Об утверждении норм потребления природного газа по Атырауской области
Решение акима Атырауской области от 28 сентября 2010 года N 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 8 ноября 2010 года за N 2573. Утратило силу решением акима Атырауской области от 25 февраля 2025 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Атырауской области от 25.02.2025 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 марта 2003 года № 297 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года № 400" РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы потребления природного газа населением Атырауской области при отсутствии приборов учета.

Атырау облысы бойынша табиғи газды тұтыну нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы әкімінің 2010 жылғы 28 қыркүйектегі N 33 шешімі. Атырау облыстық Әділет департаментінде 2010 жылғы 8 қарашада N 2573 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 2025 жылғы 25 ақпандағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы әкімінің 25.02.2025 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 29-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылдың 26 наурыздағы № 297 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 сәуірдегі № 400 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысына сәйкес ШЕШЕМІН:
1. Есепке алу құралдары болмаған жағдайда Атырау облысы тұрғындарының табиғи газды тұтыну нормалары бекітілсін.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на Абдирова А.А. – заместителя акима области.
Исполняющий обязанности
акима области
Б. Даукенов
Приложение
к решению акима области
от 28 сентября 2010 года № 33
Нормы потребления природного газа населением Атырауской области при отсутствии приборов учета
п/п
Назначение расходуемого газа
Единица измерения
Объем газа
1
При наличии газовой плиты в домах с централизованным горячим водоснабжением
м3/чел.

2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.А. Әбдіровке жүктелсін.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Б. Дәукенов
Атырау облысы әкімінің
2010 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 33 шешіміне қосымша
Есепке алу құралдары болмаған жағдайда Атырау облысы тұрғындарының табиғи газды тұтыну нормалары
р/с
Жұмсалатын газды белгілеу
Өлшем бірлігі
Газдың көлемі
1
Орталықтандырылған ыстық сумен қамтылған үйлерде газ плитасы бар болған жағдайда
Мз/адамға