
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
451
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
256 355,9
07
Жилищное хозяйство
127 554,9
07
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
406,8
07
458
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
406,8
07
467
Отдел строительства района (города областного значения)
127 148,1
07
467
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

9 797
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
4 297
006
Тұрғын үй көмегi
659
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8 854
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
778
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
25 412
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15 589
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3 107
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
990
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
21 209
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17 435
451
Әлеуметтік қорғау және жұмыспен қамтамасыз ету бағдарламасы бөлiмi (облыстық маңызы бар қала)
17 435
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 984
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
451
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
256 355,9
Тұрғын үй шаруашылығы
127 554,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
406,8
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
406,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
127 148,1
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу