О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года № 20/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 31 марта 2010 года N 24/2. Зарегистрировано управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 22 апреля 2010 года N 13-14-98. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года N 34/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28.02.2011 N 34/4
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-95 от 01 февраля 2010 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 19 февраля 2010 года № 8 и районной газете «Новатор» от 12 февраля 2010 года № 8), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1588271» заменить цифрами «1694685»;
цифры «184174» заменить цифрами «194546»;
цифры «2041» заменить цифрами «12041»;
цифры «1398629» заменить цифрами «1484671»;
подпункте 2)
цифры «1587071» заменить цифрами «1659721,1»;
подпункте 4)
цифры «1200» заменить цифрами «36200»;
подпункте 5)
цифры «-3560» заменить цифрами «-4796,1»;
подпункте 6)
цифры «3560» заменить цифрами «4796,1»;
дополнить подпунктом 7 следующего содержания;
«7) используемые остатки бюджетных средств - 1236,1 тысяч тенге»;
в пункте 8:
подпункте 9)
цифры «1485» заменить цифрами «540»;
слово «исполнительных» заменить словом «представительных»;
подпункты 7),8),15),16),17) изложить в новой редакции:
«7) 576 тысяч тенге на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
8) 13367 тысяч тенге на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;

"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсанындағы № 20/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы N 24/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде N 13-14-98 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 34/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011.02.28 N 34/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2010 жылғы 1 ақпандағы 13-14-95 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілердің тізімінде тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпандағы № 8 «Парыз», 2010 жылғы 12 ақпандағы № 8 «Новатор» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«1588271» сандары «1694685» сандарымен ауыстырылсын;
«184174» сандары «194546» сандарымен ауыстырылсын;
«2041» сандары «12041» сандарымен ауыстырылсын;
«1398629» сандары «1484671» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1587071» сандары «1659721,1» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«1200» сандары «36200» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-3560» сандары «-4796,1» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«3560» сандары «4796,1» сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 7 тармақшамен толықтырылсын;
«7) бюджеттік қаржының пайдаланылатын қалдығы – 1236,1 мың теңге»
8-тармақта:
9) тармақшада
«1485» сандары «540» сандарымен ауыстырылсын;
«атқарушы» сөзі «өкілетті» сөзімен ауыстырылсын;
7), 8), 15), 16), 17) тармақшалары жаңа басылымда басылсын:
«7) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін тұлғаларға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысу үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығындарын төлеуді қамтамасыз етуге 576 мың теңге;
8) «Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу» ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне бір жолдық материалдық көмек көрсетуге 13367 мың теңге;

15) 473.011.000 «Проведение противоэпизоотических мероприятий» 8001 тысяч тенге;
16) на содержание отдела ветеринарии района в сумме 12676 тысяч тенге;
17) 467.012.011 «Развитие водного хозяйства» в сумме 122288 тысяч тенге;»;
дополнить подпунктами 18, 19, 20, 21 следующего содержания;
«18) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 54158 тысяч тенге;
19) 452.014.000 на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц в сумме 15000 тысяч тенге;
20) на проведение капитального ремонта школы-гимназии имени академика Е.А.Букетова в городе Сергеевка в сумме 10000 тысяч тенге»;
21) на приобретение угля для государственных учреждений и государственных предприятий района в сумме 5463 тысяч тенге;»;
в пункте 10:
цифры «85091» заменить цифрами «42545»;
в пункте 13:
слово «здравоохранения» исключить;
в пункте 14 дополнить словами следующего содержания «установленного Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года № 219 - IV «О республиканском бюджете на 2010 – 2012 годы»;
дополнить пункты 14-1, 14-2 следующего содержания:
«14-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 1236,1 тысяч тенге, возврата трансфертов из республиканского бюджета и областного бюджетов неиспользованных в 2009 году, в сумме 27,7 тысяч тенге и использованных не по целевому назначению в сумме 338 тысяч тенге согласно приложению 8;
14-2. Предусмотреть выплаты отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов на 2010 год по программе 451-007-000 «Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» согласно приложению 9;»;
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению(прилагаются).
указанное решение дополнить приложениями 8, 9 согласно приложениям 4, 5 к настоящему решению.

15) «Эпизоотикаға қарсы шараларды өткізу» 473 011 000 – 8001 мың теңге;
16) ауданның ветеринария бөлімін ұстауға 12676 мың теңге көлемінде;
17) 467.012.011 «Су шаруашылығын дамыту» 122288 мың теңге көлемінде;
келесі мазмұндағы 18, 19, 20, 21 тармақшалармен толықтыру;
«18) Білім берудің мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беруді тапсыруды жүзеге асыруға – 54158 мың теңге»
19) заңды тұлғалардың жарғылық капиталын құру және жоғарылатуға 452 014 000 – 15000 мың теңге көлемінде;
20) Сергеевка қаласындағы академик Е.А. Бөкетов атындағы мектеп-гимназиясының күрделі жөндеуін жасауға 10000 мың теңге көлемінде»;
21) ауданның мемлекеттік мекемелері мен мемлекеттік кәсіпорындарына көмір алуға 5463 мың теңге көлемінде»;
10-тармақта:
«85091» сандары «42545» сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақта:
«денсаулық сақтау» сөзі алынып тастасын;
14-тармақ келесі мазмұндағы «2010-2012 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы № 219-IV Заңымен белгіленген» сөздерімен толықтырылсын;
келесі мазмұндағы 14-1, 14-2 тармақтармен толықтырылсын:
«14-1. Аудандық бюджетте қаржы жылының басына қалыптасқан қаржының бос қалдықтары есебінен 8 қосымшаға сәйкес шығындар 1236,1 мың теңге сомасында, 2009 жылы пайдаланылмаған республикалық және облыстық бюджеттен берілетін трансферттерді қайтару 27,7 мың теңге сомасында және нысаналы тағайындау бойынша пайдаланылған 338 мың теңге көлемінде қарастырылсын»;
14-2. 9 қосымшаға сәйкес «Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына әлеуметтік көмек көрсету» 451-007-000 бағдарламасы бойынша 2010 жылға арналған жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жеке санаттарына төлемдер төлеу қарастырылсын»;
көрсетілген шешімге 1, 4, 7-қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа басылымда басылсын (қоса беріледі).
көрсетілген шешім осы шешімнің 4, 5-қосымшаларына сәйкес 8, 9 қосымшаларымен толықтырылсын.

451
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1004
06
451
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15942
06
451
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28488
06
451
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3669
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
576
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
15401
06
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13869
06
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13869
06
451
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
13234
06
451
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
635
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
67596
07
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500
07
458
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
500
07
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57024
07
458
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1500
07
458
032
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
55524
07
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10072
07
458

451
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1004,0
06
451
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15942,0
06
451
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28488,0
06
451
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
3669,0
06
451
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
576,0
06
451
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
15401,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13869,0
06
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13869,0
06
451
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13234,0
06
451
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
635,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
67596,0
07
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500,0
07
458
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
500,0
07
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57024,0
07
458
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
1500,0
07
458
032
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді көркейту
55524,0
07
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10072,0
07
458