О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 21/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 23/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 16 апреля 2010 года N 13-7-123. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года № 148, сессия районного маслихата РЕШИЛА:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 21/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 января 2010 года № 13-7-119, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» и «Сельская новь» 22 января 2010 года № 4), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 146 898» заменить цифрами «2 252 713»;
дополнить строкой следующего содержания:
«поступление от продажи основного капитала – 4 165 тысяч тенге»;
цифры «1 951 444» заменить цифрами «2 053 094»;
подпункте 2)
цифры «2 146 898» заменить цифрами «2 261 524»;
подпункт 3) изложить в новой редакции:
«3) чистое бюджетное кредитование:
бюджетные кредиты – 9 792 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0»;
подпункт 4, 5 изложить в новой редакции:
«4) сальдо по операциям с финансовыми активами;
приобретение финансовых активов - 350 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0»;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 953 тысяч тенге»;
дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
«6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
поступление займов – 9 792 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 9161 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1 предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 9 161 тысяч тенге, в том числе возврат целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2009 году в сумме 3 тысячи тенге и использованных не по целевому назначению целевые трансферты в сумме 229 тысяч тенге согласно приложению 11»;

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 21/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 23/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 сәуірде N 13-7-123 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШТІ:
«2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 19 қаңтар № 13-7-119 тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтар № 4 «Ауыл арайы», «Сельская новь» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«2 146 898» цифрлары «2 252 713» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 4 165 мың теңге»;
«1 951 444» цифрлары «2 053 094» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 146 898» цифрлары «2 261 524» цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«3) таза бюджеттік кредиттеу:
бюджеттік кредиттер – 9 792 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0»;
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо;
қаржылық активтерді сатып алу – 350 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсім – 0»;
«5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 953 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
«6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану):
қарыздар түсімі – 9 792 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 9 161 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
«4-1 Аудандық бюджетте 9 161 мың теңге сомада қаржы жылының басына қалыптасқан қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін, соның ішінде 2009 жылы 3 мың теңге сомада пайдаланылмаған және 229 мың теңге сомада нысаналы мақсатта пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару 11-қосымшаға сәйкес»

дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1 утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2010 год с разделением на бюджетные инвестиционные проекты и программы согласно приложения 4»;
в пункте 13
подпункт 5) исключить;
подпункте 6)
цифры «9 081» заменить цифрами «8 531»;
подпункте 7)
цифры «14 926» заменить цифрами «15 532»;
подпункты 8, 9 изложить в новой редакции:
«8) 14 238 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
9) 846 тысяч тенге – на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
дополнить подпунктами 12, 13, 14, 15 следующего содержания:
«12) 93 949 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
13) 14 400 тысяч тенге – на расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики;
14) 56 699 тысяч тенге - на капитальный ремонт объектов образования;
15) 25 358 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов культуры;»;
в пункте 14:
подпункте 5)
цифры «41» заменить цифрами «75»;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
«6) 1 328 тысяч тенге - на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За Победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годов» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;

келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
«7-1 бюджеттік инвестициялық жобаларға және бағдарламаларға бөлінетін 2010 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін»;
13-тармақта:
5) тармақша алып тасталсын;
6) тармақшада
«9 081» цифрлары «8 531» цифрларымен ауыстырылсын;
7) тармақшада
«14 926» цифрлары «15 532» цифрларымен ауыстырылсын;
8), 9) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
«8 14 238 мың теңге - Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери қызметтерін майдандағы армия құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында өткергендерге, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге;
«9) 846 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысу үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне шығыстарды төлеуді қамтамасыз етуге»;
келесі мазмұндағы 12), 13), 14), 15) тармақшалармен толықтырылсын:
«12) 93 949 мың теңге – білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарындағы мемлекеттік білімдік тапсырысты іске асыруға;
13) 14 400 мың теңге – әлеуметтік жұмыс орындары және жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге;
14) 56 699 мың теңге – білім беру объектілерін күрделі жөндеуге;
15) 25 358 мың теңге – мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге»;
14-тармақта:
5) тармақшада
«41» цифрлары «75» цифрларымен ауыстырылсын;
6 тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
«6) 1 328 мың теңге - Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген адамдарға; 1941 жылғы 22 маусым – 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде майдандағы армия құрамына кірмеген әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында әскери қызмет өткерген, «1941-1945 жылдары Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызмет өткерген) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеуге»;

