Об утверждении ставок платежей за эмиссии в окружающую среду
Решение Атырауского областного маслихата от 27 января 2010 года № 306-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 февраля 2010 года за № 2561. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 207-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 16.03.2018 № 207-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-ІV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), руководствуясь пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат ІV созыва на внеочередной XХ сессии РЕШИЛ:

Қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2010 жылғы 27 қаңтардағы № 306-IV шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 17 ақпанында № 2561 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 207-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық мәслихатының 16.03.2018 № 207-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) кодексінің 495 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес, ІV шақырылған облыстық мәслихат кезектен тыс ХХ сессиясында ШЕШТІ:

0,04
2.4.
Ампульные радиоактивные источники
0,38
Приложение 6 к решению
ХХ сессии областного маслихата
от 27 января 2010 года № 306-ІV
Cтавка платы за размещение серы, образующейся при проведении нефтяных операций составляет:
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением Атырауского областного маслихата от 11.05.2012 № 45-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
За размещение серы, образующейся при проведении нефтяных операций
Ставка платы за 1 тонну (МРП)
1
Размещение серы
7,54

0,04
2.4.
Шынақты радиоактивті көздер
0,38
Облыстық мәслихаттың
ХХ сессиясының
2010 жылғы 27 қаңтардағы
№ 306-ІV шешіміне 6 қосымша
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Атырау облыстық мәслихатының 11.05.2012 № 45-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мұнай операцияларын жүргізу кезінде түзілетін, күкіртті орналастырғаны үшін төлемақы ставкасы мынаны құрайды:
Мұнай операцияларын жүргізу кезінде түзілетін, күкіртті орналастырғаны үшін
Төлемақы ставкасы (АЕК) 1 тонна үшін
1.
Күкіртті орналастыру
7,54