О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 20-1 "О бюджете района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 8 ноября 2010 года N 27-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 декабря 2010 года N 13-9-123. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2010 года N 29-11
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 24.12.2010 N 29-11
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 20-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-9-112, от 14 января 2010 года, опубликовано в районных газетах «Вести» № 4 от 22 января 2010 года, «Мағжан Жұлдызы» № 4 от 22 января 2010 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1):
цифру «2400467,9» заменить цифрой «2493267,9»;
цифру «277314,0» заменить цифрой «278488,0»;
цифру «2095010,9» заменить цифрой «2184265,9»;
подпункте 2):
цифру «2404206,7» заменить цифрой «2497006,7»;
в пункте 6 цифру «359529,5» заменить цифрой «448784,5»;
приложения 1, 4, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
А. Сапаров                                 В. Гюнтнер
«Согласовано»
Начальник районного отдела
экономики и финансов                       М. Омарова
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 8 ноября 2010 года № 27-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 20-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2010 год
Категория
2010 год
Сумма тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1) Доходы

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20-1 "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 қарашадағы N 27-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 9 желтоқсанда N 13-9-123 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29-11 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық мәслихаттың 2010.12.24 N 29-11 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IY Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-1 «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 14 қаңтарда № 13-9-112 тіркелген, аудандық «Вести» газетінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 санында, «Мағжан Жұлдызы» газетінің 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«2400467,9» саны «2493267,9» санымен ауыстырылсын;
«277314,0» саны «278488,0» санымен ауыстырылсын;
«2095010,9» саны «2184265,9» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2404206,7» саны «2497006,7» санымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
«359529,5» саны «448784,5» санымен ауыстырылсын;
нұсқалған шешімнің 1, 4, 10, 11, 12-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
А. Сапаров                                 В. Гюнтнер
КЕЛІСІЛДІ:
Ауданның экономика және
қаржы бөлімінің бастығы                    М. Омарова
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 8 қарашадағы
№ 27-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 20-1 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2010 жылға арналған бюджеті
Санаты
2010 жыл
Сомасы
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Кірістер

161 308,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 107,6
002
Программа занятости
29 783,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
994,0
005
Государственная адресная социальная помощь
10 698,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8 533,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
536,6
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
704,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 140,2
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
31 300,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 588,9
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военных учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденных медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
23 202,6
021
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
16 700,0
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
20,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
30 050,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
23 195,6
008
Освещение улиц населенных пунктов
10 127,1
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 935,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
500,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 633,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 575,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
30,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

161 308,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 107,6
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
29 783,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
994,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 698,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8 533,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
536,6
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
704,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 140,2
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
31 300,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
3 588,9
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж.Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
23 202,6
021
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайларын және құрылыстарын күрделі жөндеу
16 700,0
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
20,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
30 050,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімнің аппараты
23 195,6
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
10 127,1
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
4 935,0
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
500,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
7 633,5
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 575,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
30,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету

2 900,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
645,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 280,0
006
Развитие системы водоснабжения
3 280,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
102 706,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
39 244,2
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
39 244,2
457
Отдел культуры, развития языков физической культуры и спорта района (города областного значения)
43 468,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7 920,9
003
Поддержка культурно-досуговой работы
23 397,2
006
Функционирование районных (городских) библиотек
11 391,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
474,0
015
Материально-техническое оснащение государственных органов
285,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15 844,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 253,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
11 491,0
007
Материально-техническое оснащение государственных органов
100,7
457
Отдел культуры, развития языков физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 148,8
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 144,0
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 004,8
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
262 167,3
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
23 225,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
18 206,3
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
3 485,0
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 534,0
463
Отдел земельных отношений района ( города областного значения)
7 831,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 706,1
008
Материально-техническое оснащение государственных органов

2 900,0
012
Сумен жабдықтау және су жүйесімен қызмет ету
645,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 280,0
006
Cумен жабдықтау жүйесін дамыту
3 280,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
102 706,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
39 244,2
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
39 244,2
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
43 468,1
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 920,9
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
23 397,2
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
11 391,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
474,0
015
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
285,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15 844,9
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 253,2
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 491,0
007
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100,7
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 148,8
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 144,0
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 004,8
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
262 167,3
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
23 225,3
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 206,3
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3 485,0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
1 534,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 831,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 706,1
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру

