О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 20/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 октября 2010 года N 28/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 26 ноября 2010 N 13-8-133. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республике Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 января 2010 года № 13-8-115, опубликовано в газете «Қызылжар және қызылжарлықтар» № 4 от 21 января 2010 года, газете «Маяк» от 22 января 2010 года № 4), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 806 567,1» заменить цифрами «2 865 861,9»;
цифры «318 380» заменить цифрами «328 961»;
цифры «3 931» заменить цифрами «3 323»;
цифры «18 254» заменить цифрами «23 281»;
цифры «2 466 002,1» заменить цифрами «2 510 296,9»;
подпункте 2)
цифры «3 423 727,3» заменить цифрами «3 483 022,1»;
в пункте 11:
подпункте 5)
цифры «882» заменить цифрами «297,8»;
подпункте 7)
цифры «1 256» заменить цифрами «1660»;
подпункте 8)
цифры «20 485» заменить цифрами «20 475»;
подпункте 9)
цифры «22 164» заменить цифрами «22 156»;
дополнить подпунктами 14, 15, 16 следующего содержания:
«14) 4 605 тысяч тенге – разработка проектно-сметной документации по объекту «Замена отвода Булаевского группового водопровода к селам Боголюбово и Надежка»;
15) 4 605 тысяч тенге – разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция системы водоснабжения в селе Кондратовка»;
16) 4 605 тысяч тенге – разработка проектно-сметной документации по объекту «Реконструкция системы водоснабжения в селе Белое»;
в пункте 13:
подпункте 8)
цифры «904» заменить цифрами «1 582»;
дополнить подпунктами 10, 11 следующего содержания:

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық маслихатының 2010 жылғы 28 қазандағы N 28/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 қарашада N 13-8-133 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1.«2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2010 жылғы 11 қаңтардағы № 13-8-115 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, «Қызылжар және қызылжарлықтар» газетінде, 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 4, «Маяк» газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармағының:
1) тармақшасында
«2 806567,1» цифрлары «2 865 861,9» цифрларымен ауыстырылсын;
«318 380» цифрлары «328 961» цифрларымен ауыстырылсын;
«3 931» цифрлары «3 323» цифрларымен ауыстырылсын;
«18 254» цифрлары «23 281» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 466 002,1» цифрлары «2 510 296,9» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
«3 423 727,3» цифрлары «3 483 022,1» цифрларымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
5) тармақшасында
«882» цифрлары «297,8» цифрларымен ауыстырылсын;
7) тармақшасында
«1256» цифрлары «1660» цифрларымен ауыстырылсын;
8) тармақшасында
«20485» цифрлары «20475» цифрларымен ауыстырылсын;
9) тармақшасында
«22164» цифрлары «22156» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 14), 15), 16) тармақшаларымен толықтырылсын:
«14) 4605 мың теңге - «Боголюбово және Надежка селоларындағы Булаево топтық су құбырының бұрмасын ауыстыру» нысаны бойынша жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
15) 4605 мың теңге - «Кондратовка селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйелерін реконструкциялау» нысаны бойынша жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
16) 4605 мың теңге – «Белое селосындағы сумен қамтамасыз ету жүйелерін реконструкциялау» нысаны бойынша жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеуге»;
13 тармақта:
8) тармақшасында
«904» цифрлары «1582» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 10, 11 тармақшаларымен толықтырылсын:

«10) 2 000 тысяч тенге – разработка проектно-сметной документации на строительство жилых домов аула Байтерек;
11) 28 000 тысяч тенге – строительство жилых домов в ауле Байтерек»;
в пункте 16:
цифры «500» заменить цифрами «200»;
приложения 1, 4, 6, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Оралұлы                                 А. Молдахметова
Приложение 1
к решению районного маслихата

«10) 2000 мың теңге - Бәйтерек ауылы тұрғын үйлердің құрылысына жоба-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;
11) 28000 мың теңге - Бәйтерек ауылы тұрғын үйлердің құрылысы»;
16 тармақта:
«500» цифрлары «200» цифрларымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары, берілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Оралұлы                                 А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың

152 386,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
152 386,8
002
Программа занятости
29 745
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 194
005
Государственная адресная социальная помощь
7 255
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 066
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
486
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 879
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
20 094
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 963
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
297,8
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
27 540
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 910
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
596
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
361
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 137 560
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 083 088
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
318 000
019
Строительство жилья

152 386,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
152 386,8
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
29 745
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 194
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7 255
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 066
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
486
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28 879
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
20 094
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2 963
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
297,8
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
27 540
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 910
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
596
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
361
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 137 560
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 083 088
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
318 000
019
Тұрғын үй салу

17 753,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6 290
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
11 463,1
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4 409
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 409
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5 065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 065
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
201 435
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
18 262
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16 262
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
340
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 660
467
Отдел строительства района (города областного значения)
163 815
012
Развитие объектов водного хозяйства
163 815
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 886
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 208
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
678
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11 472
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11 472
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 179
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7 122
018
Материально-техническое оснащение государственных органов
20
115
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
37
12
Транспорт и коммуникации
32 815
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 200
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

17 753,1
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 290
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
11 463,1
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4 409
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 409
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5 065
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 065
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
201 435
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
18 262
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 262
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
340
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
1 660
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
163 815
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
163 815
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 886
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 208
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
678
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11 472
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11 472
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 179
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 179
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 122
018
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
20
115
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
37
12
Көлiк және коммуникация
32 815
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 200
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

от 25 декабря 2009 года № 20/1
Перечень расходов по бюджетной программе 451 007 000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" Кызылжарского района на 2010 год
Функциональная группа
Сумма,
тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
4
Всего
14 066
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 066
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 066
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 066
в том числе
Социальные выплаты участникам и инвалидам ВОВ (бани, парикмахерские)
209
Санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ и других категории лиц
3 529
Социальная поддержка студентам из малообеспеченных семей
1 927
Зубопротезирование участников и инвалидов ВОВ и на льготное зубопротезирование лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ
563
Дополнительное питание гражданам, больным активным туберкулезом
176
Компенсация за коммунальные услуги участникам и инвалидам ВОВ
2 934
Приобретение единой одежды (участие ветеранов войны области в парадах в городах Астана и Москва)
75
Приобретение обмундирования участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
810
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
3843

2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне
6-қосымша
2010 жылға арналған Қызылжар ауданының Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" 451.007.000 бюджеттік бағдарламасы бойынша шығындардың тізбесі
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы, мың теңге
Әкiмшi
Бағдар
лама
1
2
3
4
5
Барлығы
14066
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14066
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14066
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14066
соның ішінде
ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік төлеу (монша, шаштараз)
209
ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне, жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне теңелгендер және басқа да санаттағы тұлғаларға санаторлы-
курорттық емделу
3529
Аз қамтамасыз етілген отбасы студенттерін әлеуметтік қолдау
1927
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің тіс протезделуі, және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша ҰОС қатысқан мүгедектерге теңелгендердің тіс протездеуі
563
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тамақтандыру
176
ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтердің өтем ақысы
2934
Бірыңғай киімді сатып алу (Астана және Мәскеу қалаларындағы салтанатты сапқа қатысатын облыс ардагерлеріне)
75
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне киіндіруін сатып алу
810
"Ұрпақ фонды" тууға жағдай жасау бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлемдер
3843