дополнить подпунктами 7, 8, 9, 10 следующего содержания;
«7) 6 851 тысяч тенге на приобретение угля;
8) 25 000 тысяч тенге на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов;
9) 28 300 тысяч тенге на капитальный ремонт объектов образования;
10) 10 000 тысяч тенге на ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения;»;
пункты 15, 16 исключить;
в пункте 17:
цифры «128 592» заменить цифрами «64 296»;

келесі мазмұндағы 7), 8), 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
«7) 6 851 мың теңге көмір сатып алуға;
8) 25 000 мың теңге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және елді мекендерді абаттандыруға;
9) 28 300 мың теңге білім беру объектілерін күрделі жөндеуге;
10) 10 000 мың теңге аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеуге және ұстауға;
15, 16-тармақтар алып тасталсын;
17-тармақта:
«128 592» цифрлары «64 296» цифрларымен ауыстырылсын;

приложения 1,4,6,8,9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5 к настоящему решению (прилагаются);
вышеуказанное решение дополнить приложением 11, согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель внеочередной                      И.о.секретаря
ХXIII сессии районного маслихата            районного маслихата
Л. Шатохина                                   Н. Лазарева
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

көрсетілген шешімге 1, 4, 6, 8, 9-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі);
жоғарыда көрсетілген шешім 11-қосымшамен осы шешімге 6-қосымшаға сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                          Аудандық мәслихат
кезектен тыс XXIII сессиясының                хатшысының м.а.
төрайымы
Л. Шатохина                                   Н. Лазарева
Аудандық мәслихат сессиясының

751
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12860
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
30654
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2563
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
846
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
18566
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14745
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
617
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
276
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
150052
467
Отдел строительства района (города областного значения)
54675
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
54675
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
87629
032
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
87629
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6898
008
Освещение улиц населенных пунктов
5198
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
100
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1600

751
014
Үйде көмек қажет ететін азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету
12860
016
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларына мемлекеттік жәрдемақы
30654
017
Мүгедектерді жеке оңалту бағдарламасына сәйкес мұқтаж болған мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ым-қимыл мамандарының қызметтерін ұсыну, жеке көмекшілер беру
2563
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жүруін, сондай-ақ олардың және және олармен еріп жүретін тұлғалардың тамақтануға, тұруға, Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысу үшін жол жүруге шығындардың төленуін қамтамасыз ету
846
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі мерзімде әскери қызметтерін майдандағы армия құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында өткергендерге, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай жұмыс істегендерге (қызмет еткендерге) бір жолғы материалдық көмекті төлеу
18641
001
Жұмыспен қамту және халыққа арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру бойынша қызметтер
14745
011
Жәрдемақы және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерді төлеу
617
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз ету
276
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
150052
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың-құрылысы бөлімі
54675
003
Құрылыс және (немесе) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үй салуы және сатып алуы
54675
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
87629
032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлаудың аймақтың стратегиясын іске асыру аясында инженерлік-коммуналдық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді жайластыру
87629
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты
6898
008
Елді мекендегі көшелерді жарықтандыру
5198
010
Адам жерлейтін орындарды күту және туысы жоқ адамдарды жерлеу
100
011
Елді-мекендерді көркейту және көгалдандыру
1600

25 000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
108 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
108 000
012
Развитие объектов водного хозяйства
108 000
Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района
58 000
Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (3-я очередь - Мирный участок подземных вод)
50 000
Приложение 3
к решению сессии районного маслихата

25 000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
108 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
108 000
012
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
108 000
Жамбыл ауданының Жамбыл селосына дейін Есілдің топтық су құбырын қайта қалпына келтіру
58 000
Жамбыл ауданында (3 кезекті Мирный учаскісіндегі жер асты сулары) жер асты суларынан түпті ұңғыма су тоғандарының құрылысы
50 000
Аудандық мәслихат сессиясының

от 31 марта 2010 года № 23/1
Приложение 6
к решению сессии районного маслихата
от 29 декабря 2009 года № 21/1
Программа 451007000 – Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
Виды выплат
Сумма тыс. тенге
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (на услуги бань и парикмахерских)
257
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего советского Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; инвалидам