243692,5
1
Государственные услуги общего характера
11796,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11796,0
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, городе районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
11796,0
содержание ветинспекторов
11796,0
4
Образование
146739,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
146739,0
3
Общеобразовательное обучение
81200,0
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
52298,0
миницентры при школах
52298,0
Оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
12285,0
Булаевская школа-гимназия №1
4095,0
Советская СШ
4095,0
Молодогвардейская СШ
4095,0
Создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
16617,0
Медвежинская СШ
5539,0
Успенская СШ
5539,0
Золотонивская СШ
5539,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
5177,0
Приобретение учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
4659,0
Доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
518,0
9
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
19740,0
детский сад с.Карагуга
19740,0
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
40622,0
Капитальный ремонт Бастомарскской СШ
4752,0
Капитальный ремонт Возвышенской СШ
4837,0
Капитальный ремонт Чистовской СШ
7910,0
Капитальный ремонт Карагандинской СШ
3970,0
Капитальный ремонт детского сада с.Карагуга
19153,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
50550,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
50550,0
2
Программа занятости
18140,0
на расширение программ молодежной практики
9380,0
на создание социальных рабочих мест
8760,0
5
Государственная адресная социальная помощь
5658,0
16
Государственные пособия детям до 18 лет
7780,0
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военных учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденных медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

243692,5
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
11 796,0
1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11 796,0
1
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі қызметін қамтамасыз ету
11 796,0
Ветинспекторларды ұстау
11 796,0
4
Білім беру
146 739,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
146 739,0
3
Жалпы білім беру
81 200,0
Мектептегі миницентрлер және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
52 298,0
Мектептердегі шағын орталықтар
52 298,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия және биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
12 285,0
№ 1 Булаево мектеп-гимназиясы
4 095,0
Совет орта мектебі
4 095,0
Молодая гвардия орта мектебі
4 095,0
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құру
16 617,0
Медвежка орта мектебі
5 539,0
Успенка орта мектебі
5 539,0
Золотонив орта мектебі
5 539,0
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру мемлекеттік мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
5 177,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру мемлекеттік мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
4 659,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру мемлекеттік мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді жеткізу
518,0
9
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
19 740,0
Қарақоға с. бала бақшасы
19 740,0
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
40 622,0
Бастомар орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізу
4752,0
Возвышен орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізу
4837,0
Чистовский орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізу
7910,0
Қарағанды орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізу
3970,0
Қарақоға балабақшасына күрделі жөндеу жүргізу
19153,0
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
50 550,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
50 550,0
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
18 140,0
Жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
9 380,0
Әлеуметтік жұмыс орындарын құру
8 760,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5658,0
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7780,0
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж.Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға бір жолғы материалдық көмек төлеу

18972,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
34607,5
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
9545,0
9
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
8011,0
99
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
1534,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
22110,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
7973,0
4
Материально-техническое оснащение государственных органов
3240,0
13
Проведение противоэпизоотических мероприятий
10897,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2952,5
19
Функционирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2952,5
Приложение 5
к решению районного маслихата
от 8 ноября 2010 года № 27-1
Приложение 12
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 20-1
Перечень бюджетных программ областных трансфертов района на 2010 год
Функциональная группа
Сумма
тыс.тенге
Администратор
Программа
Наименование
Затраты
140 133,4
1
Государственные услуги общего характера
190,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
170,7
1
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, городе районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
170,7
на удорожание стоимости угля
170,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
19,7
1
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования,исполнения бюджета района и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19,7
на удорожание стоимости угля
19,7
4
Образование
115 606,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
115 606,0
3
Общеобразовательное обучение
89 946,0
текущие затраты
81 000,0
на удорожание стоимости угля
8 946,0
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
5 000,0
9
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
302,0
на удорожание стоимости угля
302,0
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

18 972,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
34607,5
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
9545,0
9
Ауылдық елді мекендердің әлеуметтік саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
8011,0
99
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
1534,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі
22 110,0
1
Жергілікті деңгейдегі ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 973,0
4
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
3 240,0
13
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
10 897,0
123
Қаладағы аудандық маңызы бар, кент, ауыл (село), ауылдағы (селолық), округ аудан әкімінің аппараты
2952,5
19
Кадрларды алдын ала дайындау және жұмыспен қамту аумақтық стратегиясын дамыту кент, ауыл (село), ауылдағы (селолық), округ жобаларын әлеуметтік қаржыландыру
2952,5
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 8 қарашадағы
№ 27-1 шешіміне 5-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 20-1 шешіміне 12-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2010 жылға арналған облыстық трансферттерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Сомасы
мың
теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Шығындар
140133,4
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
190,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
170,7
1
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімінің қызметін қамтамасыз ету қызметтері
170,7
Көмірдің құнының қымбаттауына
170,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
19,7
1
Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетті орындау, мемлекеттік жоспарлау экономикалық саясатты қалыптастыру және дамыту және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19,7
Көмірдің құнының қымбаттауына
19,7
4
Білім беру
115 606,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
115 606,0
3
Жалпы білім беру
89946,0
Ағымдағы шығындар
81000,0
Көмірдің құнының қымбаттауына
8946,0
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
5000,0
9
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
302,0
Көмірдің құнының қымбаттауына
302,0
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу

20 263,0
Капитальный ремонт детский сад села Карагуга
9 547,0
Капитальный ремонт Возвышенской средней школы
2 414,0
Капитальный ремонт Чистовской средней школы
3 948,0
Капитальный ремонт Бастомарской средней школы
2 372,0
Капитальный ремонт Карагандинской средней школы
1 982,0
18
Организация профессионального обучения
95,0
на удорожание стоимости угля
95,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 804,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 804,6
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
49,6
на удорожание стоимости угля
49,6
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
766,0
Санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных по льготам к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и другим категориям граждан
540,0
Социальная помощь в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
226,0
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военных учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденных медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
989,0
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
363,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
189,8
6
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
189,8
на удорожание стоимости угля
189,8
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
173,2
3
Поддержка культурно-досуговой работы
173,2
на удорожание стоимости угля
173,2
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
12 169,4
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
12 169,4
19
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах) аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
12 169,4
Капитальный ремонт сельского дома культуры села Возвышенка
12 169,4
12
Транспорт и коммуникации
10 000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула(села), аульного (сельского) округа
10 000,0
20
Ремонт и содержание автомобильных дорог населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10 000,0
Текуший ремонт улицы Буденного города Булаево
10 000,0

20 263,0
Қарақоға селосындағы балабақшаға күрделі жөндеу жүргізу
9 547,0
Возвышен орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізу
2 414,0
Чистовский орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізу
3 948,0
Бастомар орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізу
2 372,0
Қарағанды орта мектебіне күрделі жөндеу жүргізу
1982,0
18
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
95,0
Көмірдің құнының қымбаттауына
95,0
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1804,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1804,6
1
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
49,6
Көмірдің құнының қымбаттауына
49,6
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
766,00
Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен қатысушыларына, Ұлы Отан соғысы ардагерлері мен қатысушыларының қатарына жататын жеңілдіктер бойынша тұлғалар және басқа санаттағы азаматтарға санаторлық-курорттық емделу
540,0
"Болашақ қоры" бала туылуын ынталандыру бағдарламасы бойынша әлеуметтік көмек
226,0
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж.Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
989,0
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
363,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
189,8
6
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
189,8
Көмірдің құнының қымбаттауына
189,8
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
173,2
3
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
173,2
Көмірдің құнының қымбаттауына
173,2
10
Ауыл, су, орман,балық шаруашылығы,ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
12169,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12169,4
19
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
12169,4
Возвышенка селосындағы селолық мәдениет үйіне күрделі жөндеу жүргізу
12169,4
12
Көлiк және коммуникациялар
10000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
10000,0
20
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеу және ұстау
10000,0
Булаев қаласындағы Буденный көшесін ағымдағы жөндеу
10000,0