О внесении изменений в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года N 28/261-4с "О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 5 ноября 2010 года N 41/363-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 9 ноября 2010 года N 14-1-125. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 апреля 2011 года N 1-85
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.04.2011 N 1-85.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 26 октября 2010 года № 34/346-IV «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2040 городской маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с «О бюджете города Шымкент на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14-1-103, опубликовано 8 января 2010 года в газете «Панорама Шымкента» № 1) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «34 196 230» заменить цифрами «34 144 195»;
цифры «15 630 130» заменить цифрами «16 184 557»;
цифры «198 788» заменить цифрами «609 092»;
цифры «3 380 210» заменить цифрами «2 907 777»;
цифры «14 987 102» заменить цифрами «15 442 769»;
в подпункте 2):
цифры «39 525 342» заменить цифрами «41 288 905»;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
«сальдо по операциям с финансовыми активами – 35000 тыс. тенге;
приобретение финансовых активов - 35000 тыс. тенге»;
в подпункте 5):
цифры «- 5 317 464» заменить цифрами «- 6 168 062»;
в подпункте 6):
цифры «5 317 464» заменить цифрами «6 168 062»;
цифры «5 802 143» заменить цифрами «6 652 741»;
в пункте 2:
цифры «120 000» заменить цифрами «70 875»;
в пункте 5:
цифры «1 133 606» заменить цифрами «1 076 303»;
в пункте 6:

"2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 28/261-4с шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы N 41/363-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 қарашада N 14-1-125 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 сәуірдегі N 1-85 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011.04.04 N 1-85 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 26 қазандағы № 34/346-IV "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2040 тіркелген шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 28/261-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 14-1-103 тіркелген, 2010 жылдың 8 қаңтарында «Шымкент келбеті» № 1 газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«34 196 230» деген сандар «35 144 195» деген сандармен ауыстырылсын;
«15 630 130» деген сандар «16 184 557» деген сандармен ауыстырылсын;
«198 788» деген сандар «609 092» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 380 210» деген сандар «2 907 777» деген сандармен ауыстырылсын;
«14 987 102» деген сандар «15 442 769» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«39 525 342» деген сандар «41 288 905» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақша төмендегі редакцияда жазылсын:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 35000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 35 000 мың теңге;
5) тармақшадағы «- 5 317 464» деген сандар «- 6 168 062» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
«5 317 464» деген сандар «6 168 062» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 802 143» деген сандар «6 652 741» сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
«120 000» деген сандар «70 875» деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:
«1 133 606» деген сандар «1 076 303» деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:

в абзаце третьем цифры «22 164» заменить цифрами «22 156»;
в абзаце четвертом цифры «175 614» заменить цифрами «392 291»;
в абзаце седьмом цифры «6 450» заменить цифрами «5 146»;
в абзаце двадцать первом цифры «50 000» заменить цифрами «54 605»;
дополнить абзацем двадцать четвертым следующее содержание:
«Строительство международного теннисного центра на территории парка имени Абая города Шымкент – 300 000 тыс. тенге»;
дополнить абзацем двадцать пятым следующее содержание:
«Развитие тепличного хозяйства в микрорайоне Асар города Шымкент Южно-Казахстанской области в рамках Программы "Нұрлы көш" на 2009-2011 годы – 850 598 тыс. тенге»;

үшінші абзацтағы «22 164» деген сандар «22 156» деген сандармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы «175 614» деген сандар «392 291» деген сандармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтағы «6 450» деген сандар «5 146» деген сандармен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацтағы «50 000» деген сандар «54 605» деген сандармен ауыстырылсын»;
жиырма төртінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын;
«Шымкент қаласындағы Абай атындағы саябақ аймағында халықаралық теннистік орталығының құрылысына – 300 000 мың теңге»;
жиырма бесінші абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«2009-2011 жылдарға арналған "Нұрлы-көш" бағдарламасы шеңберінде Оңтүстік Қазақстан облысының Шымкент қаласындағы Асар шағын ауданында жылыжай шаруашылығын дамытуға – 850 598 мың теңге»;

в пункте 6-1:
в абзаце третьем цифры «50 570» заменить цифрами «43 570»;
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии городского маслихата   Г.Ганиев
Секретарь городского маслихата             Ж.Махашов
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 5 ноября 2010 года № 41/363-4c
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 24 декабря 2009 года № 28/261-4с
Бюджет города Шымкент на 2010 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Наименование
Подкласс
1
2
3
І. ДОХОДЫ

6-1 тармақтағы:
үшінші абзацтағы «50 570» деген сандар «43 570» деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Ғ.Ғаниев
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов
Шымкент қалалық мәслихатының
2010 жылғы 5 қарашадағы
№ 41/363-4c шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 28/261-4с шешіміне 1 қосымша
2010 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
І. КІРІСТЕР