Об организации общественных работ в 2010 году Есильского района
Постановление акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 26 января 2010 года N 31. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 24 февраля 2010 года N 13-6-141. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2010 года N 404
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Есильского района Северо-Казахстанской области от 08.12.2010 N 404
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ (далее по тексту - Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Есильского района Северо-Казахстанской области» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года «О республиканском бюджете на 2010-2012 годы».
4. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
5. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечьем или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
6. Признать утратившим силу постановление акимата Есильского района от 15 января 2009 года № 3 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации № 13-6-112 от 3 февраля 2009 года, опубликованное в газетах «Есіл таңы» от 13 февраля 2009 года № 7, «Ишим» от 13 февраля 2009 года № 7), с внесенными изменениями постановлением акимата Есильского района от 18 июня 2009 года № 158 «О внесении изменений в постановление акимата района от 15 января 2009 года № 3 "Об организации оплачиваемых общественных работ в 2009 году" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации № 13-6-119 от 17 июля 2009 года, опубликованное в газетах «Есіл таңы» от 6 ноября 2009 года № 45, «Ишим» от 6 ноября 2009 года № 46).

Есіл ауданының 2010 жылы қоғамдық жұмыстарын ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 26 қаңтардағы N 31 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 ақпанда N 13-6-141 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 8 желтоқсандағы N 404 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық әкімдігінің 2010.12.08 N 404 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша ұйымдардың, түрлерінің, көлемдерінің және еңбекақы төлеу мөлшерінің Тізімі (мәтін бойынша әрі қарай – Тізім) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жолдауын бекітілген Тізімге сәйкес жүзеге асырсын.
3. Төленетін қоғамдық жұмыстардағы жұмыссыздардың еңбегінің төлемі «2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына сәйкес ең аз айлық еңбекақы мөлшерінде белгіленсін.
4. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн болып анықталады, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылатын еңбегінің жағдайларын есепке алумен жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.
5. Еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету, уақытша жұмысқа жарамсыздық бойынша әлеуметтік жәрдемақы төлеу, жарақат алумен немесе басқа зақымданумен денсаулыққа келтірілген зиянның орынын толтыру, зейнетақылық және әлеуметтік төлемдер Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
6. «2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» аудан әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 18 маусымдағы № 158 қаулысымен (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 17 шілдедегі № 13-6-119 болып тіркелген, 2009 жылғы 6 қарашадағы № 45 «Есіл таңы», 2009 жылғы 6 қарашадағы № 46 «Ишим» газеттерінде жарияланған) енгізілген өзгерістермен «2009 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Есіл ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 15 қаңтардағы № 3 қаулысының (Мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 3 ақпандағы № 13-6-112 болып тіркелген, 2009 жылғы 13 ақпандағы № 7 «Есіл таңы», 2009 жылғы 13 ақпандағы № 7 «Ишим» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бектасову А.К.
8. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким Есильского района                     В.Бубенко
Приложение к
постановлению акимата
Есильского района от
26 января 2010 года № 31
Перечень организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ
Наименование организации
Вид обществен-
ных работ
Объем работы
Количество рабочих мест
1
Государственное
коммунальное
предприятие
«Камкор» на праве
хозяйственного
ведения при
акимате Есильского
района
Помощь
организации
жилищно-
коммуналь-
ного хозяйства в
уборке
территорий
населенных
пунктов
Ежедневная
уборка
площади 4600
квадратных
метров
6
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Алматинского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий,
подрезка
деревьев
Уборка улицы
5 километров,
подрезка 20
деревьев
2
Оказание
помощи в
заготовке
дров
Заготовка
дров,
распиловка,
колка,
перенос и
складирование
– 30
кубических
метров
1
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйстве
нных книг
Обход 181
двора
1
Участие в
благоустрой
тве свалок
Благоустрой-
ство свалок –
1000
квадратных
метров
2
Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору
необходимых
документов
при
назначении
государстве
нных пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Помощь в
сборе
документов
при
назначении
государствен-
ных пособий –
250 дел
1
3
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Амангельдинского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий
Уборка улицы
20
километров,
подрезка 50
деревьев
8
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйстве
нных книг
Обход 303
двора
1
Оказание
помощи в
охране
здания
аппарата
акима
сельского
округа,
локальных водопровод-ных сетей
Здание
аппарата
акима
сельского
округа – 100
квадратных
метров,
локальные
водопроводные
сети – 100
квадратных
метров
7
4
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Бескудукского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий
Уборка улицы
20
километров,
подрезка 50
деревьев
6
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйстве
нных книг
Обход 406
дворов
1
Оказание
помощи в
охране
здания
аппарата
акима
сельского
округа
Здание
аппарата
акима 100
квадратных
метров
7
5
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Булакского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
уборке
территории
Уборка улицы
5 километров
2
Оказание
помощи в
заготовке
дров
Заготовка
дров,
распиловка,
колка,
перенос и
складирование
– 30 кубических
метров
1
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйстве
нных книг
Обход 289
дворов
1
Оказание
помощи в
охране
здания
аппарата
акима
сельского
округа
Здание
аппарата
акима 100
квадратных
метров
2
6
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Волошинского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
уборке
территории,
подрезка
деревьев
Уборка улицы
20 км,
подрезка 20
деревьев
8
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйстве
нных книг
Обход 418
дворов
2
Оказание
помощи в
охране
локальных водопровод-ных сетей
Локальные
водопроводные
сети – 100
квадратных
метров
2
7
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Заградовского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий
Подрезка
деревьев –
60, уборка
улицы – 30
километров
10
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйстве
нных книг
Обход 553
дворов
2
Участие в
благоустрой
тве свалок
Благоустрой-
ство свалок –
1000
квадратных
метров
2
8
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Заречного
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий
Подрезка
деревьев –
40, уборка
улицы – 20
километров
4
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйстве
нных книг
Обход 529
дворов
2
Оказание
помощи в
охране
здания
аппарата
акима
сельского
округа
Здание
аппарата
акима
сельского
округа – 500
квадратных
метров
7
9
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Ильинского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий
Уборка улицы,
парков – 30
километров,
побелка
столбов –
1000,
подрезка
деревьев –
100
9
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйстве
нных книг
Обход 663
дворов
2
Оказание
помощи в
охране
здания
аппарата
акима
сельского
округа,
локальных водопровод-ных сетей
Здание
аппарата
акима
сельского
округа – 200
квадратных
метров Локальные
водопроводные
сети – 100
квадратных
метров
4
Помощь
социальному
работнику
по уходу за
больными
одинокими престарелы-ми
гражданами
(покупка
продуктов,
медикамен-
тов, уборка
помещения,
побелка
стен,
покраска
полов,
стирка
белья,
посадка,
прополка и
уборка
овощей)
Уход за 6
престарелыми
гражданами
2
10
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Корнеевского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий,
разбивка
цветников
Уборка улицы
– 50
километров,
разбивка
цветников –
100
квадратных
метров,
подрезка
деревьев
-100
10
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйст-
венных
книг
Обход 992
двора
2
Оказание
помощи в
охране
локальных водопровод-ных сетей
Локальные
водопроводные
сети – 100
квадратных
метров
8
11
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Николаевского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий,
разбивка
цветников
Уборка улицы
– 30
километров,
разбивка
цветников –
100
квадратных
метров,
подрезка
деревьев
-100
6
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйст-
венных
книг
Обход 569
дворов
1
Оказание
помощи в
охране
здания
аппарата
акима
сельского
округа
Здание
аппарата
акима
сельского
округа – 200
квадратных
метров
5
12
Государственное
учреждение
«Аппарат акима Петровского
сельского округа
Есилького района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий,
посадка
деревьев,
разбивка
цветников
Уборка улицы
– 30
километров,
разбивка
цветников –
500
квадратных
метров,
подрезка
деревьев
- 100
6
Оказание
помощи в
охране
локальных водопровод-ных сетей
Локальные
водопроводные
сети – 100
квадратных
метров
5
Помощь
социальному
работнику
по уходу за
больными
одинокими престарелы-ми
гражданами
(покупка
продуктов,
медикамен-
тов, уборка
помещения,
побелка
стен,
покраска
полов,
стирка
белья,
посадка,
прополка и
уборка
овощей)
Уход за 6
престарелыми
гражданами
1
13
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Покровского
сельского округа
Есилького района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий,
разбивка
цветников
Уборка улицы
– 30
километров,
разбивка
цветников –
500
квадратных
метров,
подрезка
деревьев
- 100
10
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйст-
венных
книг
Обход дворов
858.
2
Оказание
помощи в
охране
здание
аппарата
акима
сельского
округа
Здание
аппарата
акима
сельского
округа – 300
квадратных
метров
6
Участие в
проведение
разовых
работ
(подготовка
к
праздничным
и юбилейным
датам) по
организации
досуга
детей,
подростков,
молодежи
через
детско-
подростко-
вые клубы,
стадионы,
клубы, дома
культуры и
библиотеки
Подготовка
праздника и
проведение
областного
спортивного
праздника «Ак
бидай 2010
года»
1
Помощь
социальному
работнику
по уходу за
больными
одинокими престарелы-ми
гражданами
(покупка
продуктов,
медикамен-
тов, уборка
помещения,
побелка
стен,
покраска
полов,
стирка
белья,
посадка,
прополка и
уборка
овощей)
Уход за 12
престарелыми
гражданами
2
14
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Спасовского
сельского округа
Есильского района Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий
Уборка улицы
– 5
километров,
подрезка
деревьев - 20
6
Оказание
помощи в
охране
локальных водопровод-ных сетей
Локальные
водопроводные
сети 100
квадратов
2
Оказание
помощи
истопнику
на период
отопитель-
ного сезона
в здание
аппарата
акима
сельского
округа
Здание
аппарата
акима
сельского
округа – 300
квадратных
метров
2
15
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Тарангульского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий,
разбивка
цветников
Уборка улицы
– 30
километров,
разбивка
цветников –
100
квадратных
метров,
подрезка
деревьев
- 100
3
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйст-
венных
книг
Обход 277
дворов
1
Оказание
помощи в
охране
здание
аппарата
акима
сельского
округа
Здание
аппарата
акима 250
квадратных
метров
4
16
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Ясновского сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий,
посадка
деревьев,
разбивка
цветников
Уборка улицы
– 30
километров,
разбивка
цветников –
100 метров
квадратов,
подрезка
деревьев
- 100
3
Оказание
помощи в
охране
здание
аппарата
акима
сельского
округа
Объекта
социального
культурного
назначения
- Дома
культуры
Здание
аппарата
акима 500
квадратных
метров. Здание Дома
культуры 500
квадратных
метров
7
Помощь
социальному
работнику
по уходу за
больными
одинокими престарелы-ми
гражданами
(покупка
продуктов,
медикамен-
тов, уборка
помещения,
побелка
стен,
покраска
полов,
стирка
белья,
посадка,
прополка и
уборка
овощей)
Уход за 6
престарелыми
гражданами
1
17
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Явленского
сельского округа
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Помощь в
озеленении
и
благоустрой
тво
территорий,
посадка
деревьев,
разбивка
цветников
Уборка улицы
72 километра,
подрезка
деревьев
1000,
разбивка
цветников –
1500
квадратных
метров,
ежедневная
прополка и
полив
цветников
55
Участие в
подготовке
спортивных
мероприятий
юбилейных
торжеств,
мероприя-
тий,
посвященных
государст-
венным
праздникам,
в том числе
и
выполнение
подсобных
работ в
строительст
ве ледовых
городков
Строительство
ледовых
городков из
ледовых
кирпичей
- 6000 штук
размером 20
на 40
сантиметров
3
Участие в
проведении
республикан
ких и
региональ-
ных
обществен-
ных
кампаний
(опросов
общественно
го мнения,
переписи
населения,
статистичес
кого
обследова-
ния по
вопросам
занятости и
социальной
защиты
населения)
Статистичес-
кое
обследование
400 семей,
заполнение
анкет 400
штук
2
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и
составления
похозяйст-
венных
книг
Обход 2028 дворов
4
Оказание
помощи в
охране
здания
аппарата
акима
сельского
округа
Здание
аппарата
акима
сельского
округа 500
квадратных
метров
8
Участие в
благоустрой
тве и
охране
территорий
парков,
скверов
(кроме
объектов
частной
собственнос
ти)
Благоустрой-
ство парков –
5000
квадратных
метров
1
Оказание
помощи в
документа-
ции и
регистрации
населения
по месту
постоянного
жительства
Формирование
дел 250 штук
в месяц
10
Оказание
помощи по
приему и обустройст-ву
оралманов
