О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 27/294-IV от 19 марта 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 19 марта 2010 года за N 2022. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете «Южный Казахстан» № 153) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «211 384 340» заменить цифрами «211 684 340»;
цифры «371 256» заменить цифрами «671 256»;
в подпункте 2):
цифры «208 770 102» заменить цифрами «209 070 102»;
в приложение 1 к указанному решению:
в разделе I «Доходы»:
цифры «211 384 340» заменить цифрами «211 684 340»;
в строке «Неналоговые поступления»:
цифры «371 256» заменить цифрами «671 256»;
в категории 2 «Неналоговые поступления»:
цифры «371 256» заменить цифрами «671 256»;
в классе 04 «Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан»:
цифры «365 190» заменить цифрами «665 190»;
в подклассе 1 «Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора»:
цифры «365 190» заменить цифрами «665 190»;
в разделе II «Затраты»:
цифры «208 770 102» заменить цифрами «209 070 102»;
в функциональной группе 02 «Оборона»:

"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 19 наурыздағы N 27/294-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 19 наурызда N 2022 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV (нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 – нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194-нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"211 384 340" деген сандар "211 684 340" деген сандармен ауыстырылсын;
"371 256" деген сандар "671 256" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"208 770 102" деген сандар "209 070 102" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімінің 1 қосымшасында:
I "Кірістер" бөлімінде:
"211 384 340" деген сандар "211 684 340" деген сандармен ауыстырылсын;
"Салықтық емес түсімдер" деген жолында:
"371 256" деген сандар "671 256" деген сандармен ауыстырылсын;
2 "Салықтық емес түсімдер" санатында:
"371 256" деген сандар "671 256" деген сандармен ауыстырылсын;
04 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" сыныбында:
"365 190" деген сандар "665 190" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар" ішкі сыныбында:
"365 190" деген сандар "665 190" деген сандармен ауыстырылсын;
II "Шығындар" бөлімінде:
"208 770 102" деген сандар "209 070 102" деген сандармен ауыстырылсын;
02 "Қорғаныс" функционалдық тобында:

цифры «225 931» заменить цифрами «425 931»;
в функциональной подгруппе 2 «Организация работы по чрезвычайным ситуациям»:
цифры «188 505» заменить цифрами «388 505»;
по администратору бюджетной программы 250 «Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области»:
цифры «167 225» заменить цифрами «367 225»;
в программе 006 «Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба»:
цифры «98 909» заменить цифрами «298 909»;
в функциональной группе 15 «Трансферты»:
цифры «76 832 744» заменить цифрами «76 932 744»;
функциональной подгруппе 1 «Трансферты»:
цифры «76 832 744» заменить цифрами «76 932 744»;
по администратору бюджетной программы 257 «Управление финансов области»:
цифры «76 832 744» заменить цифрами «76 932 744»;
после программы «024 Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий» дополнить программой 029 следующего содержания:
«029 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения 100 000 тысяч тенге».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии
областного маслихата                       Р.Танирбергенов
Секретарь областного маслихата             А. Досболов

"225 931" деген сандар "425 931" деген сандармен ауыстырылсын;
2 "Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру" функционалдық кіші тобында:
"188 505" деген сандар "388 505" деген сандармен ауыстырылсын;
250 "Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы" бюджеттік бағдарламасы әкімшісі бойынша:
"167 225" деген сандар "367 225" деген сандармен ауыстырылсын;
"006 Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" бағдарламасында:
"98 909" деген сандар "298 909" деген сандармен ауыстырылсын;
15 "Трансферттер" функционалдық тобында:
"76 832 744" деген сандар "76 932 744" деген сандармен ауыстырылсын;
1 "Трансферттер" функционалдық кіші тобында:
"76 832 744" деген сандар "76 932 744" деген сандармен ауыстырылсын;
257 "Облыстың қаржы басқармасы" бюджеттік бағдарламасы әкімшісі бойынша:
"76 832 744" деген сандар "76 932 744" деген сандармен ауыстырылсын;
"024 Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 029 бағдарламамен толықтырылсын:
"029 Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 100 000 мың теңге".
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Р.Тәңірбергенов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә.Досболов