О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 28/261-4с "О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 мая 2010 года N 36/324-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 27 мая 2010 года N 14-1-113. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 апреля 2011 года N 1-85
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.04.2011 N 1-85.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 19 мая 2010 года № 29/299-IV «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2026 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с «О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-103, опубликовано 8 января 2010 года в газете «Панорама Шымкента» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «33 542 227» заменить цифрами «33 553 041»;
цифры «15 222 242» заменить цифрами «15 239 993»;
цифры «15 260 850» заменить цифрами «15 253 913»;
в подпункте 2):
цифры «38 824 557» заменить цифрами «38 835 371»;
в пункте 5:
в абзаце первом цифры «1 328 289» заменить цифрами «1 326 554»;
в пункте 6:
в абзаце пятнадцатом цифры «1 338 537» заменить цифрами «1 338 521»;
в абзаце двадцатом цифры «4 102 206» заменить цифрами «4 102 208»;
в пункте 6-1:
в абзаце втором цифры «77 055» заменить цифрами «71 867»;

"2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/261-4с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 27 мамырдағы N 36/324-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 27 мамырда N 14-1-113 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 сәуірдегі N 1-85 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011.04.04 N 1-85 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 19 мамырдағы № 29/299-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV шешіміне өзгерістер енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2026 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/261-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-103 тіркелген, 2010 жылдың 8 қаңтарында "Шымкент келбеті" № 1 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«33 542 227» деген сандар «33 553 041» деген сандармен ауыстырылсын;
«15 222 242» деген сандар «15 239 993» деген сандармен ауыстырылсын;
«15 260 850» деген сандар «15 253 913» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«38 824 557» деген сандар «38 835 371» деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақта:
бірінші абзацтағы «1 328 289» деген сандар «1 326 554» деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
он бесінші абзацтағы «1 338 537» деген сандар «1 338 521» деген сандармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтағы «4 102 206» деген сандар «4 102 208» деген сандармен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
екінші абзацтағы «77 055» деген сандар «71 867» деген сандармен ауыстырылсын;