Прием семей
оралманов,
согласно
квоты,
установленной
акиматом
Есильского
района
1
Оказание
помощи в
делопроиз-
водстве по
обращениям
на
государст-
венном
языке в государст-
венных
учреждениях
Перевод
документов на государственный язык –
1800 листов
2
Оказание
помощи в
обработке и
подготовке
к хранению
документа-
ции в
государст-
венных
учреждениях
Подготовка
документов к
хранению 6000
листов
2
18
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Есильского района
Северо-
Казахстанской
области»
Оказание
помощи
работы в
гардеробе
Период с
октября по
май месяц
1

7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.К.Бектасоваға жүктелсін.
8. Осы қаулы алғаш рет бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл ауданының әкімі                       В.Бубенко
Есіл ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 26 қаңтардағы
№ 31 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша ұйымдардың, түрлерінің, көлемдерінің және еңбекақы төлеу мөлшерлерінің тізімі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстың көлемі
Жұмыс орындар саны
1
Есіл ауданы
әкімдігінің
жанындағы
шаруашылықты
жүргізу
құқығындағы
«Қамқор»
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорыны
Тұрғын үй
коммуналдық
шаруашылығы
ұйымдарына елді
мекендердің
аумақтарын
жинауда көмек
көрсету
Күн сайын 4600
ш.м. алаңын
жинау
6
2
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы Алматы
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек,
ағаштарды кесу
Көшені жинау 5
км, 20 ағашты
кесу
2
Отын дайындауда
көмек көрсету
Отын дайындау,
кесу,тасу және
үю - 30 текше
метр
1
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
181 ауланы
аралау
1
Қоқыс
үйінділерін
көркейтуге
қатысу
Қоқыс
үйінділерін
көркейту - 1000
шаршы метр
2
Жұмыспен қамту
мәселелері және
18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақылар
тағайындау
кезінде қажетті
құжаттарды
жинау және
жұмыспен қамту
сұрақтары
бойынша көмек
көрсету
Мемлекеттік
жәрдемақыларды
тағайындауға
құжаттарды
жинауға көмек - 250 іс
1
3
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Амангелді
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету
Көшені жинау 20
км, 50 ағашты
кесу
8
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
303 ауланы
аралау
1
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын,
локалды су
құбырларының
жүйесін
күзетуде көмек
көрсету
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимараты - 100
шаршы метр,
локалды су
құбырларының
жүйесі - 100
шаршы метр
7
4
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Бесқұдық
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету
Көшені жинау 20
км, 50 ағашты
кесу
6
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
406 ауланы
аралау
1
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын
күзетуде көмек
көрсету
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимараты - 100
шаршы метр
7
5
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы Бұлақ
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
жинауға көмек
көрсету
Көшені жинау 5
км.
2
Отын дайындауда
көмек көрсету
Отын дайындау,
аралау, жару,
тасу және
үю-30 текше
метр
1
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
289 ауланы
аралау
1
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын
күзетуде көмек
көрсету
Әкім
аппаратының
ғимараты - 100
шаршы метр
2
6
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Волошинка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек,
ағаштарды кесу
Көшені жинау 20
км, 20 ағашты
кесу
8
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
418 ауланы
аралау
2
Локалды су
құбырларының
жүйесін
күзетуде көмек
көрсету
Локалды су
құбырларының
жүйесі - 100
шаршы метр
2
7
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Заградовка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету
Ағашты кесу-60,
көшені жинау 30
км.
