О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2009 года N 162 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 26 июля 2010 года N 204. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 31 августа 2010 года N 13-11-189. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16 октября 2012 года N 05-20-149)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 16.10.2012 N 05-20-149)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IY, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 « О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 23 декабря 2009 года № 162 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актах за № 13-11-164 от 25 января 2010 года, опубликованных в газетах «Тайынша таңы» от 19 февраля 2010 года, «Тайыншинские вести» от 19 февраля 2010 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «2 727 062» заменить цифрами «2 732 268»;
цифры «615 432» заменить цифрами «619 689»;
цифры «30 524» заменить цифрами «30 818»;
цифры «2 078 297» заменить цифрами « 2 078 952»;
в подпункте 2)
цифры «2 721 793,3» заменить цифрами «2 723 999,3»;
в подпункте 3)
цифры «4 451» заменить цифрами «4 327,5»;
цифры «0» заменить цифрами «123,5»;
в подпункте 4)
цифры «12 650» заменить цифрами «15 650»;
цифры «12 650» заменить цифрами «15 650»;
в подпункте 5)
цифры «-11 832,3» заменить цифрами «-11 708,8»;
подпункт 6) изложить в новой редакции:
«финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 11 708,8 тысяч тенге;
поступление займов - 4 451 тысяч тенге;
погашение займов - 123,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7 381,3 тысяч тенге»;
в пункте 5:
цифры «1 066» заменить цифрами «321»;
в пункте 9:
в подпункте 5)
цифры «20 200» заменить цифрами «20 675»;
в пункте 10:
дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости в Северо-Казахстанской области «Фонд поколений» на 2010-2014 годы многодетным семьям, утвержденной решением областного маслихата от 23 июля 2010 года № 27/2 «О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 20 декабря 2009 года № 20/1 «Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации 9 августа 2010 года № 1753, опубликовано в газетах «Солтүстік Қазақстан» от 14 августа 2010 года, «Северный Казахстан» от 14 августа 2010 года») - 678 тысяч тенге»;
в пункте 11:

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы N 162 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2010 жылғы 26 шілдедегі N 204 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 31 тамызда N 13-11-189 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012 жылғы 16 қазандағы N 05-20-149 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2012.10.16 N 05-20-149 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IY Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 21 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 25 қаңтарда тіркелген № 13-11-164, газеттерде жарияланған «Тайынша Таңы – 2010 жылғы 19 ақпан, «Тайыншинские вести» - 2010 жылғы 19 ақпан) аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № 162 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада
«2 727 062» цифры «2 732 268» цифрымен ауыстырылсын;
«615 432» цифры «619 689» цифрымен ауыстырылсын;
«30 524» цифры «30 818» цифрымен ауыстырылсын;
«2 078 297» цифры «2 078 952» цифрымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 721 793,3» цифры «2 723 999,3» цифрымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«4 451» цифры «4 327,5» цифрымен ауыстырылсын;
«0» цифры «123,5» цифрымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«12 650» цифры «15 650» цифрымен ауыстырылсын;
«12 650» цифры «15 650» цифрымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-11 832,3» цифры «-11 708,8» цифрымен ауыстырылсын;
6) тармақша жаңа редакцияда баяндалсын:
«бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 11 708,8 мың теңге;
қарыздар түсімі – 4 451 мың теңге;
қарыздарды өтеу-123,5 мың теңге;
пайдаланатын бюджеттік қаражаттар қалдықтары – 7 381,3 мың теңге»;
5 тармақта:
«1 066» цифры «321» цифрымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
5) тармақшада
«20 200» цифры «20 675» цифрымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
келесі мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
«7) «2010-2012 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылдың 9 тамызында тіркелген № 1753, «Солтүстік Қазақстан» газетінде 2010 жылғы 14 тамызда жарияланған, «Северный Казахстан» газетінде 2010 жылғы 14 тамызда жарияланған) облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 23 шілдедегі № 27/3 шешімімен бекітілген «2010-2014 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысында бала тууға ынталандыру жөніндегі Ұрпақ қоры» бағдарламасы аясында көп балалы жанұяларға әлеуметтік көмек төлеміне - 678 мың теңге»;
11 тармақта:

26258
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
21723,7
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4817
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1008
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
25758
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
74619
123
Аппарат акима района в городе города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
20511
008
Освещение улиц населенных пунктов
14755
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1500
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4156
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
100
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54108
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4082
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
400
017
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
378
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
49248
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
89073,2
123
Аппарат акима района в городе города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
36726,2
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
36726,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
30000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры

26258
016
Жасы 18-ге толмаған балаларға мемлекеттік жәрдемақы
21723,7
017
Мүгедектерді оңалту арнайы бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді арнайы міндетті гигиеналық заттармен, ыммен сөйлесу мамандарының қызметімен, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4817
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерінің жол жүруін қамтамасыз ету
1008
020
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектерге бір реттік материалдық көмек көрсету, сонымен қатар оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, оның ішінде запасқа шығарылған (отставкадағы), 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі кезеңде қызметтегі армия құрамына кірмеген, "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг." немесе "За победу над Японией" медальдарімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына Ұлы Отан соғысы жылдары атлы айдан кем емес тылда жұмыс істегендерге (әскери қызмет атқарғандарға) әскери бөлімдерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметін атқарғандарға бір реттік материалдық көмек
25758
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
74619
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
20511
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
14755
009
Елді мекендерде санитарияны қамтамасыз ету
1500
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
4156
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
100
458
Ауданның тұрғын үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
54108
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4082
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
400
017
Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
378
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту
49248
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
89073,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппараты
36726,2
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
36726,2
455
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі (облыстық маңызы бар қаланың)
30000
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

511
2
на оплату за обучение студентов из малообеспеченных семей
2000
3
на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, других категорий лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками «Алтын алка», «Кумыс алка» или получивших ранее звание «Мать-героиня», также награжденных орденами «Материнская слава I и II степени», лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, Герои Советского Союза, Герои социалистического труда, кавалеров орденов Славы 3- х степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988- 1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения Республики Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
2580
4
на зубопротезирование инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним
500
5
на дополнительное питание гражданам, больным активным туберкулезом
756
6
на экскурсионные поездки участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним, другим категориям лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, лицам удостоенным званий «Герой Социалистического труда» и «Халық каhарманы» являющимся пенсионерам, многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын-алқа», «Күміс-алқа» или получившие ранее звание «Мать-героиня»,а так же награжденные орденами "Материнская слава" I и II степени, жертвам политических репрессий, лицам, пострадавшим от политических репрессий, имеющим инвалидность или являющимся пенсионерами
525
7
для приобретения единной одежды (участие 1 ветерана Великой Отечественной войны в параде в городах Астана и Москва )
75
8
на оказания услуг бань и парикмахерских инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лиц приравненных к ним
1652
9
для оплаты расходов на коммунальные услуги инвалидам и участникам Великой Отечественной войны
3662
10
на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений на 2010-2014 годы" многодетным семьям
678
итого
12939

511
2.
Аз қамтылған отбасыларының студенттерінің оқуына төлем
2000
3.
Ұлы Отан Соғысы қатысушылар мен санатолық-курорттық емделуге, жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан Соғысына қатысушылар мен мүгедектерге теңестірілген тұлғаларға, жәнілдіктер мен кепілдіктер бойынша соғысқа қатысушыларға теңестірілген басқа да санаттардағы тұлғаларға, "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Батыр Ана" атағын алғандарға, сонымен қатар "Ана Даңкі I және II дәрежедегі" ордендерімен марапатталғандарға, Қазақстан Республикасына ерекше сіңірген еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға, Кеңес Одағының Батырларына, социалистік еңбек Батырларына, 3 дәрежелі Даңк ордендерінің иегерлеріне, 1988-1989 жылдары Чернобыль АЭС апатының салдарын жоюға қатысушылар сандарының тұлғаларына, Қазастан Республикасына иесіздендіру және көшіру аймақтарынан көшірілгендерге (өз еркімен көшіп кеткендерге), көшетін күнде аналарының құрсақтарында болған балаларды қоса
2580
4.
Ұлы Отан Соғысына қатысушылар мен мүгедектерге және оларға теңестірілген тұлғаларға тіс протездерін салуға
500
5.
Белсенді туберкулезбен ауыратын ауру азаматтардың қосымша тамақтануына
756
6.
Ұлы Отан Соғысы қатысушылар мен мүгедектерге және оларға теңестірілген тұлғаларға, басқа да жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан Соғысына қатысушыларға теңестірілген тұлғаларға, «Социалистік Еңбек Ері» және «Халық қаһарманы» атағына лайықталған тұлғаларға, "Алтын Алқа", "Күміс алқа" және бұрын "Батыр Ана" атағын алғандар, сонымен қатар І және ІІ дәрежедегі "Аналық даңк"орденімен марапатталған көп балалы аналарға, саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккен зейнеткер болып табылатын тұлғаларға экскурсиялық шығуларға
525
7.
Астана және Мәскеу қалаларында салтанатты іс-шараларға қатысу үшін бағытталған ардагерлер делегация мүшелеріне бірыңғай үлгідегі киімді сатып алуға
75
8.
Ұлы Отан Соғысына қатысушылар мен мүгедектерге және оларға теңестірілген тұлғаларға монша мен шаштараз қызметін көрсетуге
1652
9.
Ұлы Отан Соғысы мүгедектері мен қатысушыларының коммуналдық қызметтер бойынша төлем шығындарын өтеу
3662
10.
"2010-2014 жылдарға арналған Ұрпақ қоры" бағдарламасы аясында бала тууды ынталандыру бойынша көп балалы жанұяларға әлеуметтік көмек төлеміне
678
Барлығы
12939