О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 162 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 8 февраля 2010 года N 181. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 18 марта 2010 года N 13-11-170. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 октября 2012 года N 05-20-149)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.10.2012 N 05-20-149)
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранены авторская орфография и пунктуация
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года № 162 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации за № 13-11-164 от 25 января 2010 года, «Тайынша таңы» от 19 февраля 2010 года, «Тайыншинские вести» от 19 февраля 2010 года) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 2)
цифры «2 711 271» заменить цифрами «2 713 502»;
в подпункте 4)
цифры «7 000» заменить цифрами «12 150»;
цифры «7 000» заменить цифрами «12 150»;
в подпункте 5)
цифры «- 4 451» заменить цифрами «- 11 832»;
в подпункте 6)
цифры «4 451» заменить цифрами «11 832»;
2) дополнить пунктом 14-1 и 14-2 следующего содержания:
«14-1. Выделить за счет свободных остатков средств районного бюджета, сложившихся на начало 2010 финансового года, на расходы районного бюджета по бюджетным программам суммы согласно приложению 8»;
«14-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета возврат недоиспользованных в течение 2009 финансового года целевых трансфертов по бюджетной программе 452.006 «Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов» в сумме 28 тысяч тенге согласно приложению 9»;
3) приложения 1, 4, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
4) дополнить приложениями 8 и 9 к указанному решению согласно приложениям 5 и 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Ю. Машталяр
Секретарь районного маслихата              К. Искаков
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 8 февраля 2010 года № 181
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 23 декабря 2009 года № 162
Бюджет Тайыншинского района на 2010 год
Категория
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2010 жылғы 8 ақпандағы N 181 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 наурызда N 13-11-170 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 қазандағы N 05-20-149 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.10.16 N 05-20-149 хаты)
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Мемлекеттік тізілім тіркеуінде 2010 жылғы 25 қаңтарда тіркелген № 13-11-164, «Тайынша Таңы – 2010 жылғы 2 ақпан, «Тайыншинские вести» - 2010 жылғы 2 ақпан) аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 162 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
2) тармақшада
«2 711 271» цифры «2 713 502» цифрымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«7 000» цифры «12 150» цифрымен ауыстырылсын;
«7 000» цифры «12 150» цифрымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-4 451» цифры «-11 832» цифрымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«4 451» цифры «11 832» цифрымен ауыстырылсын;
2) Келесі мазмұндағы 14-1 және 14-2 тармақтарымен толықтырылсын:
«14-1. 8-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша аудандық бюджеттің шығыстарына 2010 қаржы жылының басына қалыптасқан аудандық бюджет қаражаттарының еркін қалдықтары есебінен сомалар бөлінсін»;
«14-2. 9-қосымшаға сәйкес «Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару» 452.006 бюджеттік бағдарламасы бойынша 2009 қаржы жылы барысында түскен 28 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттерді аудандық бюджет шығысына қайтару қарастырылсын»;
3) осы шешімге 1, 4, 6, 7-қосымшалар көрсетілген шешімге 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
4) осы шешімге 8 және 9 қосымшалар көрсетілген шешімнің 5 және 6-қосымшаларына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Ю. Машталяр
Аудандық мәслихат хатшысы                  Қ. Ысқақов
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
8 ақпандағы № 181 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы
23 желтоқсандағы № 162 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Тайынша ауданының бюджеті
санат
сомасы
(мың
теңге)
сынып
кіші сынып
Атауы
І. КІРІСТЕР

Перечень выплат отдельным категориям граждан по решениям местных представительных органов в 2010 году по программе 007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан
№ п/п
виды выплат
сумма
(тысяч
тенге)
1
на подписку инвалидам и участникам
Великой Отечественной войны и лиц
приравненных к ним на периодическое
республиканское и областное издание
511
2
на оплату за обучение студентов из
малообеспеченных семей
2000
3
на санаторно-курортное лечение участникам
и инвалидам Великой Отечественной войны и
лицам, приравненным к ним, другим
категориям лиц, приравненных по льготам и
гарантиям к участникам Великой
Отечественной войны, многодетным матерям,
награжденным подвесками «Алтын алқа»,
«Күміс алқа» или получившие ранее звание
«Мать-героиня», а так же награжденные
орденами "Материнская слава" I и
II степени, жертвам политических
репрессий, лицам, пострадавшим от
политических репрессий, имеющим
инвалидность или являющимся пенсионерами,
лицам удостоенным званий «Герой
Социалистического труда» и «Халық
каhарманы» являющимся пенсионерам
2580
4
на зубопротезирование инвалидам и
участникам Великой Отечественной войны и
лиц приравненных к ним
500
5
на дополнительное питание гражданам,
больным активным туберкулезом
756
6
на экскурсионные поездки участникам и
инвалидам Великой Отечественной войны и
лицам, приравненным к ним, другим
категориям лиц, приравненных по льготам и
гарантиям к участникам Великой
Отечественной войны, лицам удостоенным
званий «Герой Социалистического труда» и
«Халық каhарманы» являющимся пенсионерам,
многодетным матерям, награжденным
подвесками «Алтын-алқа», «Күміс-алқа» или
получившие ранее звание «Мать-героиня»,а
так же награжденные орденами "Материнская
слава" I и II степени, жертвам
политических репрессий, лицам,
пострадавшим от политических репрессий,
имеющим инвалидность или являющимся
пенсионерами

"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету" 007 бағдарламасы бойынша 2010 жылы азаматтардың жекелеген санаттарына көрсетілетін әлеуметтік көмек төлемдерінің тізімі
реті
төлем түрлері
сомасы
1.
Ұлы Отан Соғысы қатысушылар мен
мүгедектерге баспасөзге жазылуына
511
2.
Аз қамтылған отбасыларының 10
студенттерінің оқуына төлем
2000
3.
Ұлы Отан Соғысы қатысушылар мен
мүгедектерге және оларға жеңілдіктер мен
кепілдіктер бойынша теңестірілген
тұлғаларға, соғысқа қатысушыларға
теңестірілген басқа тұлғаларға, "Алтын
алқа", "Күміс алқамен" марапатталған және
ертеде "Мать героиня" атағын алған,
сонымен қатар І және ІІ дәрежедегі
"Материнская слава" ордендерімен
марапатталған көп балалы аналарға,
зейнеткер болып табылатын саяси қуғын
сүргіннен жаза шеккендерге, зейнеткер
болып табылатын "Герой Социалистического
труда" және "Халық қаһарманы" атағына ие
болған тұлғаларға санаторлық-курорттық
емделуге төлем
2580
4.
Ұлы Отан Соғысы қатысушылар мен
мүгедектерге жеңілдіктер мен кепілдік
бойынша теңестірілгендерге тіс протездерін
салу шығындарын өтеу
500
5.
Белсенді туберкулезбен ауыратын аурулардың
қосымша тамақтануы
756
6.
Ұлы Отан Соғысы қатысушылар мен
мүгедектерге және оларға теңестірілген
тұлғаларға, басқа да жеңілдіктер мен
кепілдіктер бойынша Ұлы Отан Соғысы -на
қатысушыларға теңестірілген тұлғаларға,
Социалистік еңбек Ерлеріне, "Алтын Алқа",
"Күміс алқа" және бұрын "Мать героиня"
атағын алғандар, сонымен қатар І және ІІ
дәрежедегі "Материнская слава" орденімен
марапатталған көп балалы аналарға, саяси
репрессиядан зардап шекке зейнеткер болып
табылатын тұлғаларға экскурсиялық
шығуларға