О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 30/302-IV от 11 июня 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 18 июня 2010 года за N 2028. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете "Южный Казахстан" № 153) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «215 623 640» заменить цифрами «217 750 289»;
цифры «202 266 948» заменить цифрами «204 393 597»;
в подпункте 2):
цифры «214 004 426» заменить цифрами «216 131 075»;
в приложение 1 к указанному решению:
в разделе I «Доходы»:
цифры «215 623 640» заменить цифрами «217 750 289»;
в строке «Поступления трансфертов»:
цифры «202 266 948» заменить цифрами «204 393 597»;
в категории 4 «Поступления трансфертов»:
цифры «202 266 948» заменить цифрами «204 393 597»;
в классе 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления»:
цифры «199 957 039» заменить цифрами «202 083 688»;
в подклассе 1 «Трансферты из республиканского бюджета»:
цифры «199 957 039» заменить цифрами «202 083 688»;
в разделе II «Затраты»:
цифры «214 004 426» заменить цифрами «216 131 075»;
в функциональной группе 13 «Прочие»:
цифры «373 687» заменить цифрами «2 500 336»;
в функциональной подгруппе 9 «Прочие»:
цифры «305 589» заменить цифрами «2 432 238»;
по администратору бюджетной программы 265 «Управление предпринимательства и промышленности области»:
цифры «55 589» заменить цифрами «1 452 638»;
после программы 007 «Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития» дополнить программами 014, 015, 016, администратором бюджетных программ 279 и программой 024 следующего содержания:

"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 11 маусымдағы N 30/302-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 18 маусымда N 2028 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018-нөмірімен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194-нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«215 623 640» цифрлар «217 750 289» цифрларымен ауыстырылсын;
«202 266 948» цифрлар «204 393 597» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«214 004 426» цифрлар «216 131 075» цифрларымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
I. «Кірістер» бөлімінде:
«215 623 640» цифрлар «217 750 289» цифрларымен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» қатарында:
«202 266 948» цифрлар «204 393 597» цифрларымен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» 4-санатында:
«202 266 948» цифрлар «204 393 597» цифрларымен ауыстырылсын;
«Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» 02-сыныбында:
«199 957 039» цифрлар «202 083 688» цифрларымен ауыстырылсын;
«Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» 1-ішкі сыныбында:
«199 957 039» цифрлар «202 083 688» цифрларымен ауыстырылсын;
II.«Шығындар» бөлімінде:
«214 004 426» цифрлар «216 131 075» цифрларымен ауыстырылсын;
«Басқалар» 13-функционалдық тобында:
«373 687» цифрлар «2 500 336» цифрларымен ауыстырылсын;
«Басқалар» 9-функционалдық кіші тобында:
«305 589» цифрлар «2 432 238» цифрларымен ауыстырылсын;
«265 Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«55 589» цифрлар «1 452 638» цифрларымен ауыстырылсын;
«007 Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру» бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 014, 015, 016 бағдарламалармен, 279 бюджеттік бағдарлама әкімшісі және 024 бағдарламамен толықтырылсын:

«014 Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» 971 859 тысяч тенге;
015 Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» 303 707 тысяч тенге;
016 Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» 121 483 тысяч тенге;
279 Управление энергетики и коммунального хозяйства области 729 600 тысяч тенге;
024 «Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020» 729 600 тысяч тенге»;
в приложение 4 к указанному решению:
в функциональной группе 13 «Прочие»: в функциональной подгруппе 9 «Прочие»: после программы «005 Формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц» дополнить администратором бюджетных программ 279 и программой 024 следующего содержания:
«279 Управление энергетики и коммунального хозяйства области;
024 Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса – 2020».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии областного маслихата   Р.Танирбергенов
Секретарь областного маслихата             А.Досболов

«014 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау 971 859 мың теңге;
015 «Бизнестің жол картасы - 2020» шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру 303 707 мың теңге;
016 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау 121 483 мың теңге;
279 Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы 729 600 мың теңге;
024 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту 729 600 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 4-қосымшасында:
«Басқалар» 13-функционалдық тобында: «Басқалар» 9-функционалдық кіші тобында: «005 Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту» бағдарламасынан кейін 279 бюджеттік бағдарлама әкімшісі және мынадай мазмұндағы 024 бағдарламамен толықтырылсын:
«279 Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы;
024 «Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту».
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     Р. Тәңірбергенов
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә. Досболов