10
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
553 ауланы
аралау
2
Қоқыс
үйінділерін
көркейтуге
көмек көрсету
Қоқыс
үйінділерін
көркейту - 1000
шаршы метр
2
8
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Заречный
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету
Ағашты кесу -
40, көшені
жинау 20 км.
4
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
529 ауланы
аралау
2
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын
күзетуде көмек
көрсету
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимараты - 500
шаршы метр
7
9
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Ильинка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету
Көшені,
саябақтарды
жинау 30 км,
1000 столбыны
ағарту, 100
ағашты кесу
9
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
663 ауланы
аралау
2
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын,
локалды су
құбырларының
жүйесін
күзетуде көмек
көрсету
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимараты - 200
шаршы метр,
локалды су
құбырларының
жүйесі - 100
шаршы метр
4
Жалғыз басты
ауру қарт
азаматарды күту
бойынша
әлеуметтік
қызметкерге
көмек (тамақ,
дәрі-дәрмек
сатып әкелу, үй
ішін жинау,
ағарту, еден
сырлау, кір
жуу, көкөніс
отырғызу, арам
шөп жұлу және
жинау)
6 қарт азаматты
күту
2
10
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Корнеевка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету,
гүлзарлар жасау
Көшені, жинау
- 50 км,
гүлзарлар
жасау - 100
шаршы, 100
ағашты кесу
10
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
992 ауланы
аралау
2
Локалды су
құбырларының
жүйесін
күзетуде көмек
көрсету
Локалды су
құбырларының
жүйесі - 100
шаршы метр
8
11
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Николаевка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету,
гүлзарлар жасау
Көшені жинау
- 30 км,
гүлзарлар
жасау - 100
шаршы, 100
ағашты кесу
6
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
569 ауланы
аралау
1
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын
күзетуде көмек
көрсету
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимараты - 200
шаршы метр
5
12
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Петровка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету,
ағаш отырғызу,
гүлзарлар
жасау
Көшені жинау
- 30 км, гүлзарлар
жасау - 500
шаршы, 100
ағашты кесу
6
Локалды су
құбырларының
жүйесін
күзетуде көмек
көрсету
Локалды су
құбырларының
жүйесі - 100
шаршы метр
5
Жалғыз басты
ауру қарт
азаматарды күту
бойынша
әлеуметтік
қызметкерге
көмек (тамақ,
дәрі-дәрмек
сатып әкелу, үй
ішін жинау,
ағарту, еден
сырлау, кір
жуу, көкөніс
отырғызу, арам
шөп жұлу және
жинау)
6 қарт азаматты
күту
1
13
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Покровка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету,
гүлзарлар
жасау
Көшені жинау -
30 км,
гүлзарлар
жасау - 500
шаршы, 100
ағашты кесу
10
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
858 ауланы
аралау
2
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын
күзетуде көмек
көрсету
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимараты - 300
шаршы метр
6
Балалардың,
жасөспірімдер-
дің, жастардың
бос уақытын
балалар-
жасөспірімдер
клубтары,
стадиондары,
клубтары,
мәдениет үйлері
және
кітапханалары
арқылы
ұйымдастыру
жөнінде бір
жолғы
жұмыстарды
(мерекелер мен
мерейтойларға
дайындық)
жүргізуге
қатысу
«Ақ бидай 2010
жыл» облыстық
спорт
мерекесіне
дайындық және
өткізу
1
Жалғыз басты
ауру қарт
азаматарды күту
бойынша
әлеуметтік
қызметкерге
көмек (тамақ,
дәрі-дәрмек
сатып әкелу, үй
ішін жинау,
ағарту, еден
сырлау, кір
жуу, көкөніс
отырғызу, арам
шөп жұлу және
жинау)
12 қарт
азаматты күту
2
14
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Спасовка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету
Көшені жинау - 5 км, 20 ағашты
кесу
6
Локалды су
құбырларының
жүйесін
күзетуде көмек
көрсету
Локалды су
құбырларының
жүйесі - 100
шаршы метр
2
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратында
жылыту маусымы
кезінде от
жағушыға көмек
көрсету
Селолық округ
әкімі аппаратының
ғимараты - 300
шаршы метр
2
15
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Торанғұл
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету,
гүлзарлар
жасау
Көшені жинау -
30 км,
гүлзарлар
жасау - 100
шаршы, метр,
100 ағашты кесу
3
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
277 ауланы
аралау
1
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын
күзетуде көмек
көрсету
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимараты - 250
шаршы метр
4
16
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Ясновка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету,
гүлзарлар жасау
Көшені жинау
- 30 км,
гүлзарлар
жасау - 100
шаршы, 100
ағашты кесу
3
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын
күзетуде көмек
көрсету
Әлеуметтік-
мәдени маңызы
бар объектіні
Мәдениет үйінің ғимаратын
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимараты - 500
шаршы метр,
Мәдениет үйінің
ғимараты - 500
шаршы метр
7
Жалғыз басты
ауру қарт
азаматарды күту
бойынша
әлеуметтік
қызметкерге
көмек (тамақ,
дәрі-дәрмек
сатып әкелу, үй
ішін жинау,
ағарту, еден
сырлау, кір
жуу, көкөніс
отырғызу, арам
шөп жұлу және
жинау)
6 қарт
азаматтарды
күту
1
17
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
Явленка
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақтарды
көгалдандыру
және
абаттандыруда
көмек көрсету,
гүлзарлар
жасау
Көшені жинау 72
км, 1000 ағашты
кесу, гүлзарлар
жасау - 1500
шаршы,
гүлзарларды
күнде суару
және арам шөбін
жұлу
55
Спорттық
шараларды,
мерейтойларды,
мемлекеттік
мерекелерге
арналған
шараларды
дайындауға
қатысу, соның
ішінде мұз
қалашықтарын
салуда қосалқы
жұмыстарды
орындау
Мұз
кірпіштерінен
мұз
қалашықтарын
салу - 6000
дана, көлемі 20
сантиметрге 40
сантиметр
3
Республикалық
және аймақтық
қоғамдық
науқандардың
өткізуіне
(қоғамдық
пікірлерді
сұрастыруда,
халық санағы,
жұмыспен қамту
және халықты
әлеуметтік
қорғау
сұрақтары
бойынша
статистикалық
тексеріс
жүргізу)
қатысу
400 отбасының
статистикалық
тексерісін
жүргізу, 400
сауалнама
толтыру
2
Үй шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
2028 ауланы
аралау
4
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимаратын
күзетуде көмек
көрсету
Селолық округ
әкімі
аппаратының
ғимараты - 500
шаршы метр
8
Саябақтар, гүл
бақтары
аумағының
абаттандыру
және күзетуге
қатысу (жеке
меншік
объектілерінен
басқалары)
Саябақтарды
көркейту - 5000
шаршы метр
1
Тұрақты тұратын
жері бойынша
халықты
құжаттау және
тіркеуде көмек
көрсету
Істерді
қалыптастыру
айына 250 дана
10
Оралмандарды
қабылдау және
жайғастыру
бойынша көмек
көрсету
Оралмандардың
отбасын Есіл
ауданы
әкімдігінің
квотасына
сәйкес қабылдау
1
Мемлекеттік
мекемелерде
мемлекеттік
тілдегі
өтініштер
бойынша іс
жүргізуде көмек
көрсету
Құжаттарды
мемлекеттік
тілге
аудару - 1800
парақ
2
Мемлекеттік
мекемелерде
құжаттарды
сақтауға
дайындау және
өңдеуде көмек
көрсету
Құжаттарды
сақтауға
дайындау - 6000
парақ
2
18
«Солтүстік
Қазақстан
облысы Есіл
ауданы
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Гардеробта
жұмыс істеуде
көмек көрсету
Қазаннан мамыр
айына дейінгі
кезең
1