2010 жылғы 31 наурыздағы № 23/1 шешіміне
3-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне
6-қосымша
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек - 451007000 бағдарлама
Төлем түрлері
Сомасы мың теңге
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (монша мен шаштараз қызметтеріне)
257
Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емдеулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, оларға теңестірілген тұлғаларға,; Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; Ұлы Отан соғысы жылдарындағы қайсарлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР кеңес Одағының ордендері және медальдарымен марапатталған тұлғаларға; "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған көп балалы аналарға; зейнеткер болып табылатын саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккендерге; Социалистік Еңбек Ері және "Халық Қахарманы" атағын иеленген тұлғаларға, мүгедектерге

787
Санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками  "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, герои Советского Союза, герои Социалистического Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах,эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
1080
Приобретение единой одежды для участия ветеранов области в парадах в городах Астана и Москва
75
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненным к ним на зубопротезирование
643
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом
288
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги
2900
Итого:
6030
Приложение 4
к решению сессии районного маслихата
от 31 марта 2010 года № 23/1
Приложение 8
к решению сессии районного маслихата
от 29 декабря 2009 года № 21/1
Расходы по сельским округам на 2010 год
№ п/п
Наименование
123.001.000 Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
123.023.000 Материально-
техническое оснащение государствен-ных органов
1
Архангельский с/о

787
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріе, жеңілдіктер мен кепілдіктермен Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларды, жеңілдіктер және кепілдіктермен соғысқа қатысушыларға теңестірілген өзге де тұлғаларды , "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған, сондай-ақ 1 және 2-ші дәрежелі "Ана даңқы орденімен марапатталған көп балалы аналарды Қазақстан Республикасы алдында айрықша еңбектері үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларды Кеңес Одағы Батырларын, социалистік Еңбек ерлерін 3-ші дәрежелі Еңбек даңқы иегерлерін, 1988-1989 жылдарындағы Чернобыль АЭС апатының салдарын жоюға қатысушылар ішінен тұлғаларды , Қазақстан Республикасына иеліктен айырылған және қоныс аударған, қоныс аудару күні жатыр іші жағдайында болған балаларды қоса алғанда, аймақтардан көшірілгендерді (өз еріктерімен шыққандарды) санаторлық-курорттық емдеу
1080
Ұлы Отан соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға қатысты тұлғаларға әлеуметтік көмек көрсету (тіс протездеу)
643
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек
288
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек (коммуналдық)
2900
Қорытынды
5955
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 31 наурыздағы № 23/1 шешіміне
4-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне
8-қосымша
2010 жылға арналған селолық округтері бойынша шығындар
№ р/р
атауы
123.001.000 қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету
123.023.000 Мемлекеттік органдарды материалдық-
техникалық қамтамасыз ету
1
Архангелка с/о

9161
1
Государственные услуги общего характера
249
452
Отдел финансов района (города областного значения)
249
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения  бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
150
019
Материально-техническое оснащение государственных органов
99
4
Образование
5264
464
Отдел образования района (города областного значения)
5264
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1700
003
Общеобразовательное обучение
3564
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
730
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
730
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
730
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
400
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
400
458
Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
500
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
75
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
75
006
Поддержка культурно-
досуговой работы на местном уровне
75
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1025
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
865
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
865
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
160
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
160
13
Прочие
336
458
Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

9161
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
249
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
249
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетінің атқарылуы және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
150
019
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз ету
99
4
Білім беру
5264
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
5264
009
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту мекемелерінің қызметін қамтамасыз ету
1700
003
Жалпы білім беру
3564
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
730
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
730
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі мерзімде әскери қызметтерін майдандағы армия құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында өткергендерге, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай жұмыс істегендерге (қызмет еткендерге) бір жолғы материалдық көмек төлеу
730
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты
400
011
Елді-мекендерді көркейту және көгалдандыру
400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
500
018
Елді-мекендерді көркейту және көгалдандыру
500
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
75
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аулы (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
75
006
Мәдени-демалыс жұмысын жергілікті деңгейде қолдау
75
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1025
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
865
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ветеринария саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
865
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
160
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
160
13
Басқалар
336
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі