О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 28/261-4с "О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 января 2010 года N 29/280-4с. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 22 января 2010 года N 14-1-105. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 апреля 2011 года N 1-85
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.04.2011 N 1-85.
В соответствии с пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с «О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-103, опубликовано 8 января 2010 года в газетах «Панорама Шымкент» № 1) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить городской бюджет на 2010-2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы - 17 822 870 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 762 291 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 123 379 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 383 010 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 554 190 тысяч тенге;
2) затраты – 17 115 543 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 11 648 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 11 648 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 718 975 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - - 718 975 тысяч тенге;

"2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/261-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 қаңтардағы N 29/280-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 қаңтарда N 14-1-105 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 сәуірдегі N 1-85 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011.04.04 N 1-85 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 3 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/261-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-103 тіркелген, 2010 жылдың 8 қаңтарында "Шымкент келбеті" № 1 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қала бюджетінің 2010-2012 жылдарға арналған қалалық бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2010 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 17 822 870 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 762 291 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 123 379 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 383 010 мың теңге;
трансферттер түсімі – 554 190 мың теңге;
2) шығындар – 17 115 543 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - - 11 648 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 648 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 718 975 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - - 718 975 мың теңге:

погашение займов – 1 565 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 846 025 тысяч тенге.".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии городского маслихата   Х.Сарсенов
Секретарь городского маслихата             Ж. Махашов
Приложение 1
к решению Шымкентского городского маслихата
от 15 января 2010 года № 29/280-4с
Приложение 1
к решению Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с
Бюджет города Шымкент на 2010 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
І. ДОХОДЫ

қарыздарды өтеу – 1 565 000 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 846 025 мың теңге.
аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Х.Сарсенов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов
Шымкент қалалық мәслихатының
2010 жылғы 15 қаңтардағы
№ 29/280-4с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 28/261-4с шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР