О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 19/1 "О районном бюджете Тимирязевского района на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 23 июня 2010 года N 24/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июля 2010 года N 13-12-110. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28 марта 2011 года N 31/7
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 28.03.2011 N 31/7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата девятнадцатой сессии IV созыва от 25 декабря 2009 года № 19/1 «О районном бюджете Тимирязевского района на 2010-2012 годы» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2010 года номер 13-12-100, опубликованное в газете «Нива» № 4 (1872) 23 января 2010 года) следующие изменения:
в пункте 12:
цифры «0» заменить цифрой «621»;
приложения 1, 5, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель XXIV сессии,
секретарь районного маслихата              Г. Шаяхметов
«СОГЛАСОВАНО»                              25 июня 2010 года
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Тимирязевского района»                     Ж. Макенова
Начальник государственного
учреждения «Налоговое управление
по Тимирязевскому району»                  А. Сутемгенов
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 23 июня 2010 года № 24/3
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 19/1
Бюджет Тимирязевского района на 2010 год
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 19/1 "2010-2012 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 маусымдағы N 24/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 14 шілдеде N 13-12-110 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 31/7 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық мәслихатының 2011.03.28 N 31/7 Шешімімен
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың IV шақырымы он тоғызыншы сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 19/1 шешіміне (2010 жылғы 14 қаңтардан № 13-12-100 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 23 қаңтардағы № 4 (1872) «Нива» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
12 тармақта:
«0» сандары «621» сандарымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімге 1, 5, 8, 9-қосымшалары жаңа редакциямен баяндалсын (қоса берілген).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілген.
XXIV сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               Ғ. Шаяхметов
«КЕЛІСІЛГЕН»                               25 маусым 2010 жыл
«Экономика және бюджетті
жоспарлау бөлімінің» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж. Макенова
«Тимирязев ауданы бойынша
салық басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        А. Сутемгенов
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 23 маусымдағы
№ 24/3 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 19/1 шешіміне 1-қосымша
2010 жылға арналған Тимирязев ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

020
Выплата единовременной материальной
помощи участникам и инвалидам Великой
Отечественной войны, а также лицам,
приравненным к ним, военнослужащим, в
том числе уволенным в запас
(отставку), проходившим военную
службу в период с 22 июня 1941 года
по 3 сентября 1945 года в воинских
частях, учреждениях, в военно-учебных
заведениях, не входивших в состав
действующей армии, награжденным
медалью «За победу над Германией в
Великой Отечественной войне 1941-1945
гг.» или медалью «За победу над
Японией», проработавшим
(прослужившим) не менее шести месяцев
в тылу в годы Великой Отечественной
войны к 65-летию Победы в Великой
Отечественной войне

020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65
жылдығына орай Ұлы Отан соғысының
қатысушылары мен мүгедектеріне,
сондай-ақ оларға теңестірілген, оның
ішінде майдандағы армия құрамына
кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан
бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек
аралығындағы кезеңде әскери
бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу
орындарында әскери қызметтен өткен,
запасқа босатылған (отставка),
«1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында
Германияны жеңгенi үшiн» медалімен
немесе «Жапонияны жеңгені үшін»
медалімен марапатталған әскери
қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы
жылдарында тылда кемінде алты ай
жұмыс істеген (қызметте болған)
адамдарға біржолғы материалдық көмек
төлеу

Перечень выплат отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на  2010 год по программе 451-007-000 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
п/п
Виды выплат
Сумма
(тыс.
тенге)
1
Возмещение расходов по зубопротезированию
инвалидов и участников Великой Отечественной
войны и приравненных к ним
105
2
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение
участникам и инвалидам Великой Отечественной
войны и приравненным к ним лицам; вдовам воинов,
погибшим в годы Великой Отечественной войны, не
вступившим в повторный брак; семьям погибших
военнослужащих; гражданам, трудившимся и
проходившим воинскую службу в тылу; инвалидам
всех групп

2010 жылы 451-007-000 бағдарламасы бойынша "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" жергілікті өкілетті органдар шешімі бойынша жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға төлем тізбесі
р/н
Төлем түрлері
Сомасы
(мың
теңге)
1
Ұлы Отан соғысының мүгедектері мен
қатысушыларына, және оларға теңестірілген
тұлғалардың тіс протезі бойынша шығындардың
есесін қайтару
105
2
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектер
және оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан
соғысында қайтыс болған солдаттардың
жесірлеріне, екінші рет тұрмысқа шықпаған;
қайтыс болған әскер қызметшілердің
отбасыларына; тылда әскер қызметін өтеген және
жұмыс істеген, азаматтарға; барлық топтағы
мүгедектерге санаторлық-курорттық емделулеріне
әлеуметтік көмек